Popravdě mi moc nesedí mix rodinného seriálu a sci-fi. Lépe řečeno - jako rodinný seriál je Invaze trochu upocená a chvílemi nudí, jako sci-fi... no bomba (dlouho nezapomenu na epizodku se šerifem, jeho jednorukým zástupcem a motorovou pilou). Kdyby se tvůrci soustředili právě na tuhle část a seriál zbytečně "nerozplizáváli" tak, aby měl přes dvacet dílů, pak bych klidně sahala po pěti hvězdičkách, protože je mi hodně sympatické, že tu konečně máme zase seriál s jednolitým dějem. Jinak bych určitě pochválila skvělý casting a za všechny Williama Fichtnera (šerif Underlay), který měl ze všech herců nejtěžší roli a zvládl ji na jedničku.(19.9.2006)

• anderson

Hodnotenie tohto seriálu tunajšími užívateľmi ma naozaj odrovnalo. Najmä preto, že väčšina z nich (aj keď to nepovie priamo), sa považuje za pravoverných znalcov filmu, televízie a vôbec všetkého audiovizuálneho. Tak sa teda pozrime na INVASION trošku lepšie. Príbeh je neoriginálny a stupídny (akísi vodní "mimouši" začali terorizovať Floridu a len zopár vyvolených chápe "vo co go"). Herci "televízni", "prkenní", afektovaní a nezaujímaví (WILLIAM FICHTNER bol v čase nakrúcania asi na drogách). Všetko by snáď zachránila invenčná réžia, ale ... práve spracovanie je vrcholom odpadu. Pri sledovaní som mal dojem, že ma stroj času vyklopil v roku 1985. Skrátka hovadina, ktorej popularitu na ČSFD si nedokážem vysvetliť (v USA tento "skvost" totiž skončil po 1. sezóne a ak si dovolím odhadnúť jeho osud na PRIME, tak skončí niekde v off time) (19.7.2006)(19.7.2006)

mělo to fajn atmosféru, která opravdu táhla k tomu, těšit se na druhou řadu, která však nepřišla. možná škoda, možná dobře. seriál alespon skončil (zřejmě) v nejlepším. otevřeně a každý si mohl dosadit svou neznámou do finální rovnice. některé scény jsou určitě zapamatováníhodné jako např padající světla do jezera nebo ti "pralesní muži" vystupující klidným krokem za nevěřícného pohledu "pozemšťana". Will Fitchner bezvadný, Eddie velký sympaták.(3.12.2010)

Několik prvních dílu velice povedených a napínavých, postupně se serial stává nezáživným a velmi stereotypním, jehož kvalitu jěště navíc snižují neustálé ex/manželské hádky o děti ?!? konec je silně odflaknutý, ale i tak jako celek není serial špatný, právě konec si o to mín užil diky otřesnému dabingu... Pokud se dá seriál srovnávat s jiným tak je to určitě Threshold, který na mě po pár prvních dílech působí mnohém lépe.(27.12.2008)

Výborný a trošku neobvyklý seriál s vynikajícím nápadem, který hned po pilotním díle zaujme. Hudba zde byla nádherná a krásně doplňovala jednotlivé scény. Také musím podotknout obsazení, které dle mého názoru bylo vynikající. Seriál měl vynikající náběh na 2.sérii. Škoda že nikdy nevznikla. Jeden z mála seriálů u kterého mě mrzí, že skončil takhle brzo. Posledních 5 dílů naprosto parádní. 90%(9.3.2012)

• - Poté, co ABC seriál ukončila, CW Network v něm chtěli pokračovat, avšak poté co zjistili, že na natáčení nemají dostatek prostředků, od záměru upustili. (Caszidy)

• - Noviny, které pár ukazuje Daveovi, o tom, co se stalo, když hurikán dorazil do Brazílie, Argentiny a na Cubu, jsou napsány v holandštině a píše se v nich o hudební skupině, počítačích a antivirovém softwaru. (Caszidy)

• - V 7. díle s názvem "O rybě" si Larkin (Lisa Sheridan) okolo 12. minuty přikreje ústa kapesníkem proti smradu, ale je vidět, že stejně dýchá nosem. (Terva)