Tři do tanga

Three to Tango

Traja do tanga

Komedie / Romantický

Austrálie / USA, 1999, 98 min

Miestami zábavné, nie „až tak“ nudné akurát... nie že by som od romantickej komédie čakal filmovú revolúciu, to nie, ale napríklad film „Tak dobre ako sa len dá“ dokázal, že to nemusí aj napriek kvantu filmov s podobnou tématikou, byť až také gýčovité. Tri hviezdy sú v tomto prípade hlavne preto, že na hlavnú predstaviteľku mám osobnú slabosť. Ako tu niekto spomenul, „keď sa nudíte v nedeľu pri telke...“(15.12.2007)

Matthew Perry proste zostane Chandlerom z Priateľov a jeho komika pôsobila, pre mňa, kŕčovito, V takom filme Môj sused zabijak, bol ale zase super. Možno ešte lepší než v Priateľoch. Neviem teda čím to bolo, že tu mu to nešlo. Príbeh či zápletka nemusela byť zase tak zlá, aj keď na ohranú tému. O homosexuáloch sa toho natočilo veľa a vždy je to jednoducho paródia.(17.1.2015)

Občas by to chtělo lehce přitlačit na pilu, protože spousta scén ja takříkajíc jalových a bez patřičné razance. To, co nedotáhl scénárista tak nějak zaplácli kvalitní herci, ovšem Matthew Perry je naprosto mimo. Jeho hloupoučký výraz a rádoby komediální gestikulace mě nechaly naprosto chladným. Skutečně nebyl vtipný ani za mák a vše na sebe strhávali především Oliver Platt a kouzelná Neve Campbell, která z jakkoli banální scény vybruslila téměř vždy jako vítěz. Několik dialogů a životních mouder stojí za pozornost, avšak jinak je to v podstatě jen další jednohubka na hranici spotřební lhůty s (jak jinak) naprosto očekávaným koncem, aneb další ukázka toho, jak to v životě nechodí.(8.11.2006)

Ve filmu Tři do tanga se nám tu setkávají dvě známé postavy. Máme tu Sidney Prescottovou v roli svérázné umělkyně a Chandlera Binga v roli nešikovného chlapíka, jemuž hraní si na gaye zamotá jak jeho osobním životem, tak i životy ostatních. Neve Campbell a Matthew Perry se k sobě skvěle hodí, jsou sympatičtí a společně vytvářejí výborné herecké duo. A ve spojení se skvělým scénářem, který je plný různých vtipných dialogů i scén se tak vytváří příjemná, oddechová komedie.(31.3.2013)

Podle mě výborná komedie, Matthew Perry je v podobných rolích, kde je roztžitej prostě úžasnej (ten snad ani nic jinýho nehraje) a Nave Campbell vypadá hodně dobře a celej příběh postavenej na zápletce, že si o něm všichni myslej že je homouš je skvěle vtipnej. Já jsem se povětšinu filmu výborně bavil, snad jen konec nemusel být tak typicky naivní jak je to u spousty podobnejch komedií, ale mě už to ani tak nevadí, přece jenom Happyend se k podobným komediím asi hodí nejvíc(15.7.2005)

• - Natáčení probíhalo ve městě Chicago v americkém státě Illinois (Terva)