United

Krátkometrážní / Drama / Hudební

USA, 2005, 5 min

Hiroko Hayata

Alexa Vier

veľmi slabé 3, no pod tie nemôže moje alibistické ja ísť, lebo je to o ľudských právach a má to peknú myšlienku, bohužiaľ však nezaujímavo, klišéovite podanú... jediný svetlý bod: keď lietadielko pristane pred catherine bell v kostýme z JAGu(23.1.2013)

Ako sa môže komunita zjednotiť proti bezpráviu, ak to systém tak či tak nedovolí.(15.5.2019)

Až bych řekl dojemné hudební video o tom, že lidé po celém světě by se měli spojit a bojovat za spravedlivý svět. Pochybuju, že zrovna tohle video nějakou podstatnou měrou k tomu přispěje. Dokonce pochybuju, že se tehnle svět může nějak podstatně zlepšit. Ale viděno čistě technicky je toto video celkem jasné, přímočaré a ten song, který jej doprovází ruku v ruce je určitě cíleně chytlavý, ale to neznamená špatný. Můžete zhlédnout zde: http://www.youtube.com/watch?v=nd3MtFAKExs(20.6.2010)