Reklama

Reklama

Železní andělé 2

  • Hongkong Angel II (více)

Obsahy(1)

Po úspěšné záchranné akci rukojmí v Hongkongu si tři hlavní členky zvláštní skupiny bojového nasazení s názvem „Železní andělé“ užívají zaslouženou dovolenou v Malajsii. V Kuala Lumpur se seznamují s místním magnátem Petrem Kamem a mladým agentem CIA Marcem, který má odhalit Kamovu utajovanou vojenskou základnu, namířenou proti domácí vládě. Marco nachází v "Železných andělech" neplánované spojence. V okamžiku, kdy gangsterský boss Kam vyhlásí tzv. "Operaci Tiger", je započata série smrtelně nebezpečných událostí... (Siriuss)

(více)

Recenze (35)

choze 

všechny recenze uživatele

Představitelé Železných andělů zůstávají (plus jejich řady v závěru dočasně rozšíří rovněž velmi atraktivní Karen) stejně jako scénáristka a režisérka v jedné osobě, ale jinak je dvojka výrazně lepší než jednička. Ještě první půlka filmu je o ničem, ale v té druhé získá zápletka ty správné hongkongsky fatální rozměry a připomene KULKU V HLAVĚ, kde se taky záporák vyklubal z přítele posedlého mocí. Navíc má film ramboidní finále, ve kterém nechybí ani scéna, jak hrdina pronásledovaný vojenskou jednotkou džunglí zlikviduje jednoho vojáka po druhém a konec je nádherně hongkongsky přepatetizovaný. ()

LION-MR.T 

všechny recenze uživatele

Dvojku jsem viděl dříve než jedničku. A musím říct,že se jedná o dobrou akci se solidní zápletkou. Zvláště kdy konec vezme nečekaný spád a akce je tu dost. Ale mrzí mě jakoby se souboji si dali práci až ke konci,jinak obyčejné Honhg Kongské kopačky. Zase tu máme krásný až dojemný konec plný zpomalených záběrů a dobré hudby. ()

Reklama

Shit 

všechny recenze uživatele

Mně to přišlo téměř totožný jako jednička, akorát s tim rozdílem, že tu je přece jen o něco málo lepší děj a neni potřeba seznamovat s postavama, ale jinak akce opět správně vymakaná a řek bych, že se zlepšila choreografie soubojů, obsazení stejný, což je jen dobře, obzvlášť to dívčí duo zase potěší a závěrečná akce řádně namakaná, destruktivní a s enormním množstvím mrtvol. Skvělý, snad jedině bych uvítal víc akce v první půlce filmu, ale i tak super zábava ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Tohle je moje srdcovka a bezesporu nejlepší HK akčňák všech dob! Tentokrát jenom minimum pokusů o infantilní humor, velice silnej příběh, kterej na konci neuvěřitelně emočně vygraduje. Tohle je prostě klasika a to finále kde se tvůrci evidentně inspirovali Rambem je v podobným typu filmu naprosto netradiční a nečekaný. Pro mě má přídomek jisté kultovnosti. Především ten finální souboj je takovej mazec, že na to i dneska koukám z otevřenou držkou. Ne, že by měl nějakou super choreografii, ale je neuvěřitelnej svou realističností a brutálností. Fakt jsem nikdy žádnej podobnej neviděl. No co dodat jasných a nekompromisních 100% ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Ách, to byly osmdesátky jak z muzea :-) . Hong Kongské akční filmy jsem dříve hltal. Byla to doba videí, pekelného dabingu a stých kopií kopií z rakouské nebo nějaké west deutschké televize. Železní andělé jsou klasická akčňárna. Kung fu, kapslíkové přestřelky, honičky offroadů v džungli to vše nabízí dvojka v prostředí Malajzie. Dívky jsou řádně zmalované jak doba káže, móda také stojí za to i třeba mobilní telefon velikosti kufru :-). Pokud se chcete vrátit v čase, je tohle jasná jízdenka. Bohužel, na mne to dnes působí spíš srandovně. Herci jsou asijsky afektovaní a přehrávají o sto šest a ta zápletka ehm... * * ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama