poster

Elmo v Zemi mrzoutů

 • USA

  The Adventures of Elmo in Grouchland

 • Slovensko

  Elmo v Krajine mrzútov

Loutkový / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy / Muzikál

USA, 1999, 73 min

Režie:

Gary Halvorson

Kamera:

Alan Caso

Hudba:

John Debney

Střih:

Alan Baumgarten
(další profese)
 • T2

  Rozpočet $26miliónovTržby USA $11,683,047Tržby Celosvetovo $14,300,000(20.11.2008)

 • Fill16
  ***

  Byl to takový normální Muppetí film. Škoda jen, že česká verze je ochuzena o překlad písní - ovšem ten zase není tak důležitý, pokud člověk umí trošku překládat. Elmo je strašně milá postava, ostatně jako všechny v tomto filmečku pro děti. I když to byl hodně infantilní film (mám radši Muppet Show), přesto se mi moc líbil. Opět obdivuji kreativitu všech, co se na tomto skromném dílku podíleli. Těch postav a nápadů je opravdu hodně. Škoda, mohlo to být ještě lepší. Až někdy seženu české titulky k Muppets: A Christmas Carol, podívám se a možná ještě tento film přehodnotím. :) Každopádně je to hezké, milé, zábavné ... ale nic světoborného a k popukání od toho nečekejte.(3.1.2009)

 • PanCitron
  **

  Elmo ve své životní roli(26.6.2012)

 • MMR
  ****

  Zažít s Elmem dobrodružství: DĚLÁ. Fandit Elmovi: DĚLÁ. Pomáhat Elmovi najít dečku: DĚLÁ. Mít Elma rád: DĚLÁ. Brát Elmovi dečku: NEDĚLÁ. Protože Elmo si vždy neohroženě pro dečku dojde a nic ho nezastaví.(27.5.2013)

 • T-pack
  ***

  Oficiální text distributora mluví za vše :D. No tak smál sem se, ale asi z jiných důvodů, než tvůrci zamýšleli. Člověka zamrzí, když pana Keksíka, Bohouše, Oskara nebo Berta a Ernieho nahradí infantilní a tupoučký Elmo v roli hlavního hrdiny. Ale jinak to bylo docela koukatelné. Tupé, prostoduché a křečovité, přesto... No tak, vždyť je to pro děti :D(22.3.2008)