Rodina Nessových

• Česko Rodina Nessova (více)
všechny plakáty
Animovaný / Rodinný
Velká Británie, (1984–1985), 2 h 5 min (Minutáž: 5 min)

Epizody(25)

Malí sourozenci Matěj a Pavlínka se jednoho dne seznámí s rodinou příšerek, které žijí v Lochneském jezeře. Početná rodina Nessů není nakonec vůbec tak příšerná, jak se ze začátku zdálo a děti s nimi zažívají spoustu dobrodružství. Nejdůležitější věcí ale je, udržet přátelství s touto neobvyklou rodinou v tajnosti. Kdyby totiž dospěláci zjistili, že v jejich jezeře žijí tyto strašidelné bytosti, nastalo by ve Skotsku velké pozdvižení! Jestli se Matějovi a Pavlínce podaří všechno utajit, zjistíte, když se na jejich dobrodružné kousky podíváte spolu s námi. Příjemnou zábavu a legraci! (oficiální text distributora)

Trevor

Hej vážení a milí, už z jazera vychádzajú práve príšerky priamo k vám: veď stará povesť spomína, že žili sťa jedna rodina a nik z tej slávnej familie nikdy nie je sám...jedna z najoblľúbenejších rozprávok z detstva s pochopiteľne obľúbeným Angusom a v tom čase neobľúbenou Alžbetkou, lebo bola dievča. ()

Petroff

Jak ono to bylo... "Kdybys prošel všechny ZOO, došel až na světa kraj, všude vybereš si zvíře, jaké chceš...zamává ti z klece šimpanz, papoušek či hranostaj, jenom Nessa v žádné ZOO nenajdeš...." Máti mi tu znělku dokonce nějak nahrála na páskovej magič. ()

mandlova

Joooo! tak tohle jsem žrala, chytlavá písnička s všudypřítomnými skotskými dudy, zelená příšerka a hlavně hodně povedená animace :-) moc milý dětský seriál ()

PollyJean

další z mých dětských best of večerníčků, i když si z něj už moc nepamatuju. Akorát makovec už je pro mě napořád seržant. ()

pfa

Docela pěkné příhody s rodinkou Lochnesek. Hezký seriál s pěknou úvodní písničkou. :o) [9/1O] ()

Shakeus

Když jsem byl malý, tak tohle byla velká pecka. A úvodní song je ještě lepší než "My z Kačerova" a nebo třeba "Holky z naší školky", jednoduše HIT!!! ()

Giggs

Nezabudnuteľna titulna pieseň... "Hej važeni a mili, už z jazera prichadzaju prišerky priamo k vam...". :) ()

Piri

Prepánajána! Ako túto klasiku mohli tak poškvrniť novým dabingom a retardovanou slovenčinou a novým názvom?!! Odkedy sa v slovenčine skloňujú priezviská rodín ako v češtine?? Že Nessová.. Hanba. Sú Nessovci/Nessovcov a nič iné! Nečudoval by som sa, keby produkciu mal nastarosti nejaký Čech alebo vypatlaný Slovák. Ako inak, nový dabing v réžii NOVÉHO ČASU. Tieto "printové" DVD kolekcie by som zakázal. Pôvodná kultová pesnička však odstránená, naspievaná, vtedy ešte neznámym(?) spevákom, Daliborom Jenisom (naspieval aj Gumkáčov či Rýchlu rotu), dnes celosvetovo známy barytón. Neviem prečo STV nevysiela tieto staré klasiky alebo ich nevydajú na nosiče, potom tu vznikajú tieto pseudovýtvory. Fuj. Nebol pôvodný televízny názov iba Lochneské príšerky? ()

inutihar

Jako dítě jsem to měl celkem rád, ale když jsem to před pár dny viděl znovu, tak jsem nudil. Nostalgie nezachrání vše. ()

Pingu

.... tam žije ta prý příšera zlá, která se draku podobá, jen Matěj s Pavlínkou vědí jak vypadá. Těch příšer je tam vlastně víc a nejsou ani trochu zlí...... Nejlepší večerníček, který kdy v TV běžel ..... !!!!! Ale nutno dodat, že jen v té verzi kde Matěje dabuje Mirek Vladyka.... ()