Cannibal Diner

Kati je mladá modelka, která je zrovna na cestě na oslavu narozenin její mladší sestry. Tanja, Katina nejlepší kamarádka, a další dívky dostaly nápad uspořádat oslavu v lesním kempu. Během příprav ale dívky unese skupina psychopatů. Kati, která byla právě na cestě do kempu, zabloudila v lese, a tak nešťasnou shodou okolností dorazí ke staré továrně, která je náhodu domovem oné skupiny psychopatů, ze které se vyklube kanibalská rodina a právě se chystají nebohé dívky podávat jako hlavní chod. (topr harley)

ricci.s

Boha jeho, človek sa vyše roka teší na poriadne krvavý lesný masaker v štýle Wrong Turnu, a napokon ho režisér takto odjebe. Čakal som, že Montag urobí od svojho posledného podpriemerného exploiťáku Slasher nejaký pokrok, očividne som sa mýlil (ako vždy). A to som sa vraj díval na "ungeschnittene Fassung", nech mi kurva niekto vysvetlí, čo tam bolo ungeschnitten? Že boli hlavné hrdinky nemožné, by som ešte ako tak prehrýzol, ale absenciu gore neodpúšťam, hudba na hovno, napätie nikde, a najtragickejšie dopadli masky kanibalov. Režisér si asi povedal, že im stačí na tvár naniesť trochu modrej farby, a to stačí. Uvrieskanej hlavnej hrdinke by som najradšej odtrhol hlavu ja sám, a ten handycam záver s nočnou zelenkavou, z toho som sa mal akože posrať strachom??? Snáď jedna z najhorších moderných lesných vyvražďovačiek. Dávam 1/5 za jedno prepichnuté oko. A to som ešte mierny. ()

George Stobbart

Partička dievčat sa chystá campovať pri lesoch, kde však začnú miznúť a stávajú sa potravou pre miestnych kanibalov. Nemecká nízkorozpočtová backwoods naháňačka / vyvražďovačka, ktorá síce trochu prekvapivo drží v úzadí svoju exploitačnú stránku, no mne to vynahradila inými aspektmi a to slušnou atmosférou, pekným spracovaním, atraktívnou vizuálnou stránkou i herečkami a viacerými napínavými scénami. Možno mi to tak sadlo aj preto, že som o filme vopred nevedel ani ťuk a podľa názvu a coveru som čakal iba lacné, exploitačné šialenstvo, ale to je vlastne jedno. ()

kingik

"Dojče" modelky, počínající celulitida, les, stará továrna a lidojedí rodinka načerněná krémem na boty. To jsou nejdůležitější propriety v tomto německém hororu. Ještě bych zapomněl na ruční kameru, která má v této vskutku bizár kolekci, své nepopiratelné místo. Do lesíčka na čekanou nešel tentokrát mladý myslivec, kterého ve filmu naštěstí ani koutkem oka neuzříme, ale divák, který se něco načeká, než ti bizarní lidojedi naběhnou na scénu. Až se zjeví, nebude o co příliš stát. Propracované masky nahradil krém na boty značky "Vix", nějaké ty šminky a sajrajt, co měl připomínat krev. Dvojice tvůrců Frank W.Montag & Mario von Czapievski v podstatě režírovat neumí ani za mák, ale přesvědčili mě, že když se něco moc chce, tak to jde. V tomto případě chtěli natočit horor se sličnými slečnami, které v lese přepadne zmutovaná kanibalí sorta, co přebývá ve staré továrně, ale nakonec pánům tvůrcům z toho vyšlo všechno možné. Od amatérsky pojatého erotického filmu přes cestopis až po něco, co by horor mohlo připomínat, akorát to nemá to, co horor dělá hororem. Zcela absentují brutální scény. Ty se nahradily zdlouhavým chozením po lese, kdy dvě kamarádky "kempařky" hledají třeti kamarádku do party, a přitom mimoděk narazí na chrčící trotly, co tam mají od jisté doby své teritorium. Nejméně do poloviny filmu se tedy pořád chodí po lese, volá se jméno kamarádky, jak do mobilu, tak i do éteru, a v podstatě nic extra dramatického se neděje. Jo, abych nezapoměl, na začátku první polovinu party děvčat kanibalové vyřídí. Vyvraždění se odehrává výhradně mimo záběr. Divák z vražd nic nemá, ječení si užije do sytosti. Od druhé poloviny ponechají autoři na scéně poslední kozatou holčinu s celulitidovými dolíky na stehnech. Alexandra Lesch není žádná extra herečka, ostatně to nebyla žádná z účinkujících, a tak jsem režisérovi vyčetl, že nebyl trochu více při smyslech a raději neponechal na scéně sošnou a i hezkou Kristianu Rohder, nebo kteroukoliv z nabízených děvčat. Nechci za tenhle nerozumný krok strhávat body, ale Alexandra Lesch mně prostě ze všech přišla nejhorší. No stalo se, a muselo se to s ní vydržet až do konce. Kozy neukázala, kalhotky ano. Následná konfrontace probíhající v závěrečné půlhodině nepřinesla o nic větší zážitek, i když byla přece jen dramatičtější, než hodinové chození po lese. Akční scény, dá-li se tak nazvat několik nesourodých scén pořízených v tomto stylu, byly slaboučké, blbé a zkrátka obsahovaly režijní fušeřinu nejvyššího stupně. Ovšem pozor. I příšerná režie může mít své plusy, když je to vše celkově sympaticky sladěné a zavání to bizárem, jak lidojedova nemytá prdel. A tenhle film má vše to, co pojem "bizár" evokuje. Dalším zvláštním prvkem filmu je časté střídání režijních stylů. Dojde k tomu za film celkem třikrát. Nejprve chození po lese, poté dívčina ohrožená kanibalí rodinkou a nakonec ruční kamera, s jejíž pomocí hledá nebohá dívka hledá cestu ven z továrního komplexu. Nedá se přímo říct, že by tohle střídání stylů fungovalo, ale cítil jsem, že režisérovi hráblo z toho, že mu nic pořádně nejde, že má film totálně dokurvený, a tak se jal objevovat režijní styly. V globálu film působí tak napůl. Něco vyznívá dost amatérsky, ale jsou scény, které vypadají celkem dobře, akorát jim chybí cosi výraznějšího z hlediska divácké atraktivity. Kdo hledá brutální film, měl by se poohlédnout po jiném horůrku. Tenhle má sotva dvě krvavé scény, jinak si krvavost a brutalita svoji účast rozmysleli. Ani řemeslně není film dobře natočený, ale nestrhám ho z několika důvodů. Mám určité pochopení pro neumětelské režiséry, holky ve filmu se mně vesměs líbily, film se odehrává ve dne, ruční kamera plnila neotřelou funkci, s jakou se asi ve filmu už hned tak nesetkám. Ve filmu nejsou přítomni žádní otravní mládenci typu Harald nebo Sigfrid , co by s nimi dívky šukaly, a to bylo také plus. Němčina byla hodně osvěžujícím prvkem po řadě anglicky mluvených filmů a i dialogů bylo velmi malé množství. Jsem si jist, že horory z produkční dílny MondayMovies nebudou patřit právě k těm vyhledávaným. Přesto je na filmu cosi tak zvláštně blbého i sympatického, že se mně nechce hrát si na přechytralého kritika a uděluji mu tímto milost. Tím si udělám "oko" u lidojedů, kteří mě za tento čin nesežerou. Mé hodnocení: 60% () (méně) (více)

