Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hellstruck
  ****

  Michael Jordan plays ball. Charles Manson kills people. I talk. Everyone has a talent..Paráda! Jak Eckharta nemusím, tak touto rolí si mě naprosto získal. Důkaz, že dnes se dá obhájit vážně cokoliv a že správnými argumenty lze přesvědčit lidi o čemkoli (no jo,jsme zkrátka hloupé stádo). Jako příležitostná (ne)kuřačka proti obhajování kouření nic nemám, naopak to beru jako velice povedenou nadsázku. Zarputilým nekuřákům bez smyslu pro humor a sarkasmus velice nedoporučuji. Mám ale dojem, že přes ten skvělý inteligentní humor do pěti hvězdiček něco schází. Uvidíme, jestli se k ní dopracuji po druhém shlédnutí :) That's the beauty of argument, if you argue correctly, you're never wrong. (26.10.2012)

 • brit84
  ****

  Kdybych kouřil, určitě bych po shlédnutí šáhnul po cigaretce. Aaron Eckhart je sympaťák, který zastává heslo "Nemusím tě přesvědčit o své pravdě, stačí když vyvrátím tu tvojí." Nemůžu říct, že bych se u toho nějak úžasně pobavil, najdou se zde i pasáže, které nudily. Když nad tím ale tak přemýšlím, byl tenhle satirystický polodokument docela fajn.(16.8.2011)

 • Viktooorka
  ****

  jemný, ale přesto účinný humor sršící sarkasmem, který mi vyloudil né jeden úsměv na tváři :) Aaron Eckhart mě mile překvapil :) s jeho argumenty bych opravdu věřila, že kouření není nic špatného :) ba by mě dokonce přesvědčil snad i zabít a vůbec by mě nehryzalo svědomí :) příjemná devadesátiminutovka, díky které budu před zrdcadlem trénovat "Jak správně argumentovat :)"(3.9.2009)

 • Galadriel
  ****

  Satira na všechny morality, rádoby liberály, lobbisty ve všech směrech. Sarkastický pohled na problematiku kouření, souboje mezi tabákovými koncerny a odpůrci kouření, kde v extrémních případech obě strany dělají, říkají a publikují naprosto zcestné věci (Reportérka: "a nemyslíte si, že tím, že odstraňujete digitálně cigarety z klasických filmů, měníte historii?" Senátor: "my jí neměníme, ale upravujeme."__ vs.__ Holčička ve škole: "maminka říká, že cigarety škodí zdraví." Tabákový lobbista: "Je snad tvoje maminka doktorka?" "Není." "A je maminka vědeckovýzkumný pracovník?" "Není." "Tak v tom případě není kompetentní něco takového říkat."). Každopádně Nick by skoro dokázal přesvědčit i mě, že má v něčem pravdu (btw. skvělý Aaron Eckhart) a nakonec on, který je vlastně ten největší hajzlík, co přesvědčuje lidi, aby začli resp. nepřestávali kouřit, vyznívá jako člověk s největším charakterem na světě. Obvykle se nejlepší filmy s tématikou drog, alkoholu a cigaret doporučují jako odstrašující příklad, tady můžu doporučit jedině skvělou zábavu, protože kouření rozhodně neznechutí :-).(3.3.2007)

 • gudaulin
  ****

  Chytrá, jízlivě sarkastická komedie, která nešetří nikoho a nic a srší hláškami na všechny strany a přitom je tak říkajíc ze života. Člověk nemá v žádné scéně a u žádné postavy pocit něčeho umělého. Dobrý scénář se potkal se slušným režisérem a herecké obsazení je velmi kvalitní, takže dohromady jde sice ne o přelomový, ale velmi kvalitní žánrový film, který potěší fanouška inteligentního humoru. Je to přesně ten druh snímku, kde si některé hlášky vybavím určitě i po letech. Celkový dojem: 80 %.(1.6.2009)

 • - Jason Reitman napsal individuálně každému herci, kterého chtěl do filmu obsadit a nabídnul mu roli. Udělal to starou dobrou tištěnou formou, která očividně zapůsobila, protože většina oslovených roli přijala. (don corleone)

 • - Rob Lowe natočil svou roli za jeden den. (don corleone)

 • - Keď Nick Naylor (Aaron Eckhart) sedí so svojím synom v hale a čakajú na stretnutie s Jeffom Megallom (Rob Lowe), pozerajú program The Blue Planet (2001) na BBC. (misterz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace