Tři do tanga

Three to Tango

Traja do tanga

Komedie / Romantický

Austrálie / USA, 1999, 98 min

Matthew Perry pro mě v klasické roli roztržitého muže, který co může, tak vtipem zakryje...Neve Campbell tu opravdu stojí za hřích a celé je to jedno veliké nedorozumění :) Je to ale svižné, vtipné a zbytečně se to netáhne. Je to určitým způsobem ulítlé a typicky "americké", ale příjemně mě to pobavilo a jsem ráda, že jsem zase po delší době viděla film, který byl natočen v době mé puberty :D :D(16.4.2015)

Tuhle koedii miluju. Nejsem moc velký fanda romantických komedií, ale tahle je velmi dobrá. Matthew Perry je určitě jeden z nejnadanějších komediantů vůbec. Hraje velmi dobře a moc se mi líbí jeho experimenty s obličeji (viz ospalý Chandler z Přátel). To že je úžasný komik si o něm myslím už od Přátel. Neve Campbellová se mi tady také líbila. V tomhle žánru je dobrá, ale nezahrála nejllépe jak umí. Mezi Matthew Perrym a Neve Campbellovou to jiskří a já jsem rád za to, že se sešli v tak skvělé romantické komedii.(21.7.2005)

• Seti

Matthew Perry jako Chandler po...no vlastně pokaždý už mě moc nebaví. Film sám o sobě je zcela standardní jasně nalajnovaná romantická tuctovka bez jakéhokoliv nápadu či překvapení (gayové už se fakt nepočítají), která je zcela postavená na Perryho chandlerovském humoru a jako celek neurazí ani nenadchne. Tentokrát jsem se ovšem docela nudil, takže tak (jo a pro milovníky tance malé upozornění: název je pouze rčení a film nemá s tancem ani tangem vůbec nic společného:-).(29.12.2014)

Roztomilá komedie, kde hlavní roli hraje Matthew Perry v roli Oscara Novaka, který chce se svým parťákem dostat zakázku na výstavbu obchodního a kulturního centra v Chicagu. A tak nikomu nevyvrací, když ho ostatní začnou považovat za homosexuála. Oscar se navíc zamiluje Amy (půvabná Neve Campbell) a dotáhne to až na homosexuála roku........(29.12.2014)

Matthew Perry proste zostane Chandlerom z Priateľov a jeho komika pôsobila, pre mňa, kŕčovito, V takom filme Môj sused zabijak, bol ale zase super. Možno ešte lepší než v Priateľoch. Neviem teda čím to bolo, že tu mu to nešlo. Príbeh či zápletka nemusela byť zase tak zlá, aj keď na ohranú tému. O homosexuáloch sa toho natočilo veľa a vždy je to jednoducho paródia.(17.1.2015)

• - Natáčení probíhalo ve městě Chicago v americkém státě Illinois (Terva)