Gag

Michael Darrow

Kostýmy:

Tisha D. Nagel
  • 666teen

Tak vám nevím. Čekal jsem něco jako americkou variaci na vánoční příběh francouzské provenience. To značí několik málo osob uzavřených ve zdánlivě prázdném objektu(splněno), charizmatického mučitele(nesplněno) a alespoň minimální inteligenci osob určených k likvidaci(nesplněno). Nedělám si iluze o duševní kondici lupičů, ovšem, jenom fakt, že loupený objekt připomíná squat a v obýváku nalezená, zastlaná roštěnka pod nápisem FUCK SOME1 je nepřinutí k útěku, značí, že něco není v pořádku. Sečteno podtrženo, nebýt nápadu s hlodavcem, je to za nula......ale ne. Je to za nula i tak.(15.6.2010)

• Karamanlis

Hoci začiatok tohto amerického hororu avizoval lukratívne "mučeníčko", to sa nakoniec nekonalo (rozpočet filmu asi nevydal na väčšie gore efekty) a tak to celé ostalo len pri sústavnom vzájomnom otĺkaní sa a bezhlavom pobehovaní po nepeknom interiéri jedného domu. Hlavný hrdina niekoľkokrát neobratne zahodil svoju šancu dostať situáciu pod kontrolu a jeho počínanie v niektorých okamihoch bolo tak nelogické a ľahkovážne, až som mal na neho zlosť. Gag je iba ďalším hororom z americkej "hosteloidnej" vlny, zo skromnou výpravou, ktorý sa odohráva doslova na pár metroch štvorcových a účinkuje v ňom dohromady asi 6 hercov, takže reálne nemôže konkurovať takmer ničomu.(27.5.2010)

• Papercut

Jo, paráda jsme dva namachrovaný zlodějíčci co vykrádaj "bohatě" vyhlížející baráky. Když najdem hovno v prvnim domě vlezem k sousedům kde je nádhernej gauč s výmluvnym nápisem a přivázenej týpek k posteli s trezorem vedle sebe. Probudíme týpka a zeptáme se ho jestli nezná kombinaci vždyť je to přece jasný, že ten jí zná. Týpek, ale jen nesmyslně mumlá a najednou dostaneme pár ran přes řepu a když se probudíme, jsme svázaný, wtf?? Do dveří najednou vtrhne nějakej vidlák a začne restovat svoje těžce vydělaný centy aby pak tomu chudákovi udělal takový menší pupendo. Vzhledem k tomu, že jsem zkušenej kasař tak si dokážu pouta odemknout třeba i injekční stříkačkou. Osvobodím kámoše Detroita, fajn jméno, že jo? taky bych se tak chtěl jmenovat, ale co, Tony je taky fajn, nakonec osvobodíme i toho nebožáka, ale bez peněz přece neodejdeme. Kombinaci bude znát ten šéfík tady, tak ho zpacifikujeme a přivážeme na postel. No jo, ale prej tu jsou další lidi tak je jdu hledat a Detroita tu nechám s našim novým kámošem. Nic nenajdu a začínám bejt pěkně nasranej tak se vrátím a Detroit mi tu zničehož nic omdlel wtf?? Chudák kluk furt brečí a řve, že chce svojí sestru, přece ho v tom nenechám tak du hledat znova, ale zase nic doprdele to je nějaký divný. Aby taky když pak Detroita drží pod krkem náš chudák kluk wtf?? abych zachránil Detroita tak si píchnu injekci s nějakou sračkou paráda co bych přece pro kámoše neudělal. Nebudu to natahovat a pochlubím se, mám i laserové oči páč vidím přes kápi kterou mi ten syčák dal, ale stejně mě přemůže :(. To by asi tak stačilo ne? Tahle parodie na Saw nebo Hostel postrádá všechno co by takovej film měl mít. Blejsknou se tu i dva fízlove či co to je, ale ty nic nezmůžou páč maj dohromady IQ menší než sedlo od koně. No nic dámy a páni tuhle nádheru od Popronu nekupovat ani na ní nekoukat zabitej čas. Poprone strč si tyhle sračky doprdele díky.(1.7.2010)

• fililipekk

Jednu hvězdu za to že jsem se na film hodně těšil. Umíral jsem u toho strachy, ale strachy že to nedokážu dokoukat do konce. Na neštěstí se mi to povedlo a hrdě jsem se plácal po rameni. Horor všeho druhu to je moje, ale Gag??? S jistotou mohu prohlásit, že už to nikdy nechci vidět, to si radši otevřu tepnu na krku. DVDčko mohu používat jako tácek pod kafe.(1.12.2010)

• killerbean

Gag sa snažil byť za každú cenu originálny, inteligentný a brutálny avšak nevyšlo mu to ani v jednom smere. Snaha o zlepenie dobrých nápadov z iných komerčne úspešných filmov /hostel, saw/ skončila katastrofálne. Odpadový scenár úplne rezignujúci na nejakú myšlienku v kombinácii s otrasnými hercami a účelovou nič neprinášajúcou nudnou brutalitou nemohol dopadnúť lepšie. 20 %(4.2.2009)

• - Přibližně v čase 1:00:00 lze na okamžik jasně zahlédnout hlavu člena štábu. (Zmrv)