Po klasicky rozbehovom a "len" dobrom uvode, ktory sice trval asi 6 dielov, nam tvorcovia naservirovali perfektny mysteriozny serial, ktory ponuka nielen atraktivny dej, ale aj niekolko vychytavkokrasnych zaberov a viacmenej kvalitnych, nicim nevadiacich a sympatickych hercov a zaver, ktory patri medzi tie serialovo najlepsie.(10.2.2009)

• Radiq

No co k tomu asi tak povědět... no zklamalo mě to. Podle hodnocení tady na čsfd jsem čekal mnohem víc. Ale: v nejnapínavějších chvílích přijde střih a jiná scéna. V situacích, kdy by měli postavy spěchat, být na pozoru nebo se bavit o něčem přínosném, raději řeší rodinné vztahy, objímají se a chovají se divně. Ono celkově ty postavy jsou dost rozporuplné. Jednou se chovají tak, pak zas uplně jinak. Jednou jsou na sebe nasraní, jednou kámoši. Tvůrci asi chtěli udělat seriál zajímavější tím, že tam udělají víc nečekaných zlomů, ale je jich tam až moc moc. Jinak dějově to není špatné, ale šestidílnej by bohatě stačil, místo tohohle zdlouhavýho prodlužování a umělého vymejšlení nesmyslnejch mezipříběhů a lepení záhad na záhady...(8.2.2011)

Inteligentní a dosti reálně pojatý sci-fi seriál pro náročnější. Herec Eddie Cibrian v jedné z hlavních rolí je rozený sympaťák. Jen škoda, že se děj vyvíjí tak pozvolna (profilování postav a budování vztahů mezi nimi bohužel moc nefunguje) a že snad žádný díl není zdaleka tak strhující jako ten poslední, který IMHO patří mezi vrcholy celé současné seriálové tvorby. Ne zrovna příjemný je také fakt, že dalších dílů se už zřejmě nedočkáme... 70 - 80 %(27.9.2006)

mělo to fajn atmosféru, která opravdu táhla k tomu, těšit se na druhou řadu, která však nepřišla. možná škoda, možná dobře. seriál alespon skončil (zřejmě) v nejlepším. otevřeně a každý si mohl dosadit svou neznámou do finální rovnice. některé scény jsou určitě zapamatováníhodné jako např padající světla do jezera nebo ti "pralesní muži" vystupující klidným krokem za nevěřícného pohledu "pozemšťana". Will Fitchner bezvadný, Eddie velký sympaták.(3.12.2010)

Tomu říkám jízda... pomalá, ale napínavá a důsledná. Trochu jsem se bál, kam zamanévrují tvůrci s vynuceným závěrem, ale něco takového jsem nečekal (ani v dobrém, ani ve zlém) a nemám s ním problém ani nejmenší. Co je zajímavé, že se hraje s odkrytými kartami skoro celý seriál. Spousta věcí, na které se obvykle soustřeďují hledači bombastických spiknutí, zde moc nehraje roli. O co jde, jsou osoby přímo "v oku hurikánu" a to, že něco na začátku nemyslitelné je na konci funkční a poctivé. Hrozně moc se mi zde líbil Fichtner, mám ho rád od Kontaktu... jakékoli své vedlejší roličce dokázal vždy dát spoustu charakteru a charismatu. Zde v roli hlavní naprosto válí a značná část přesvědčivosti seriálu je jeho zásluhou.(15.7.2014)

• - Poté, co ABC seriál ukončila, CW Network v něm chtěli pokračovat, avšak poté co zjistili, že na natáčení nemají dostatek prostředků, od záměru upustili. (Caszidy)

• - V 7. díle s názvem "O rybě" si Larkin (Lisa Sheridan) okolo 12. minuty přikreje ústa kapesníkem proti smradu, ale je vidět, že stejně dýchá nosem. (Terva)

• - Noviny, které pár ukazuje Daveovi, o tom, co se stalo, když hurikán dorazil do Brazílie, Argentiny a na Cubu, jsou napsány v holandštině a píše se v nich o hudební skupině, počítačích a antivirovém softwaru. (Caszidy)