Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Šéf psychiatrické léčebny v Brookdale (RON PERLMAN) tak dlouho šlechtil inteligenci svých milovaných laboratorních krys, až se mu celý projekt vymkl z rukou. Krysy jsou ďábelsky chytré, navyklé na lidské maso, hladové a rozlezlé po celém ústavu. Ve chvíli, kdy na kliniku přichází Jennifer, aby napsala reportáž o duševních chorobách, zjišťuje, že tu na ni čeká daleko zajímavější téma. Bude to úžasná bomba. Pokud ovšem sama přežije běsnění zmutovaných krys a bude mít šanci o všem napsat... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (30)

Asia_Power odpad!

všechny recenze uživatele

Hellboy by se měl, za to že v tom hrál, smažit v pekle a to alespoň 90 minut. Tak dlouho jsem se v pekle smažila plus mínus já. Krysy viděj rudě, jedna je brutálně na steroidech, násilí je tak násilný až se mi chtělo brečet a jako bonus je celej film jedna velká píčovina. Takže děkuji za doporučení, protože tento kousek do 300 nejhorších skutečně patří a já můžu jásat, že ho mám za sebou. ()

DJ Obelix odpad!

všechny recenze uživatele

Guilty Pleasure jak remen!!! VYBORNE triky, PRESVEDCIVE herecke vykony, GENIALNI scenar - proste BOMBA. Tak presne takovy tento film NENI! Jen mi vrta hlavou, co mezi temi digi krysami delal Ron "Hellboy" Perlman? ()

Martin741 odpad!

všechny recenze uživatele

Najhorsie, co sa hororu ako filmu moze stat, je ze sa divak zacne pri jeho sledovani rehotat. A to sa mne stalo pri Krysach. Scenar pochadza asi z pomocnej osobitnej skoly, reziser Tibor Takács na tom bude velmi biedne, do oci biju digitalne triky /digitalne krysy ..../ no a herecke vykony, to v tomto filme je ciste sci-fi. 0 % ()

moviesfan 

všechny recenze uživatele

Nemám rád filmy, kde útočí nějaká havěť na lidi, protože to zavání pořádnou nudou a propadákem. Tenhle film je toho příkladem. Hodnocení: 15% ()

Galerie (10)

Zajímavosti (2)

  • Film se natáčel v Sofii v Bulharsku. (rafix)

Reklama

Reklama