Kagen no tsuki

下弦の月 ラスト・クォーター

Last Quarter

Japonsko, 2004, 112 min

Ken Nikai

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,577,524(7.8.2010)

Myslím, že by si tento temně gotický příběh zasloužil větší pozornost. Ai Yazawa si vydobyla slávu díky mangám Paradise Kiss a Nana. Ovšem ani na její trojdílnou mangu Kagen no Tsuki se naštěstí nezapomnělo a výborně se ji zdařilo zfilmovat. Čtyři hvězdičky by asi byly reálnější, ale za Chiaki Kuriyamu nemůžu ještě jednu nepřidat. Fanynky zpěváka Hyda můžou rovněž jednu přidat.. ;-)(7.9.2007)

Nevypínat už během titulků, počkat si do konce!!!(20.4.2008)

Trochu nostalgická vzpomínka na dobu, kdy jsem v mládí četla Stopy hrůzy. Myslím, že to o tomto filmu říká vše. Děsivé to není, ale to ani ty Stopy nebyly:)(8.6.2012)

Mangu sice neznám, ale tohle se mi líbilo...A faninky, hraje tam HYDE!!!! :D lepší *** :)(3.5.2009)

Opravdu pěkný film se zajímavou zápletkou. Trojice: HYDE, Hiroki a Chiaki je více než vynikající. *aneb fan HYDE-sama a Hiroki-san promluvila*(21.9.2012)

Nádherně exorcistický film o normální dívce, do které se jednoho dne, kdy ji srazí auto, vtělí duše jiné dívky, která hledá muže jménem Adam. A ty, jenž mají rády Hyda stejně jako já vřele doporučuji(23.5.2012)