Súrodenci Elliot (Wil Horneff) a Allison (Karl Jacob) a Brianom (Sean Reid) vydali na svadbu svojho spoločného kamaráta Mika. Prihodí sa im však nehoda a oni po zrážke s nejakým tvorom uviaznu kdesi v nočnej pustatine. Vyberú sa preto pohľadať pomoc, aby spojazdnili auto a mohli pokračovať v ceste. Keď narazia na farmu, zdá sa, že sa na nich usmialo šťastie a problém bude onedlho vyriešený. Ich nadšenie však schladí zistenie, že farma vyzerá byť neobývaná. Čo je pre nich ešte oveľa horšie, ono to nie je celkom pravda... (beso74)

J*A*S*M

Každý nějak začínal, aneb důkaz, že i z režiséra nepříliš povedeného hororového béčka (v němž je vidět dřímající talent pouze v náznacích) se může vyklubat jeden z nejzajímavějších současných žánrových tvůrců. Atmosféra místy ok, ale své typicky pomalé tempo vyprávění musel Ti ještě pilovat, aby se na to dalo bez problémů koukat :-) ()

Kordus

Neprávem podhodnocené. Jasně, má to ošklivé CGI netopýry, má to občas divnou kameru, ale kdybych si měl představit film o krvesavých lítavcích, co napadnou na nějaké samotě skupinu teenagerů a svým kousnutím je změní na zombie, vypadalo by to asi takhle. Možná s o trochu rychlejším tempem. ()

darkrobyk

Čtyři přátelé se vydají autem na svatbu jednoho z nich. Je tma a oni spěchají. Během cesty jim nalétne na přední sklo obrovský netopýr a auto sjede s cesty. Vydají se proto k nejbližší farmě pro pomoc. Tam na ně čekají nejen krvelační netopýři, ale něco ještě horšího. Po jejich kousnutí se totiž člověk promění v zombie. Westova prvotina je po většinu času pomalá a užvaněná. Až když dojde na akci, vše se zrychlí, na což si ovšem divák počká. Nu a než dojde k další akci, stihne se navečeřet nebo vykoupat. Masky jsou obstojné, nějaká ta krev rovněž cáká, jelen má střeva ven. Více než netopýrů si ale divák užije útočících mrtvol a nejvíce vzduchoprázdna. Pro milovníky svižných hororů rozhodně nedoporučuji. ()

Campbell

Prvotina Westa? No říkal jsem si proč ne ten chlap má talent. A poté co jsem viděl parádní plakáty(ten chlap má dokonce i plakáty parádní) tak jsem film pustil. Ale škoda že to vyšlo tak napůl. Atmosféra tu rozhodně je a i to pobíhání je slušné ale celkově je film víc rozvleklej než by musel být. Což je sice u Westa normální ale bohužel jsem v tom necítil to co v jeho ostatních filmech. za mě čirej průměr, na prvotinu to ujde ale je to zároven Westův nejhorší film. ()

Nivenx

Jako začátek Ti Westa to docela i beru, i když ten film mě málem uspal, opravdu jsem se musel přemáhat abych se dodíval, takže 30%. ()

demented

Štyria priatelia idú na svadbu a cestou im drbne auto. Dúfajúc v pomoc sa vydávaju na neďalekú farmu, kde ich však nečaká nič dobré :) Po dlhej dobe zase konečne film, kde cena dvd nosiča prevyšuje jeho celkový rozpočet. Klasické poznávacie znaky ako napr. kameraman v pokročilom štádiu Parkinsona, akonáhle má dôsť k nejakej akcií, sú samozrejmosťou. Najviac ma však pobavili dlhé statické zábery a kameramanove spolucítenie s hlavnými hrdinami. Zrejme bol posratý ešte viac ako oni, a preto ich jednoducho nechával napospas osudu, zatiaľ čo on sám si hovel v bezpečí. To je síce od neho pekné, ale sledovať ako herci vchádzajú do tmavej neosvetlenej stodoly a potom 2 - 3 minúty na ňu civieť a počúvať rôzne strašidelné zvuky, nie je bohviečo. Hlavným problémom tohto filmu je premrštená stopáž. Roost má síce len niečo vyše 70 minút čistého času, ale je to brutálna nuda. Určite by som si ho vedel predstaviť ako pol hodinovú epizódu Poviedok zo záhrobia, ale na celovečerák sa bohužiaľ nechytá. ()

beso74

Vcelku pozerateľný horor, ktorého celkový dojem potápa niekoľko maličkosti. Prvou z nich je osoba Toma Noolana v úlohe akéhosi strážcu krypty či rozprávača a zbytočné narúšanie konzistencie deja vsúvaním tejto nepodstatnej dejovej línie. Druhou je pomalší rozbeh filmu, približne do polovice sa príliš toho nedeje. Potom však Ti West začne vyťahovať esa z rukáva (alebo aspoň kráľov) a odrazu je to úplne iný film. Nepokojná kamera, pološero striedajúce sa so šerom až takmer úplnou tmou, úsporné hlasové prejavy postáv a katakonická hudba vyvolávajúca zimomriavky na chrbáte, to všetko spôsobilo že som sa s postavami skutočne stotožnil, čo sa mi už dosť dlho pri pozeraní nejakého hororu nepodarilo. ()