Campbell

Boha jeho proč já na to koukal, tenhle film měl být spíše porno protože jako klasickej film bych to nebral ani náhodou. Nciméně kozy ani žádnej sex se nekoná, takže mě nemělo už vůbec nic co zaujmout. Tenhle film je naprosto o ničem, je bez krve bez atmosféry bez čehokoliv zajímavého. Jen upištěný ženský běhaj starou továrnou. Jak tenhle film mohl dostat tolik ocenění nechápu. Fuj ruce pryč. ()

Morholt odpad!

Wrong Turn po skopčácku se nekonalo. Bez krve, s příšernejma herečkama a kanibalama, jejichž masky spočívaly v tom, že strčili škeble do komína, s tim se fakt nedalo nic dělat. A když to rejža orámoval stylem FF, bylo jasný, že na víc, než na odpad tahle sračka mít nebude. ()

kaylin

Němečtí hororoví filmaři jsou často známí tím, že se zaměřují až na nerealistické ztvárnění násilí, ale vždy co nejdetailnější a nepřímější. To ale ve snímku „Cannibal Diner“ vůbec neplatí, ten se soustředí spíš na to, jak to hlavní hrdinka prožívá a sem tam je zde záběr na něco, co jen trochu drsnější, ale popravdě, neviděl jsem zde nic, co by mě mělo dostat. Od takového filmu čekáte něco hodně jiného. ()

Moena

Když pominu, že němčina je hned po maďarštině druhý evropský jazyk, který mému uchu lahodí nejméně tak jsem doprkenývohrady čekal nějaký gore. Alespoň podle názvu by se tak dalo usuzovat. Ale ne, ani trošilinku. Navíc všechny pobíhající slečny jsou pečlivě vybrány napříč všemi žánry německého porna, tudíž o chování, výrazy a emoce na úrovni plastové figuríny na šaty je postaráno. Ale na druhou stranu se na ně dá (i navzdory faktu, že to jsou všechno němky) docela slušně koukat a kdyby se z nich nakonec přeci jen dělaly nějaké ty steaky asi bych si nabídnul a možná si došel párkrát přidat. Mňam. V závěru poměrně originální scénka se sváděním ve sprše. Takže jeden kravavej flek a víc ani slinu. Tfuj! ()

ZdenoLo odpad!

To je tak, keď ťa naháňa "kominár" a ty máš čas si 3 krát prezliecť nohavičky a vymýšľať nezmyselný zlaňovací systém vo výťahu..to bola len taká perlička no hlavne: Herci pripomínajúci komparz z ordinácie v ružovej záhrade a hudba niekde úplne mimo to definitívne utopili po prvých pár minutách. Ale aspoň že kameraman si prišiel na svoje a polovicu filmu neodlepil objektív od zadočkov.. ()

mira007

Tři sexy německé modelky jedou kempovat pod stan do lesa, ale mají problém s kanibalskou rodinkou ve staré továrně - stupidní dialogy, špatné herecké výkony, technicky na úrovni ročníkové práce prváka FAMU. Špatné béčko i mezi béčky. Hororové prvky nevěrohodné až směšné, trochu krvavé brutality, nahota žádná. ()

spacefall odpad!

proboha proč sem na to koukal, myslím že tento pro tento film by bylo nejlepší to celé předělat na porno... Nic děsivého, krev 0 , a ani žádná lekačka když pominu že němčina hned po madarštině je pro mě asi ten nejvíc nechutný jazyk tak to stejně ode mne ani tu 1* nedostane ()