Tři do tanga

Three to Tango

Traja do tanga

Komedie / Romantický

Austrálie / USA, 1999, 98 min

Ve filmu Tři do tanga se nám tu setkávají dvě známé postavy. Máme tu Sidney Prescottovou v roli svérázné umělkyně a Chandlera Binga v roli nešikovného chlapíka, jemuž hraní si na gaye zamotá jak jeho osobním životem, tak i životy ostatních. Neve Campbell a Matthew Perry se k sobě skvěle hodí, jsou sympatičtí a společně vytvářejí výborné herecké duo. A ve spojení se skvělým scénářem, který je plný různých vtipných dialogů i scén se tak vytváří příjemná, oddechová komedie.(31.3.2013)

Další romantická komedie. Nic nového, prostě klasika, chlap chce ženskou, ale není to jednoduché. Ale ta komediální část se povedla, Oscar Novak je pro všechny gay, ale i když není, tak to trochu využívá. Je zábavné sledovat scény s jeho přáteli a podobně. Ale nesmál jsem se u každé scény. Prostě tuctová komedie, která mezi ty ostatní zapadá. Nic víc, nic míň. A Matthew Perry zase skvěle.(20.3.2013)

Miestami zábavné, nie „až tak“ nudné akurát... nie že by som od romantickej komédie čakal filmovú revolúciu, to nie, ale napríklad film „Tak dobre ako sa len dá“ dokázal, že to nemusí aj napriek kvantu filmov s podobnou tématikou, byť až také gýčovité. Tri hviezdy sú v tomto prípade hlavne preto, že na hlavnú predstaviteľku mám osobnú slabosť. Ako tu niekto spomenul, „keď sa nudíte v nedeľu pri telke...“(15.12.2007)

Matthew Perry je ve svých rolích roztržitých sympaťáků výborný (aspoň zatím), a pokud se má vyrovnat s tím, že má hrát gaye, ještě k tomu před dívkou, do které se bláznivě zamiluje po katastrofické "schůzce", je jasné, že zábava bude opravdu solidní. A když přidáme trochu toho půvabu Neve Campbell (dobře, hodně půvabu:)), neskutečného hošánka Olivera Platta a špičkový dabing (jak jinak než Rostislava Čtvrtlíka pro Perryho), je to trhák, i když jak se tak dívám okolo, malinko nedoceněný. A přitom z některých scén romatika přímo čiší:)))))(27.1.2003)

Pohodová komedie,na které se mi hlavně líbilo,že nějak zbytečně "netlačí na pilu",nechce být až moc komediální,a ani moc romantická,ani moc dramatická....prostě od všeho trochu a to v těch správných dávkách.Neve Campbellová je fakt pěkná,Matthew Perry stále stejný(rozuměj nepřekvapil,ani neurazil),prostě dobrá oddechovka s né úplně hloupoučkým příběhem a zápletkou.(17.7.2005)

• - Natáčení probíhalo ve městě Chicago v americkém státě Illinois (Terva)