Reklama

Reklama

Cry_Wolf

  • Česko Krutá hra (více)
Trailer

Obsahy(1)

Spolužáci Owen, Dodger a Tom jsou členy místního Klubu lhářů. Jednoho dne je nedaleko školy nalezena zavražděná mladá žena. Partička kamarádů roznese fámu, že vrah, který si říká "VLK" se chystá znovu zaútočit. Situace se však zvrtne v okamžiku, kdy začnou mizet osoby, které předtím označili. Nikdo z nich neví, kde končí pravda a začíná lež. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (183)

B!shop 

všechny recenze uživatele

Tak tohle me opravdu velmi mile prekvapilo. Film se tvari jako klasicka teen vyvrazdovacka, jenze v podstate tu nikdo nezemre a kdyz uz je naka akce s nozem, tak na to tvurci zbytecne nezoomujou, takze si clovek musi rict, proc na to koukat, na tohle se prece diva jen kuli prsatejm kricicim blondynam a potokum krve. Odpoved je napeti. Ackoliv se vetsinou ve filmu jen mluvi, porad je sviznej a napinavej a zaujme prakticky od samyho zacatku. A zaver je taky fajn, na jednu stranu opet nekolik zvratu, ale neni to zadnej opruz typu vse se jim to zdalo a podobne. A krome slusnyho napadu se muze film oprit i o uchazejici herecky vykony, ze vsech zminim jen sympataka z Lovcu duchu Padaleckiho a Bon Joviho. Netvrdim, ze se jedna o naky perfektni dilo, na ktery by clovek jeste dlouho vzpominal, ale ja se dobre bavil a v tomhle zanru to je rozhodne nadprumer. ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Kdyby se studentíci striktně drželi slavného Leninova motta: „Učit se, učit se, učit se!“, hned by je přešly roupy k osnování různých balamutících her, při kterých se navzájem opijí pekařským výrobkem, tahají na vařené těstovině, či věší bulíky na orgán čichu.. Cry Wolf je jen upocený thriller nulového napětí, plochých postav a tři čtvrtin stopáže zahalených ve tmě a tak není divu, že vám nakonec jeho vyvrcholení bude pro svou překombinovanost volné jak Laurelovi Hardyho kalhoty.. ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

Cry_Wolf sa dlhý čas tvári ako slasher, ale jednak ním nie je a jednak, aj keby to bola plnohodnotná a poctivá vyvražďovačka, nebola by o nič lepším filmom: vrah je trápne neschopný (a nemožne oblečený), obete majú v tom lepšom prípade dobré prsia, ale tým ich psychologický rozmer končí, kvázi vraždiace scény nestoja za nič a po pár minútach odcvála do nekonečna aj zo začiatku pomerne pôsobivá atmosféra strednej školy uprostred lesov. Viac v mojej recenzi na Studna.net: http://www.studna.net/reviews/672/ ()

Aluska88 

všechny recenze uživatele

A zase ta znuděná americká mládež, která nemá co dělat a tak vymýšlí různé capiny, jak se zabavit. Tato by se mohla jmenovat "Hra na vraha." Jenže studentíci se do ní až příliš ponořili, takže se hra tak "trošku" zvrtla. Ale britský hošík Julian Morris je hezký a sympatický a i ostatní členové castingu dokázali obstojně vyplnit tento průměrný, nijak šokující, ale slušný thriller. Jako bonus stojí za zmínku Jon Bon Jovi coby uhlazený učitel v brýlích a obleku. ()

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Silných 7/10, chvíľu som dokonca uvažoval o štyroch *. Veľmi dlho som sa tomuto filmu vyhýbal, a o to príjemnejšie som bol prekvapený originálnym ústredným nápadom a invenčným rozvinutím zápletky. Na druhý deň som si to musel pozrieť znovu a dojmy sa ešte vylepšili. Takmer mám chuť nazvať tento film najlepším postvreskotovským "školským teen slasherom" (určite je to kvalitnejší film ako všetky Urban Legendy a Minulé letá a podobné sračičky). Áno, ústredný "masterplan" je až príliš premakaný, ale aj tak je radosť sledovať všetky zvraty. Herci za veľa nestoja, ale Lindy Booth, ktorá je tu za vážne veľmi sexy univerzitnú femme fatale, je chrumkavá. ()

Galerie (27)

Zajímavosti (2)

  • Jeff Wadlow dostal šancu natočiť svoj celovečerný debut po tom, čo v roku 2002 vyhral milión amerických dolárov na filmovom festivale Chrysler Million Dollar. (misterz)
  • Natáčení probíhalo na univerzitě v Richmondu. (Lajty)

Související novinky

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

11.05.2012

Tohle je docela překvapení. Jelikož má Matthew Vaughn spoustu práce ve světě marvelovských mutantů (natáčení sequelu X-Men: První třídy je naplánované na první polovinu příštího roku), s pokračováním…

Reklama

Reklama