Píše sa rok 2210. Vesmír je zaplavený stovkami upírov rôznych druhov, ktoré sa živia ľuďmi. Vesmírna loď vedená kapitánom Churchillom prijme tiesňové volanie z pozemskej základne a hľadá ľudí, ktorí prežili. Keď kapitána Churchilla zajmú upíri, získa jeho posádka podozrenie, že zradca na palube odpojil bezpečnostný systém základne. Všetci preto začnú prenasledovať hlavného podozrivého. (Slavigrom)

SeBig

Drsný držky, hloupý kecy, akce ve stylu béčkových osmdesátek.. co víc chtít pro nenáročného diváka..sice jsem doost náročnej, ale zábavu umím docenit. ()

petero

Po pekných krvavých záberoch a slušnej atmosfére na začiatku nasledujú trápne zábery ako z nejakej paródie, i keď malý rozpočet mi nevadil niekedy to bolo až zarážajúce že prostredie za hercami tvoria napríklad škatule zabalené do farebného papiera (!). Upírom tu samozrejme nevadí denné svetlo ani náhodou a chúťky majú ako zombíci, teda trhajú obete a celkovo sú nejaký hnusný. Klasického upíra (s výnimkou teda tej absencie na denné svetlo) tu zastupuje herečka Natassia Malthe, ktorá je dosť zaujímavá, neopozeraná a ako upírke jej to sekne, čoho si všimol určite aj Uwe Boll. Má klasické upírske SM oblečenie, bledá, tmavovlasá, zúbky, všetko ako má byť, len všetko okolo nej hýri farbami až to pekné nie je. Dej nestojí za zmienku, lieta sa z planéty na planétu a likvidujú sa upíri, ktorý tu ohrozujú obyvateľov, zväčša je však už neskoro, na rad príde k spiknutiu, uvedomeniu si kto na akej barikáde vlastne chce stáť a záverečný súboj. Režisér je sráč, kto videl Decoys vie o čom hovorím, no toto je ešte horšie. Síce sa tu nájde pár pekných nájazdov kamery z podhľadu (nie nehovorím o tých sekundových zrýchľovačkách ktoré pôsobia výrazne rušivo) a vydarená scénka, hlavne tá na začiatku, všetko ostatné je však zúfalstvo a hlavne zarazí zbytočnosť vzniku tohto snímku. ()

Monikasson

Na to,že herecké výkony stáli za prd,dej bol rýchlo predvídateľný,postavy sa miestami chovali fakt,že som nechápal vo-čo-go,efekty veľmi biedne,no napriek tomu , bavil som sa dosť dobre.Bolo mi hneď jasné,že to bude Béčkoidnosť jak sviň a preto som ani nič extra neočakával.Dosť ma pobavila tá prapodivná forma upíra ala hovoriaci červ a to som solídne vybuchol smiechom.Film proste NETREBA BRAŤ VÁŽNE a len pozerať s mozgom v režime OFF :D .Pre mňa milé prekvapenie,že ma to tak dobre pobavilo pričom ani raz počas sledovania ma nenapadlo,že "čo to je za blbosť" ,i keĎ to v podstate blbosť bola.Zhrnuté a podškrtnuté .. za mňa upírskych 50% za dobrú zábavu. ()

AmunRa

Jedna hvězdička za spoře oděnou pohlednou Natassiu Malthe, mluvícího červa a zábavně heroické pózy komanda. Většina filmu si vystačí se čtveřicí herců a několika statisty v gumových maskách, které připomínaj levnou produkci 80. let. O ději se skoro nedá mluvit a herecké výkony - tak ty jsem nějak nenašel. ()

xaver

Úpřimně rečeno, viděl jsem to (stejně jako většinů podobných blábolů, kdy využiju možnost zrychleného přehrávání) zkráceně. Proto nehážu snímek do kanálu, abych nebyl úplně nespravedlivej. Možná mi něco hodnotného uniklo, a proto dávám za jedna. ()

• Natáčelo se v kanadské provincii Britská Kolumbie, konkrétně ve městech Squamish a Vancouver. (BMW12)