Městečko South Park: Říše fantazie

South Park: Imaginationland

Animovaný / Komedie

USA, 2008, 67 min

Trey Parker, Matt Stone

i stand before you with dry balls, your honor... :))) skvělá coloradská trilogie o útoku na říši představ a jednom páru suchých koulí! :) imedžinééééjššššn... imedžinééééjššššn... imedžinééééjššššn... imedžinééééjššššn... imedžinééééjššššn... imedžinééééjššššn... imedžinééééjššššn... ...imedžinééééjššššn... 100%.(13.3.2008)

4* dávám ikdyž celkovému seriálu dávám jen 2*, protože mitohle příjde jako pár z mála dílu, které podle mě stojí za to vidět. Není tam zbytečně moc Cartmanových rasistických projevů, nijak moc oplzlostí a vtipy jsou některé i vydařené. 1.díl 4*, 2.díl 4,5* a 3.díl 2*, kvůli tomu konci, který se mi ani za mák nelíbil a už tam nebylo tolik dobrých vtipů.(11.8.2013)

Tak tu si Parker a Stone naozaj pustili fantáziu na špacír (nie že by to doteraz nerobili:D). Vidieť toľko známych zloduchov a dobrákov v jednom hodinovom animovanom filme, to sa ešte zrejme nestalo:D. Najlepšie na celom Imaginationlande sú určite výstupy známych režisérov (trojka Gibson, Bay a Shyamalan proste valia:D). P.S. Pán Gore, už verím, že Meanbearpig existuje:D:D:D.(24.11.2008)

Nebýt přehnané zápletky "suck my balls" - kdy tahle věta zazní ve filmu tak 45 krát - mohl to být vyrovnaný nástupce Pekla na zemi. Bohužel to tak nedopadlo, ale Imaginationland je nejvíce parodující South Park a dělá skrytou reklamu New Age :-) I tak slušná zábava. __ Superpero, nech se vyšetřit voe!(22.6.2008)

"Yeah. Say what you will about Mel Gibson, but the sonofabitch knows story structure." "Do you see it?! Something big is going on, and the American people need to know what! I'm off! fííííífůůůfííífíííííí...." No kdo by to do toho Mela řekl, žejo. Za něj a za Ala Gorea se spasitelským syndromem bych snad vraždil... a pak taky za Shyamalana, Michaela Baye, za satanistická vánoční zvířátka, co hledají v lese AIDS, za klasicky skvělého Butterse, Cartmanův sen s loukou a jeho sultán/král/papež převleky, za šmoulu zvedajícího meč a v neposlední řadě za protestující hipíky s transparentem "No imaginary nukes" (úplně jako naši protiradaroví demonstranti s transparenty "Ne raketám!":))(10.3.2009)

• - V tomto filmu se jako postavičky objevili režiséři M. Night Shyamalan , Michael Bay a Mel Gibson. Jako postavy z naší představivosti se z hodných objevil například Gandalf, Pepek Námořník, Aslan a Morfeus. Ze zlých třeba Freddy Krueger, Pinhead, Vetřelec a Jason Voorhees. (Pumiiix)

• - Film byl později rozdělen na tři části a vysílán jako normální epizody South Parku. (StrYke)