Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dva nejhledanější kovbojové v celém Novém Mexiku, bratři Linc a Zane Maloneovi, jedou do Corazonu, aby pomstili vraždu ve své rodině. Brzy ale poznávají, že cesta za odplatou nepovede rovnými cestami. Jejich soupeřem je nebezpečný vrah a zločinec Driscoll… (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (29)

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Moderní americký western. Moderní v mnoha ohledech; sympatičtí černošští zloduši v rolích hlavních hrdinů, neobvyklá newesternová hudba, moderní práce s kamerou a pár sekvencí připomínající soudobé hudební klipy. Tím vším jakoby tvůrci chtěli odlákat pozornost od faktu, že Krvavá odplata disponuje průměrným, a již mnohonásobně ohraným scénářem. Škoda, rád bych přitlačil modernímu pojetí staré klasiky. ()

blackJag 

všechny recenze uživatele

Snažit se načechrat řitní věnec stereotypům je jedna věc, udělat to s grácií a nadhledem věc druhá. La Marre se možná cítí jako Tarantino nebo Rodriguez, výsledkem jeho snahy je ale výrazná anti-cool destrukce westernové stavby s notnou dávkou blbosti v dialozích i logice (parta černých pistolníků domlouvá se nad plánkem na pozicích při zamýšlené loupeži v bance, následující den do banky všichni napochodují pěkně naráz a hlavním vchodem). Komu není dáno, tomu ani Carradine v roli arcipadoucha nepomůže. 20% ()

Reklama

Hapretor odpad!

všechny recenze uživatele

Co má toto kruci být? Western? Tak to ani náhodou! Kostými - úplně mimo. Hudba - úplně mimo. Děj - úplně nudný. Dialogy - většinou tupý. Herecký výkony - spíš podprůměrný. Takhle hrát dokáže kde kdo z ulice. A David Carradine? - úplně zbytečný, nevýrazný. Vymyslet a zrealizovat toto dílo může jen totálně zhulený hovado, co nemá úctu k určitýmu filmovýmu žánru. Buď ho chtěl potopit - zesměšnit, čili parodie - ale to se mu absolutně nepovedlo, a už vůbec se mu nepovedlo žánr dodržet a "uctít". Pane Jean-Claude La Marre, Sergio Leone by Vám měl za tohle minimálně rozbít držku!!! Adios, Amigo! ()

genetique odpad!

všechny recenze uživatele

Môj ty všemohúci, takéto filmové utrpenie tu už dávno nebolo. Ďalší novodobý mučiaci nástroj v podobe filmu. Takýto dej je výsmechom pre filmovú produkciu a patrí na domáce amatérske videá. A aj deti, čo sa doma hrajú na indiánov, banditov a lupičov majú vo svojich zidealizovaných myšlienkach lepšie nápady. Toto bola smiešna úbohosť najväčšieho rangu. 0%. ()

Maq odpad!

všechny recenze uživatele

Silně negativní kritiky mě přivábily k tomuto filmu v naději, že uvidím něco extra. Byl jsem zklamán. Je to jen zcela běžně pitomé. Desperáti z Divokého západu jsou hiphopeři a šerifem je žena. To není o nic blbější než blondýnka se samurajským mečem. I ten padouch je stejný jako v Kill Bill. Stylizace bez špetky intelektu a citu. Nízká toxicita, běžný odpad. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (1)

  • Film se natáčel v Los Angeles a v Santa Claritě v Kalifornii. (rafix)

Reklama

Reklama