Tři do tanga

Three to Tango

Traja do tanga

Komedie / Romantický

Austrálie / USA, 1999, 98 min

Překvapivě milá komedie, ve které nám tvůrci předloží opět několik životních pravd, abychom jako věděli.. že na stříbrném plátně je možné cokoliv. Pár kompromisů to po nás chce, ale když si zvykneme na sitcomový kukuč Matthew Perryho a necháme se kolébat půvabem Neve Campbell, může nám tahle dekádu stará jednohubka zachutnat!!(28.9.2009)

Podle mě výborná komedie, Matthew Perry je v podobných rolích, kde je roztžitej prostě úžasnej (ten snad ani nic jinýho nehraje) a Nave Campbell vypadá hodně dobře a celej příběh postavenej na zápletce, že si o něm všichni myslej že je homouš je skvěle vtipnej. Já jsem se povětšinu filmu výborně bavil, snad jen konec nemusel být tak typicky naivní jak je to u spousty podobnejch komedií, ale mě už to ani tak nevadí, přece jenom Happyend se k podobným komediím asi hodí nejvíc(15.7.2005)

Vynikající romantická komedie s typicky "chandlerovským" Matthewem Perrym, půvabnou Neve Campbell a především excelentním Oliverem Plattem. Nejvíc mě asi potěšilo, že i když ve filmu je romantická rovina příjemně sledovatelná, komediální část není zdaleka zanedbaná a díky tomu se divák skutečně baví. Spousta romantických "komedií" na komediální část bohužel zapomíná. Zde to ovšem nehrozí :-)(29.11.2006)

• Seti

Matthew Perry jako Chandler po...no vlastně pokaždý už mě moc nebaví. Film sám o sobě je zcela standardní jasně nalajnovaná romantická tuctovka bez jakéhokoliv nápadu či překvapení (gayové už se fakt nepočítají), která je zcela postavená na Perryho chandlerovském humoru a jako celek neurazí ani nenadchne. Tentokrát jsem se ovšem docela nudil, takže tak (jo a pro milovníky tance malé upozornění: název je pouze rčení a film nemá s tancem ani tangem vůbec nic společného:-).(29.12.2014)

Roztomilá komedie, kde hlavní roli hraje Matthew Perry v roli Oscara Novaka, který chce se svým parťákem dostat zakázku na výstavbu obchodního a kulturního centra v Chicagu. A tak nikomu nevyvrací, když ho ostatní začnou považovat za homosexuála. Oscar se navíc zamiluje Amy (půvabná Neve Campbell) a dotáhne to až na homosexuála roku........(29.12.2014)

• - Natáčení probíhalo ve městě Chicago v americkém státě Illinois (Terva)