poster

Nekonečná - nevystupovat

 • Československo

  Nekonečná nevystupovať

 • anglický

  No Last Stop – Do Not Get Off!

  (festivalový název)

Rodinný / Komedie

Československo, 1978, 84 min

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Veď som dospelý. - Tak sa ožeň. - Tak dospelý zas nie som." Dva slovenští dovolenkáři řádili tak, že jsem se u tohoto snímku dokázal skvěle bavit a to vždy až do okamžiku, než se vše vrátilo k tomu důležitému - pionýrskému tábornictví. Být to film pouze o Milanovi s Julem, tak bych hvězdami nešetřil, ale oni jsou jen takovou zábavnou vsuvkou v dětském filmu, který by mě bez nich bavil asi jako prázdniny na brigádě v uranových dolech.(7.9.2016)

 • Smells
  *****

  Nekonečná - nevystupovat pro mě má všechny atributy správného dětského filmu.Dobrodružství,partu kluků,tak trochu rošťáků,laskavost,vtip (hlavně díky Lasicovi a Satinskému) a dobrý konec. Já na rozdíl od Enšpígla "vsuvky představ a fantazii" považuji za naprosto geniální a zpracované přesně vidění světa dětskýma očima.Jasně,že v dospělosti to vyznívá dost naivně,ale jedná se o dětský film. Pro mě jednoznačně favorit a rád se díky humoru LaS podívám i v dospělosti. .(11.1.2012)

 • J.J.1972
  ****

  Kombinácia satirického snímku a detského filmu. Buď mi do toho nepasuje L+S alebo tie deti. Keď sa na to pozerajú deti, neporozumejú narážkam L+S, keď sa na to pozerá dospelý, začnú ho nudiť vstupy z detského tábora. Napriek tomu príjemná oddychovka - ale skôr pre dospelých s chuťou zaspomínať si na detstvo. Vážim si to na 3 a pol hviezdičky.(14.7.2014)

 • blackrain
  ***

  Patrně bych o tenhle snímek ani nezavadila, kdybych nevěděla, že tady hraje Lasica se Satinským. Oba dva se perfektně doplňují. Satinský je bez svého pověstného kníru téměř k nepoznání. Vždycky jsem z tohoto filmu měla velmi rozporuplné pocity, kterých se bohužel nedokážu zbavit ani dnes. Nebyl ten Pavel Zedníček přemluvený někým jiným? Možná se mi to asi jenom zdálo.(6.9.2012)

 • otík
  ****

  Příjemně laděný prázdninový příběh sehrané přátelské dvojice, která si vyrazí na „opuštěnou“ chatu kvůli klidu a pohodě. Jenže co čert nechce – poblíž je zrovna dětský tábor a výrazně zasáhne do života dvou hlavních hrdinů. Česko-slovenský mix se podařil především díky dokonalé ústřední dvojici a také díky příjemné atmosféře, která na člověka z obrazovky přímo sálá. Hudba: Harry Macourek(19.10.2010)

 • - Honorář Miluše Šplechtové činil 5 000 Kč. (M.B)

 • - V úvode Julo (Július Satinský) vysvetľuje Milanovi (Milan Lasica), že kúpil usadlosť od grófa Drakulu, na čo on odpovie: "Poznám, to je môj strýko". No po celý zbytok filmu obaja neraz vravia, že usadlosť kúpil od svojho strýka na splátky po 25 korún. (J.J.1972)

 • - Vo filme sa zopárkrát mihne aj predstaviteľka "Majky z Gurunu" (Spadla s oblakov, 1978), Zuzana Pravňanská. Je tu však ťažko rozpoznateľná. V podstate účinkuje v komparze. (miro63)