poster

Tři do tanga

 • Austrálie

  Three to Tango

 • Slovensko

  Traja do tanga

Komedie / Romantický

Austrálie / USA, 1999, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tominni
  ***

  Roztomilá komedie, kde hlavní roli hraje Matthew Perry v roli Oscara Novaka, který chce se svým parťákem dostat zakázku na výstavbu obchodního a kulturního centra v Chicagu. A tak nikomu nevyvrací, když ho ostatní začnou považovat za homosexuála. Oscar se navíc zamiluje Amy (půvabná Neve Campbell) a dotáhne to až na homosexuála roku........(29.12.2014)

 • Pavlínka9
  ****

  Matthew Perry pro mě v klasické roli roztržitého muže, který co může, tak vtipem zakryje...Neve Campbell tu opravdu stojí za hřích a celé je to jedno veliké nedorozumění :) Je to ale svižné, vtipné a zbytečně se to netáhne. Je to určitým způsobem ulítlé a typicky "americké", ale příjemně mě to pobavilo a jsem ráda, že jsem zase po delší době viděla film, který byl natočen v době mé puberty :D :D(16.4.2015)

 • Fiftis
  ***

  Matthew Perry proste zostane Chandlerom z Priateľov a jeho komika pôsobila, pre mňa, kŕčovito, V takom filme Môj sused zabijak, bol ale zase super. Možno ešte lepší než v Priateľoch. Neviem teda čím to bolo, že tu mu to nešlo. Príbeh či zápletka nemusela byť zase tak zlá, aj keď na ohranú tému. O homosexuáloch sa toho natočilo veľa a vždy je to jednoducho paródia.(17.1.2015)

 • Hal_Moore
  *****

  Tuhle koedii miluju. Nejsem moc velký fanda romantických komedií, ale tahle je velmi dobrá. Matthew Perry je určitě jeden z nejnadanějších komediantů vůbec. Hraje velmi dobře a moc se mi líbí jeho experimenty s obličeji (viz ospalý Chandler z Přátel). To že je úžasný komik si o něm myslím už od Přátel. Neve Campbellová se mi tady také líbila. V tomhle žánru je dobrá, ale nezahrála nejllépe jak umí. Mezi Matthew Perrym a Neve Campbellovou to jiskří a já jsem rád za to, že se sešli v tak skvělé romantické komedii.(21.7.2005)

 • Kaka
  ***

  Občas by to chtělo lehce přitlačit na pilu, protože spousta scén ja takříkajíc jalových a bez patřičné razance. To, co nedotáhl scénárista tak nějak zaplácli kvalitní herci, ovšem Matthew Perry je naprosto mimo. Jeho hloupoučký výraz a rádoby komediální gestikulace mě nechaly naprosto chladným. Skutečně nebyl vtipný ani za mák a vše na sebe strhávali především Oliver Platt a kouzelná Neve Campbell, která z jakkoli banální scény vybruslila téměř vždy jako vítěz. Několik dialogů a životních mouder stojí za pozornost, avšak jinak je to v podstatě jen další jednohubka na hranici spotřební lhůty s (jak jinak) naprosto očekávaným koncem, aneb další ukázka toho, jak to v životě nechodí.(8.11.2006)

 • - Natáčení probíhalo ve městě Chicago v americkém státě Illinois (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace