Cannibal Diner

Horor / Thriller / Mysteriózní

Německo, 2012, 75 min

• kaylin

Němečtí hororoví filmaři jsou často známí tím, že se zaměřují až na nerealistické ztvárnění násilí, ale vždy co nejdetailnější a nepřímější. To ale ve snímku „Cannibal Diner“ vůbec neplatí, ten se soustředí spíš na to, jak to hlavní hrdinka prožívá a sem tam je zde záběr na něco, co jen trochu drsnější, ale popravdě, neviděl jsem zde nic, co by mě mělo dostat. Od takového filmu čekáte něco hodně jiného.(25.6.2018)

• ZdenoLo

To je tak, keď ťa naháňa "kominár" a ty máš čas si 3 krát prezliecť nohavičky a vymýšľať nezmyselný zlaňovací systém vo výťahu..to bola len taká perlička no hlavne: Herci pripomínajúci komparz z ordinácie v ružovej záhrade a hudba niekde úplne mimo to definitívne utopili po prvých pár minutách. Ale aspoň že kameraman si prišiel na svoje a polovicu filmu neodlepil objektív od zadočkov..(27.1.2018)

• mira007

Tři sexy německé modelky jedou kempovat pod stan do lesa, ale mají problém s kanibalskou rodinkou ve staré továrně - stupidní dialogy, špatné herecké výkony, technicky na úrovni ročníkové práce prváka FAMU. Špatné béčko i mezi béčky. Hororové prvky nevěrohodné až směšné, trochu krvavé brutality, nahota žádná.(19.8.2019)

• Campbell

Boha jeho proč já na to koukal, tenhle film měl být spíše porno protože jako klasickej film bych to nebral ani náhodou. Nciméně kozy ani žádnej sex se nekoná, takže mě nemělo už vůbec nic co zaujmout. Tenhle film je naprosto o ničem, je bez krve bez atmosféry bez čehokoliv zajímavého. Jen upištěný ženský běhaj starou továrnou. Jak tenhle film mohl dostat tolik ocenění nechápu. Fuj ruce pryč.(28.8.2013)

• ricci.s

Boha jeho, človek sa vyše roka teší na poriadne krvavý lesný masaker v štýle Wrong Turnu, a napokon ho režisér takto odjebe. Čakal som, že Montag urobí od svojho posledného podpriemerného exploiťáku Slasher nejaký pokrok, očividne som sa mýlil (ako vždy). A to som sa vraj díval na "ungeschnittene Fassung", nech mi kurva niekto vysvetlí, čo tam bolo ungeschnitten? Že boli hlavné hrdinky nemožné, by som ešte ako tak prehrýzol, ale absenciu gore neodpúšťam, hudba na hovno, napätie nikde, a najtragickejšie dopadli masky kanibalov. Režisér si asi povedal, že im stačí na tvár naniesť trochu modrej farby, a to stačí. Uvrieskanej hlavnej hrdinke by som najradšej odtrhol hlavu ja sám, a ten handycam záver s nočnou zelenkavou, z toho som sa mal akože posrať strachom??? Snáď jedna z najhorších moderných lesných vyvražďovačiek. Dávam 1/5 za jedno prepichnuté oko. A to som ešte mierny.(10.8.2013)

• - Stará továrna, ve které probíhalo natáčení, byla hned po dokončení snímku zbourána. (topr harley)

• - Kristiana Rother, která ve filmu ztvárnila Tanju, získala v roce 2010 cenu Miss Universe Germany. (topr harley)