Tři do tanga

Three to Tango

Traja do tanga

Komedie / Romantický

Austrálie / USA, 1999, 98 min

Překvapivě milá komedie, ve které nám tvůrci předloží opět několik životních pravd, abychom jako věděli.. že na stříbrném plátně je možné cokoliv. Pár kompromisů to po nás chce, ale když si zvykneme na sitcomový kukuč Matthew Perryho a necháme se kolébat půvabem Neve Campbell, může nám tahle dekádu stará jednohubka zachutnat!!(28.9.2009)

Matthew Perry pro mě v klasické roli roztržitého muže, který co může, tak vtipem zakryje...Neve Campbell tu opravdu stojí za hřích a celé je to jedno veliké nedorozumění :) Je to ale svižné, vtipné a zbytečně se to netáhne. Je to určitým způsobem ulítlé a typicky "americké", ale příjemně mě to pobavilo a jsem ráda, že jsem zase po delší době viděla film, který byl natočen v době mé puberty :D :D(16.4.2015)

Další romantická komedie. Nic nového, prostě klasika, chlap chce ženskou, ale není to jednoduché. Ale ta komediální část se povedla, Oscar Novak je pro všechny gay, ale i když není, tak to trochu využívá. Je zábavné sledovat scény s jeho přáteli a podobně. Ale nesmál jsem se u každé scény. Prostě tuctová komedie, která mezi ty ostatní zapadá. Nic víc, nic míň. A Matthew Perry zase skvěle.(20.3.2013)

Pohodová komedie,na které se mi hlavně líbilo,že nějak zbytečně "netlačí na pilu",nechce být až moc komediální,a ani moc romantická,ani moc dramatická....prostě od všeho trochu a to v těch správných dávkách.Neve Campbellová je fakt pěkná,Matthew Perry stále stejný(rozuměj nepřekvapil,ani neurazil),prostě dobrá oddechovka s né úplně hloupoučkým příběhem a zápletkou.(17.7.2005)

Komedie postavená na nedorozuměních o orientaci, která není na první pohled nic převratného. Ale po letech, když ji opět opakují v TV a vy se nemůžete odtrhnout, těšíte se na další variaci na mladého Chandlera, pak teprve dokážete ocenit, jak osvěžující je úsměv, který vám dokáží vykouzlit na tváři některé scény.(17.2.2014)

• - Natáčení probíhalo ve městě Chicago v americkém státě Illinois (Terva)