poster

Dokonalá loupež

 • Austrálie

  The Hard Word

 • Slovensko

  Dokonalá lúpež

Krimi / Drama / Komedie

Austrálie / Velká Británie, 2002, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bouncer
  ***

  Co si představíte pod absolutně průměrným zlodějským filmem? Měli byste si představit Hard Word, protože to je ten pravý průměr, nic tak hrozné, ale každopádně neoslní...(25.9.2004)

 • MickeyStuma
  ****

  Divák zmlsaný úspěšnou trilogií ´Dannyho parťáci´ nad tímto tentokrát australským snímkem jistojistě ohrne nos, ale je samozřejmě jasné, že kdyby byl natočen ve stejném duchu, okamžitě by se snesla kritika z vykrádání nápadů. Snímek není pojat vyloženě v popcornovém duchu a v tom to právě je. Námětově nejde ani tak o geniální plán loupeže, i když k němu dojde, ale převážně o aktéry příběhu a jejich pohledu na život. Akce a humorné situace nechybí, ale netlačí se v tom tolik na pilu. Dobré tempo, dobrý casting, dobrý scénář nesnažící se ohromit. Není to Hollywood, ale svůj potenciál má.(20.3.2018)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $426,880Tržby Celosvetovo $2,085,562(21.6.2009)

 • dobytek
  ***

  Je to takovej slepenec poměrně dobrejch jednotlivejch scének, který připomenou Tarantinovskou klasiku jako je Pulp fiction nebo Reservoir dogs, ale celkově to nějak nemá hlavu ani patu a ke konci je to zbytečně natahovaný a překombinovaný. Možná to chtělo trochu prostřihat a tak 15-20 minut vyhodit. Když to tak sečtu všechno dohromady, je to průměr. A co se herců týče, tak je to taky průměr, ze kterýho trochu vyčnívá Guy Pearce a Rachel Griffiths. Jak už tady někdo přede mnou napsal, je to absolutně průměrnej film. Nenadchne, neurazí, stačí vidět jednou.(31.8.2014)

 • plechulka
  ***

  Australské filmy jsou většinou "trochu jiný" - někdy nad laťku, někdy pod.... Tady bych dala palec nahoru a nejen kvůli obsazení mých oblíbenců Guy Pearce a Rachel Griffiths.(6.8.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace