Elmo v Zemi mrzoutů

Gary Halvorson

Alan Caso

John Debney

Alan Baumgarten

Rozpočet $26miliónovTržby USA $11,683,047Tržby Celosvetovo $14,300,000(20.11.2008)

Byl to takový normální Muppetí film. Škoda jen, že česká verze je ochuzena o překlad písní - ovšem ten zase není tak důležitý, pokud člověk umí trošku překládat. Elmo je strašně milá postava, ostatně jako všechny v tomto filmečku pro děti. I když to byl hodně infantilní film (mám radši Muppet Show), přesto se mi moc líbil. Opět obdivuji kreativitu všech, co se na tomto skromném dílku podíleli. Těch postav a nápadů je opravdu hodně. Škoda, mohlo to být ještě lepší. Až někdy seženu české titulky k Muppets: A Christmas Carol, podívám se a možná ještě tento film přehodnotím. :) Každopádně je to hezké, milé, zábavné ... ale nic světoborného a k popukání od toho nečekejte.(3.1.2009)

• PanCitron

Elmo ve své životní roli(26.6.2012)

Zažít s Elmem dobrodružství: DĚLÁ. Fandit Elmovi: DĚLÁ. Pomáhat Elmovi najít dečku: DĚLÁ. Mít Elma rád: DĚLÁ. Brát Elmovi dečku: NEDĚLÁ. Protože Elmo si vždy neohroženě pro dečku dojde a nic ho nezastaví.(27.5.2013)

Oficiální text distributora mluví za vše :D. No tak smál sem se, ale asi z jiných důvodů, než tvůrci zamýšleli. Člověka zamrzí, když pana Keksíka, Bohouše, Oskara nebo Berta a Ernieho nahradí infantilní a tupoučký Elmo v roli hlavního hrdiny. Ale jinak to bylo docela koukatelné. Tupé, prostoduché a křečovité, přesto... No tak, vždyť je to pro děti :D(22.3.2008)