Epizody(6)

Ripley Holden (David Morrissey) je majitelem zábavního rodiného podniku. Jeho snem je vybudovat ve městě nové Las Vegas a být úspěšným podnikatelem. Jednoho rána však nalezne mrtvého mladíka přímo ve svém kasínu. K případu je zavolán detektiv Carlisle, který se během vyšetřování zaplete s Ripleyho ženou Natalie. Postupně se dostane do konfliktu s Ripleym a vyšetřování se tak stává spíše osobní záležitostí a touhou po pomstě. (Vizmír)

Recenze uživatele ReneeS k tomuto seriálu (1)

Blackpool (2004)

Chvíli jsem přemýšlela, jestli tomu dát 4 nebo 5 hvězdiček, ale už za ty hudební scény si to těch 5 zaslouží. Blackpool se ukázal být něčím jiným než jsem původně čekala. Po chvíli jsem si kladla otázku, je záporák vůbec záporák? Jak tohle může skončit? Nakonec se s tím poprali docela obstojně. Když k tomu přidám své potěšení, vidět oblíbené herce v poměrně nezvyklých rolích, tak už můžu jen dodat - pěkné, moc pěkné. (a ještě musím dodat, že s každým shlédnutím jsou ty hudební čísla lepší a lepší, takže pokud se tomu seriálu někdo vyhýbá právě kvůli nim, dělá chybu) ()