Big Hit

The Big Hit

Veľký záťah

Komedie / Akční / Thriller / Krimi

USA, 1998, 91 min

Překvapivě dobrý film. Ujetý, drsný, akční, zábavný, výborně natočený a sestříhaný. Má to spád a vtip (možná ne pro každého :)(17.10.2003)

Místama velmi vtipná akční komedie.Akčních momentů (jako je úvodní strhující scéna) tu mohlo být klidně více, ale přesto se člověk rozhodně nenudí. Některé gagy jsou skutečně podařené a některé přímo smrtící (viz. zdařilá pointa s pilným zákazníkem videopůjčovny :o) Z herců tu kraluje Lou Diamond Phillips, Wahlberg je překvapivě nevýrazný.(11.5.2003)

Je to ujetost, ale se skvělými akčními scénami, s rozumnou mírou přehánění (je to přece jen komedie, že ano), s nesmělým nájemným vrahem Markem Wahlbergem, se kterým všichni včetně jeho snoubenky a milenky (přesně takováhle mrcha by vyrostla z Melounka, vítej zpět Kelly Bundová :)) vytírají jak se jim zlíbí. Tenhle typ lidí nesnáším, ale nakonec je to na pohodu...(10.2.2003)

Naprosto nečekaný skutečný "big hit". Ani ve snu mě nenapadlo, že se u tohoto filmu budu tak skvěle bavit. Každý, kdo má rád takové ty krimikomedie, kde dochází k nečekaným zvratům a kdy se hrdinové (z nichž nikdo není vyložený klaďas) občas chovají, jako by neměli všech pět pohromadě, by si tento film měl půjčit na videu a podívat se na něj. Nedosahuje sice kvalit např. Sbal prachy a vypadni, ale stejně je to dobrý nářez.(23.7.2002)

Dost ujetá věcička o jedné kazetě, pár týpkách, menší honičce a vážně ujetosti každého okénka :). Avšak pobaví :)(2.10.2004)

Rozpočet $13miliónovTržby USA $27,007,143Tržby Celosvetovo $27,038,143║ Bláznivá uletená akcia, v podstate štýl filmu ktorý môžem, len keby to nekolísalo v úrovni všetkými smermi a nabralo to aj na nejakom výraznejšom charaktere postáv, veru nedokázal som sa pri tom až tak zabaviť ako napríklad pri Shoot 'Em Up. /50%/(8.12.2008)

Slusny akcni narez, ktery v mnoha okamzicich evokuje atmosferu asijskych akcnich trhaku.(1.8.2002)

Mistrovská akce, ale hlavně mistrovská komedie. Někdy je ta kombinace akce a humoru až kouzelně absurdní - viz skvělá scéna s blijícím Elliottem Gouldem během přestřelky.(12.6.2003)

Fajn akční komedie se sympaťákem Wahlbergem.(14.2.2005)

rozpočet : ? tržby americke : $27,007,143(11.6.2007)

RETRO Je pochopitelný, že dokonce i pro ty co žijou mimo zákon existují určitý zásady, který se musí dodržovat. Jinak vypukne anarchie.…. Úvodní akční scéna, obohacená střelbou z ,,breaku“ a jinými akrobatickými kousky připomíná videohry. Každej tu má nějakou úchylku nebo poruchu osobnosti, proti čemuž je prkotinou zjištění, že rušička rušičky rušičky je k ničemu. Nádhera! Všichni zažijou a někteří i přežijou neuvěřitelný věci. Bláznivá černohumorná akční komedie, která se dá vidět víckrát. Sednout, vypnout (mozek) a bavit se. A je škoda, že tý akce není víc! PŘÍBĚH **** HUMOR *** AKCE *** NAPĚTÍ ne(20.11.2009)

Na pomilovanie šialená originálna zábavka z produkcie Johna Woo, Wesleyho Snipesa a Terencea Changa. V besnom hongkonskom duchu za americký peniaz nakrútený sitkomový akčniak. Celý zástup neuveriteľných scén (plnenie kurčaťa ako predohra k sexu), krásne bláznivých nápadov (harakiri, KING KONG ŽIJE) v čele s perfektným hereckým obsadením, vrátane Loua Diamonda Phillipsa v odviazanej úlohe, v akej ho už asi nikdy neuvidíme. Nie je to určené každému, ale ak sa naladíte na správnu vlnu...(27.4.2005)

Já miluji tyhle devadesátkové čerhohumorné akční thrillery. Skvělá zábava od začátku do konce s naprosto ujetou a překvapivě i originální zápletkou, je zde spousta pamětihodných situací, nikomu se nedá věřit, každý vyjebává s každým + skvělý mladý Wahlberg a nechybí i slušná dávka akce. Stojí za zhlédnutí. 75%(1.4.2015)

Schopní a slušně vychovaní mladí lidé by neměli svůj talent ničit v prospěch zločinecké organizace, ale měli by zabíjet na vlastní pěst. A Melvinovi to zabíjení opravdu jde, takže bych mu doporučil založit si eseróčko a v rámci natočení prezentace své práce sejmout svou přítelkyni i svou milenku. Jenže Melvin je zvyklý pracovat v kolektivu a já to respektuji, neboť z toho vznikla velmi povedená taškařice plná střelby, únosu, zrady, košer jídla a hlavně jedné včas nevrácené videokazety. Já se tedy bavil skvěle již v roce zrození tohoto snímku a po zhruba deseti projekcích mohu konstatovat, že tuhle ujetou pitomost mám tak nějak rád.(2.2.2014)

Prostě akční řežba, ve kerým exceluje Mark Wahlberg (mimochodem tohle je jeden z mála filmů, kam mi Wahlberg vyloženě sednul) a celý to je naprosto exceletně zábavný(10.2.2005)

• choze

Ultratrapný sitcom se skvělou HK úvodní a závěrečnou akcí, otravným hrdinou a ženskými (na které se ale aspoň dobře kouká) a famózním Lou Diamondem Phillipsem, který prostě jede.(14.1.2008)

Mark Wahlberg není vhodný kandidát na komediální role - tady se mi to opět potvrdilo. Krom toho je ale ten film přeplněný až moc velkými klišé a tolik humoru, kterému bych se zasmál, tu také není. Příjemná oddechovka, toť zhruba vše.(24.11.2010)

První, zlevněný prototyp Pain and Gain, co vypadá, jako by sjel z linky Jackieho Chana a v něm matný ryšavec Wahlberg, diamant Phillips přehrávající, jako by vyšňupal tři balíčky Jihlavanky, košer násoska E.Gould, občas nějaká ta akce a humor jak ze sitcomu na Disney Channelu. Jen bych dodal, že osoba odpovědná za výběr kostýmů patři na šibenici / k Armanimu (vyberte si) a taky že je vhodné, aby film, pojednávající o lidech s nízkou inteligencí, projevil větší chytrost než jeho postavy. Scény ze šatny či letmý pohled do galerie naznačují, že se bezpochyby jedná o oblíbený snímek Waylona J. Smitherse..(30.1.2014)

Na to, že je to akčňák v hongkongskom štýle je to namňa trochu moc ukecané, s príliš veľkou nadsádzkou, ale za to akcia je výborná a sú tu krásne (a krásne uletené) romantické scény ala milenci na úteku. Vydarené. (7.5/10)(5.1.2009)

• Kaka

Tragicky hloupý film. Vtipný sice někdy je, ale je to spíše díky velké porci hlouposti, kterou tento kousek oplývá. Bohužel nejhorší je, že je tato jízda nefunkční i jako akční film. Svižnější scény jsou vyloženě k smíchu - absolutně nepřehledné, tragicky sestříhané, totálně zprasené. Snažil jsem se brát to s nadhledem, ale místy to bylo opravdu neúnosné. Neuvěřitelný sajrajt.(18.5.2008)

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11