Reklama

Reklama

Uneseni

Trailer

Obsahy(1)

Od režiséra filmu Záhada Blair Witch přichází tento šokující příběh čtyř mužů odhodlaných k pomstě proti krutému vetřelci z vesmíru, který věznil a zabil jejich kamaráda. Kdo ale skončí jako vítěz v této hře na život a na smrt? Připravte se na neúprosně traumatickou cestu, která vás nechá zneklidněné… vyděšené… změněné. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (114)

Rockerman 

všechny recenze uživatele

Za málo peněz se chtělo dostat hodně muziky a nutno říci, že se to z větší části povedlo. Téměř celý film udržuje diváka v napětí a to není málo. Také bylo lepší, když se do poloviny filmu pořádně nevědělo, jak vlastně ten mimozemšťan vypadá. Když se to pak odtajnilo a začaly se tahat střeva, tak té dramatičnosti trochu ubralo. Přesto "Uneseni" si zaslouží lehce nadprůměrné hodnocení, protože byli natočeni nekonvenčně a vlastně v komorním prostředí, aniž by to nějak ubralo filmu na zajímavosti. Invaze armády příšerek z vesmíru se už nekonala, asi nezbyly peníze na více těchto tvorů. Dávám 3 a půl hvězdy, protože jsem se docela bavil. ()

demented 

všechny recenze uživatele

Eduardo Sanchez na nás vyvrhol ďalši film a čuduj sa svete je to rovnaká impotentná zlátanina ako báchorka o Blairskej čarodejnici. Ešteže Eduardo upustil od nezmysleného konceptu nevideného zla a krvilačného mimozemšťana nám naservíroval v plnej kráse (čo je ale pri pohľade naňho v niektorých scénach na škodu veci :) ). Ale mjekap rozpadajúceho sa Codyho, jednoducho nemá chybu, takže budiž mu odpustené. Stále lepšie ako sledovať osemdesiatminútové domáce video jednej hysterickej kravy a dvoch dementov, blúdiacich v Marylandskom lese. ()

Reklama

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Trochu mi to připomínalo takové ty parodie na filmy, na které se dívají postavy ve filmech, akorát tady se to asi mělo brát vážně. Hvězdu za toho sympatického ekstraterestrijálního hnusáka v hlavní roli. Narazit na badatelských toulkách vesmírem zrovna na takovéhle idioty, tak chci lidstvo vyvraždit taky. ()

drackula 

všechny recenze uživatele

Film má síce zopár hluchých miest, ale ajtak má slušnú mysteriózno-horrorovú atmosféru, ktorá mi miestami pripomínala X-files a príjemne mrazila. Zvlášť oceňujem, že sa film vyhol akémusi "intru" a od prvej minúty šiel priamo na vec. Vo vzduchu je neustále cítiť akési tajomno, ktoré správne dráždi fantáziu a dáva priestor na rôzne konšpiračné úvahy. Veľmi príjemné prekvapenie. 70 % ()

Joll 

všechny recenze uživatele

tak 3 hvězdy a to hodně s odřenýma ušima!Trošku mi unikal smysl co ti mimozemštani chtěj jestli je sledují a když tak proč se nechali lovit atd.!! škoda námět to mohl být dobrej stačilo pár flashbacku z dob kdy byli unesení trošku známější herce, lepší práci s kamerou a mohlo týt dost dobrý! takhle je to spíš takový utahaný nejsou tam žádné lekačky žádný napětí:( Prostě vcelku nedotažený zajímavý námět.Čekal jsem od někoho kdo natočil za málo penízku slušně budovaný strach v Blair witch, že se mu něco aspoň podobného podaří zde.45% ()

Galerie (2)

Zajímavosti (4)

  • Film bol pôvodne plánovaný ako hororová komédia s názvom "Probed". (Nekrofil)
  • I přes závěrečnou masivní explozi, která srovnala prakticky všechno se zemí, přežila dodávka nedotčená. (Lajty)
  • Když Wyatt (Adam Kaufman) říká svým přátelům, aby mimozemšťana vrátili na farmu a Cody (Paul McCarthy-Boyington) se začíná zlobit, na Wyattově bílém tílku je vidět červená tečka z kamery. (Lajty)

Reklama

Reklama