Pan Tau a samá voda

Jaroslav Tuzar

Scénografie:

Miroslav Hrachovec

• NinadeL

Pan Tau a sólo Mileny Dvorské patří mezi to lepší v základní linii příběhů z první série.(19.12.2010)

• Jacinda

Nemám ráda pana Tau v žádné jeho podobě(31.1.2009)

aneb pan Tau a krásná Milena Dvorská(15.7.2018)

Pan Tau byl mým idolem v dětství, které je už bohužel dávno za mnou. Nedávno jsem zjistil, že ČT vysílá každou neděli jeden díl. A tak, i když mě táhne už na třicet, proč nezkusit to zhlédnout (zhlédnout film se píše z. Pozor na to. Někteří píšete s:-) Pan Tau a samá voda patří mezi horší díly a nebýt toho, že v dětsví jsem chtěl kouzelnou buřinku, tak by mé hodnocení bylo horší.(7.2.2010)

• blackrain

Tenhle díl mě bohužel vůbec nenadchl. Dokonce mi přišel nudný. Lituju Otto Šimánka, který se tady co by Pan Tau pořádně zmáčel. V jedné scéně vylezl v tom svém obleku z vody a pak se musel sušit. Věřím, že tu scénu natáčeli pouze jednou a on se přitom nenastydl.(5.2.2012)

Tak v této epizodě si pan Šimánek a jeho malý herecký kolega vody tedy užili. Paní Dvorská nádherná.(14.2.2016)

• Paity

Zcela určitě jeden z nejhorších a nejnudnějších dílů. Patrně samá voda znamená, že filmaři neúspěšně hledali zábavu.(10.7.2012)

Tenhle pohádkový pán s buřinkou nebyl nikdy mým favoritem. Jsou to sice příběhy plné fantazie a dětské hravosti, ale není to úplně můj šálek kávy.(1.9.2016)

Tak tenhle díl s animovanou loutkou uvnitř kašny se mně zrovna moc líbil. Působilo to celé dost pohádkově a extra kouzelně.(16.1.2017)