Nekonečná - nevystupovat

• Československo

Nekonečná nevystupovať

No Last Stop – Do Not Get Off!

(festivalový název)

Rodinný / Komedie

Československo, 1978, 84 min

Přiznám se, že tady trošku nevím pro koho film je, obávám se, že děti dva strejce válející se u kolejí příliš nedocení a na filozofování o životě a knedlu zelu vepřu je zase dětský až moc. Ale špatný rozhodně není.(16.9.2005)

"Veď som dospelý. - Tak sa ožeň. - Tak dospelý zas nie som." Dva slovenští dovolenkáři řádili tak, že jsem se u tohoto snímku dokázal skvěle bavit a to vždy až do okamžiku, než se vše vrátilo k tomu důležitému - pionýrskému tábornictví. Být to film pouze o Milanovi s Julem, tak bych hvězdami nešetřil, ale oni jsou jen takovou zábavnou vsuvkou v dětském filmu, který by mě bez nich bavil asi jako prázdniny na brigádě v uranových dolech.(7.9.2016)

RADIM CVRČEK skrátka "uměl". (1.8.2008)(1.8.2008)

Taková lehká komédia o nejen dětské představivosti. Pionýrský tábor vs Lasica a Satinský, kteří "kúpili tuto usedlosť od jejich strýka na splátky po 25,- korún". Jednoduchý příběh, který má v sobě i lehký dramatický nádech o nespravedlnosti a problémech dospívání mládeže na konci 70tých let.(21.4.2012)

Bylo to hezké, naivní, místy ale až trapné. Mladému divákovi řekněme do 10 let se to může hodně líbit, ovšem ostatním se to může jen líbit. Dva tak úžasní herci jako je Lasica a Satinský, hrají dva takové šašky, kteří blbnou jako by jim bylo stejně let, jako účastníkům dětského tábora.(29.9.2011)