Gag

Michael Darrow

Kostýmy:

Tisha D. Nagel
  • wampire23

Hm. Myslím, že tvorca tohto filmu je veľkým fanúšikom Hostelu a chcel si natočiť svoje vlastné domáce video na túto tému. Lenže nejakým nedopatrením sa tento ,,skvost" dostal do požičovní a spôsobuje rovnaké potešenie ako spomínaný snímok. Scenár napísaný na kolene v deň natáčania po pol litry vodky, s hercami, ktorých zrejme odchytili na mieste nakrúcania s nulovým rozpočtom. Vôbec sa nečudujem ľuďom, ktorý to vypli po pár minútach a sám sa čudujem, ako som to mohol dopozerať do konca (holt niekedy si musíme kalich horkosti vypiť do dna:D). Koho bavia domáce videá v štýle ,,Natočto", ten bude určite spokojný. Ostatných odradím od sledovania, pretože toto je pre fajnšmekrov z rád fajnšmekrov. Ja osobne dávam jednu hviezdičku za super absurdnú a iracionálnu scénu s večerou a vianočným stromčekom.(2.12.2008)

• slunicko2

Vraždící mučící maniak ve sklepě. 1) Nesporně je to laciný film. Co byste chtěli za (prý) 40 000 dolarů? Nekup to za tu cenu. 2) Začátek byl slibný - autoři šli rovnou na věc bez zdržovacích charakteristik, o které se snaží údajně kvalitnější filmy. Nějakých deset či patnáct minut člověk mohl být (já byl) na pochybách, co ho vlastně čeká. Pak se děj stal standardně předvídatelným. Až na samém konci první pointa byla milá...ta druhá zmatečná. 3) Thrillery o vraždících zrůdách asi mají být, jak předpokládám, hrůzné či alespoň napínavé. Těchto emocí jsem byl při sledování snímku ušetřen. Snad by se dalo říci, že jsem se bavil, pokud lze za zábavu označit sledování více či méně úchylných vražd. 4) Kdo má rád kulturisty s hypertrofovanými svaly, se zalíbením spočinul na (jinak přitažlivém) Brianovi Kolodziejovi. A kdo ne, ten se asi dost nudil.(6.4.2009)

• Matros

Amatérsky rychle spíchnutá záležitost, která se chtěla aspoň trochu svést na vlně úspěchu Saw. Musel bych vytknout opravdu spoustu věcí od nehereckých výkonů až po debilní chování postav, ale spíše zmíním, že je tu jeden zajímavý zvrat a jedna velice nechutná scéna. Celkem slabá osamocená hvězdička na konto filmu, který klidně ani nemusel vzniknout.(6.10.2009)

Nedokážem pochopiť ani za svet tomuto hodnoteniu tu na CSFD. Každý to zrovnáva so Saw, alebo Hostelom, ale s tými filmami to okrem mučenie nemá fakt nič spoločné. Veď je to klasický nízkorozpočtový exploiťák, akých sa v minulosti točilo požehnane. Herecké výkony sú síce len priemerné a nájdeme tu aj niekoľko logických dier, ale stále to podľa mňa stojí za pozornosť. Dej je celkom originálny, nejaké úteky, dokonca malé prekvapenie. Mučenie a gore tiež stoja za to, dobre technicky spracované a pekne zahraté. A k tomu ešte nádherné interiéry (samozrejme v rámci subžánru). Ja to v kľude ohodnotím, tak ako to hodnotím, veď to malo aj rozumnú stopáž. Podobný film: Grotesque (2009)(6.12.2009)

• Papercut

Jo, paráda jsme dva namachrovaný zlodějíčci co vykrádaj "bohatě" vyhlížející baráky. Když najdem hovno v prvnim domě vlezem k sousedům kde je nádhernej gauč s výmluvnym nápisem a přivázenej týpek k posteli s trezorem vedle sebe. Probudíme týpka a zeptáme se ho jestli nezná kombinaci vždyť je to přece jasný, že ten jí zná. Týpek, ale jen nesmyslně mumlá a najednou dostaneme pár ran přes řepu a když se probudíme, jsme svázaný, wtf?? Do dveří najednou vtrhne nějakej vidlák a začne restovat svoje těžce vydělaný centy aby pak tomu chudákovi udělal takový menší pupendo. Vzhledem k tomu, že jsem zkušenej kasař tak si dokážu pouta odemknout třeba i injekční stříkačkou. Osvobodím kámoše Detroita, fajn jméno, že jo? taky bych se tak chtěl jmenovat, ale co, Tony je taky fajn, nakonec osvobodíme i toho nebožáka, ale bez peněz přece neodejdeme. Kombinaci bude znát ten šéfík tady, tak ho zpacifikujeme a přivážeme na postel. No jo, ale prej tu jsou další lidi tak je jdu hledat a Detroita tu nechám s našim novým kámošem. Nic nenajdu a začínám bejt pěkně nasranej tak se vrátím a Detroit mi tu zničehož nic omdlel wtf?? Chudák kluk furt brečí a řve, že chce svojí sestru, přece ho v tom nenechám tak du hledat znova, ale zase nic doprdele to je nějaký divný. Aby taky když pak Detroita drží pod krkem náš chudák kluk wtf?? abych zachránil Detroita tak si píchnu injekci s nějakou sračkou paráda co bych přece pro kámoše neudělal. Nebudu to natahovat a pochlubím se, mám i laserové oči páč vidím přes kápi kterou mi ten syčák dal, ale stejně mě přemůže :(. To by asi tak stačilo ne? Tahle parodie na Saw nebo Hostel postrádá všechno co by takovej film měl mít. Blejsknou se tu i dva fízlove či co to je, ale ty nic nezmůžou páč maj dohromady IQ menší než sedlo od koně. No nic dámy a páni tuhle nádheru od Popronu nekupovat ani na ní nekoukat zabitej čas. Poprone strč si tyhle sračky doprdele díky.(1.7.2010)

• - Přibližně v čase 1:00:00 lze na okamžik jasně zahlédnout hlavu člena štábu. (Zmrv)