poster

Lady a Tramp II: Scampova dobrodružství

 • USA

  Lady and the Tramp II: Scamp's Adventure

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Romantický

USA / Austrálie, 2001, 69 min

 • Dever
  ***

  Soundtrack Danny Troob: 1. Welcome Home 2. World Without Fences 3. Junkyard Society Rag" 4. I Didn't Know I Could Feel This Way 5. Always There 6. Bella Notte(19.5.2011)

 • Carljack
  ****

  Příběh už né tak originální jako u prvního dílu ale za to lépe provedené technicky a víze zpěvu než vprvním díle.(16.9.2010)

 • kajas
  ***

  Milá pohádka plná roztomilých pejsků, nic víc, nic míň. Trochu mi vadily české písně a pokus o napodobení slavné špagetové scény z původního filmu.(26.12.2012)

 • SeBig
  ****

  Už si to moc nepamatuji ale líbilo se mi to příběh Scampa který se chce tuším dostat do nějaké "zlé" psí party.(31.3.2012)

 • ABLABLABLA
  ****

  Ač se druhý díl natočil skoro o půl století později, myslím si, že je skoro stejně vydařený jako jednička. Jedna z dalších mála výjimek (každý ví, že druhé díly jsou prokleté). Mě se to líbilo. Nechyběl tomu vtip, svěžest, radost psů ze života, lidské vlastnosti opět přetransformované na psíky a krásná animace. A i já byla u vytržení, kdy se Buster znovu setká s Trampem a všichni budou vědět, že Scamp je jeho syn....syn toho nejlepšího toulavého psa, co kdy byl;)(22.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace