poster

Lady a Tramp II: Scampova dobrodružství

 • USA

  Lady and the Tramp II: Scamp's Adventure

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Romantický

USA / Austrálie, 2001, 69 min

 • nash.
  ***

  Navázat po téměř půl století na takovou klasiku jako je Lady a Tramp není vůbec snadné. Takže ačkoli je pokračování ve všech ohledech slabší a drží se původní předlohy nejen animací (což je fajn), ale i dějovou kostrou (což už tak fajn není) takže je v mnohém spíš variací původního příběhu, podařilo se ho udržet v rovině přijatelné a nenáročně příjemné podívané, která potěší zejména setkáním se strarými psími kamarády a odpovědí na otázku, co bylo potom, když zazvonil původní zvonec a původné pohádce byl konec.(3.9.2010)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Danny Troob: 1. Welcome Home 2. World Without Fences 3. Junkyard Society Rag" 4. I Didn't Know I Could Feel This Way 5. Always There 6. Bella Notte(19.5.2011)

 • ABLABLABLA
  ****

  Ač se druhý díl natočil skoro o půl století později, myslím si, že je skoro stejně vydařený jako jednička. Jedna z dalších mála výjimek (každý ví, že druhé díly jsou prokleté). Mě se to líbilo. Nechyběl tomu vtip, svěžest, radost psů ze života, lidské vlastnosti opět přetransformované na psíky a krásná animace. A i já byla u vytržení, kdy se Buster znovu setká s Trampem a všichni budou vědět, že Scamp je jeho syn....syn toho nejlepšího toulavého psa, co kdy byl;)(22.10.2012)

 • SeBig
  ****

  Už si to moc nepamatuji ale líbilo se mi to příběh Scampa který se chce tuším dostat do nějaké "zlé" psí party.(31.3.2012)

 • Fingon
  ***

  Animák nijak nevybočující z trendu druhých dílů slavných animáků. Hlavním hrdinou už není ústřední dvojice z prvního dílu, ale jejich potomek Scramp, kterému se nelíbí být pokojovým psem a poslouchat pravidla. Jednoho dne to nevydrží a uteče na ulici, kde se setká s bývalou potulnou partou svého otce, doplněnou roztomilou fenkou Angie, do které se našě štěně bezhlavě zamiluje, navzájem si zachrání život a zcela nedistingovaně zbodnou talíř špaget, načež se Scramp vrátí domů a Angelu vezme sebou.(11.10.2006)