Krysy

USA, 2003, 90 min

• Ouwen

!!(1.1.2011)

• Martin741

Najhorsie, co sa hororu ako filmu moze stat, je ze sa divak zacne pri jeho sledovani rehotat. A to sa mne stalo pri Krysach. Scenar pochadza asi z pomocnej osobitnej skoly, reziser Tibor Takács na tom bude velmi biedne, do oci biju digitalne triky /digitalne krysy ..../ no a herecke vykony, to v tomto filme je ciste sci-fi. 0 %(29.1.2013)

• moviesfan

Nemám rád filmy, kde útočí nějaká havěť na lidi, protože to zavání pořádnou nudou a propadákem. Tenhle film je toho příkladem. Hodnocení: 15%(22.8.2008)

• DJ Obelix

Guilty Pleasure jak remen!!! VYBORNE triky, PRESVEDCIVE herecke vykony, GENIALNI scenar - proste BOMBA. Tak presne takovy tento film NENI! Jen mi vrta hlavou, co mezi temi digi krysami delal Ron "Hellboy" Perlman?(5.11.2007)

• Asia_Power

Hellboy by se měl, za to že v tom hrál, smažit v pekle a to alespoň 90 minut. Tak dlouho jsem se v pekle smažila plus mínus já. Krysy viděj rudě, jedna je brutálně na steroidech, násilí je tak násilný až se mi chtělo brečet a jako bonus je celej film jedna velká píčovina. Takže děkuji za doporučení, protože tento kousek do 300 nejhorších skutečně patří a já můžu jásat, že ho mám za sebou.(25.9.2016)