Uneseni

Andrew White

Kostýmy:

Emily Harris
  • Deftie

Nulová atmosféra, nevyhovujúci spád, nesympatickí hrdinovia a tématika mimozemšťanov, ktorú ja nemusím, sama neviem, prečo som sa na to začala pozerať, ale čo už, raz som pozerala, tak už nejaký pocit mať musím. Aj keď sama neviem nájsť nejaký rozumný argument, prečo to bolo pozerateľné, ale menej ako dve hviezdičky nedám. Jednoducho nemôžem, sama neviem prečo. Snáď preto, že to až tak nenudilo, alebo som mala prívetivú náladu, keď som to pozerala?(29.7.2009)

• Freemind

Sledování tohoto filmu skýtá citlivému divákovi takřka existenciální zážitek - po celou dobu mu totiž pomáhá uvědomovat nenávratně promrhávané minuty jeho života. Už od prvních záběrů, od prvního okamžiku, kdy před kamerou proběhne komparzista v zeleném gumovém oblečku, musí být každému jasné, že šlápl do nejsprostšího céčkového horroru. Nechci ztrácet další čas popisováním této tragédie. Ani nevím, proč jsem se na to koukal - snad jsem jen nemohl uvěřit, že by režisér Blair Witch mohl natočit takto zpackaný brak. inu, podařilo se.(17.2.2010)

Člověk mého ražení prostě musí fandit filmu, který naprosto nepokrytě a z vysoka chčije na všechny ty mentály, kteří u filmu vidí tag horor a zaslepení omezeným očekáváním nejsou schopní pochytit nadsázku jasnou jako facka přes ucho. Z tohodle projektu je totiž na každém kroku znát, že má komickou kostru na kterou bylo dodatečně nabaleno trochu toho sci-fi hororo seriózního materiálu. Pravda je, že takový mix je neovyklý a divák chvilku tápe "co, že to má kurva vlastně jako znamenat?", ale kdo nemá úplně vymeteno v palici, ten se rychle dovtípí, že tady není cílem za každou cenu děsit a divákův úsměv není defektem.(14.6.2013)

Eduardo Sanchez na nás vyvrhol ďalši film a čuduj sa svete je to rovnaká impotentná zlátanina ako báchorka o Blairskej čarodejnici. Ešteže Eduardo upustil od nezmysleného konceptu nevideného zla a krvilačného mimozemšťana nám naservíroval v plnej kráse (čo je ale pri pohľade naňho v niektorých scénach na škodu veci :) ). Ale mjekap rozpadajúceho sa Codyho, jednoducho nemá chybu, takže budiž mu odpustené. Stále lepšie ako sledovať osemdesiatminútové domáce video jednej hysterickej kravy a dvoch dementov, blúdiacich v Marylandskom lese.(13.11.2007)

• fr3ak

Filmů s mimozemšťany není nikdy dost a tenhle ač se snaží tvářit že je něco víc se bohužel moc nepovedl. Postavy se pořád hádají, pořád na něco připravují a pořád kecají o naprostých hovadinách. Ze začátku jsem měl dokonce pocit že se dívám na komedii. Mimozemšťan se taky zrovna moc nepovedl. Kdepak, tohle mi moc nesedlo...(17.9.2012)

• - Adam Kaufman si zahrál i ve stejnojmenném seriálu Uneseni (od r. 2002). (Terva)

• - Film bol pôvodne plánovaný ako hororová komédia s názvom "Probed". (Nekrofil)