San Andreas

• USA San Andreas Quake

Profesorka seismologie vyvine geniální systém, který dokáže předpovídat zemětřesení. Dřív, než se s vynálezem stihne komukoli pochlubit, zjistí, že v Los Angeles, kde bydlí, má udeřit zemětřesení 10. stupně. Nikdo jejímu tvrzení nevěří. A ona musí zachránit svou nevlastní dceru, která pracuje v centru města. Musí se k ní dostat dřív, než bude město srovnáno se zemí... Vydává se na cestu, která ji může stát život. (TV Barrandov)

divak84

nezlobte se na mě , ale všichni kdo to tady hodnotíte negativními nazory ve stylu , že jste něco čekali apod, tak jste asi hloupí nebo nevím.. vám společnost Asylum nic neříká ? to opravdu musíte z teto produkční žumpy film vidět abyste si teprv pak mohli udělat obrazek o tom, jak odporný film to byl ? ()

SeBig odpad!

Pozor v San Andreas se koná další zemětřes. Tentokrát bez d Roka, ale s nějakou pindou s tabletem, co se tomu snaží se svým sidekickem přijít na kloub. Zemětřesení tak silné, až z toho jednoho dědu chytnou záda a jedna důchodkyně v hotelu, ztoho málem spadla ze schodů! Mosty a baráky poskládaný z papíru se ztoho sesypávaj jak písek. No prostě jsem se cítil v ohrožení i já, taky jsem měl z toho takový vnitří třesení. Bomba. ()

Nathaniell

No... Hodnotit to nebudu, páč jsem to neviděl celý. Ale vzato kolem a kolem: Akční scény byly komický, katastrofický scény byly komický, dramatický scény byly komický a dokonce i to co mělo asi diváky dojmout bylo vlastně komický. Apropos: Věděli ti herci, že jdou do filmové obdoby něčeho, v čem hraje Dwayne? Jak nabírá Asylum herce? "Pojďte, stojíte za houby, nabízíme vám hraní v levný verzi tohodle a tohodle filmu." ?? Celkem by mě to zajímalo. A co si asi říká režisér?? "Hurá, jdu točit vykrádačku filmu s Johnsonem." ?? Ono teda co jsem koukal, tak i originál je tu spíše průměrný - 57%. Ale i tak.Fakt by mě zajímalo, jak společnost Asylum nabírá nýmandy pro svoje šity. Každopádně bude možná škoda, jestli budou jednou nelegální, jelikož jak jsem uvedl opakovaně výše: Spousta věcí je tam set sakra komická. PS: Do tagů bych zde na CSFD přidal jednu moc moc MOOC důležitou položku. Hádejte jakou: ASYLUM ()

Pblashshs odpad!

Asi po deseti minutách jsem si říkal, jestli si lidi dělají prdel a tohle má 69%, pak my došlo jakého ukrutného omylu jsem se dopustil. Sledovat tuhle záležitost je jako namazat si na plesnivej chleba brynzu z poza ráfku a zakousnout to ráno poté, co si vystřihnete nějakou malou oslavičku s šáněm, chlebíčkama a pár litrama alpy ()

corpsy

The Asylum opäť potvrdil svoje jedinečné miesto v rámci kinematografie. Nečakal som ale, že to bude až tak ´´kvalitné´´. Predpokladal som, že sa budem baviť na úkor tvorcov, akí sú neschopní a ako nevedia tvoriť origináli, ale toto ma bavilo celkom z inej stránky. Okrem trikov, ide o celkovo zhliadnuteľné béčko, ktoré má svoje scény. Občas sa ľudia okolo tohto štúdia vedia predať. ()

• Ve scéně s hrochem, zvíře několikrát narazí do Mustangu, ale auto nemá ani škrábnutí. (Nathaniell)