poster

Big Hit

 • USA

  The Big Hit

 • Slovensko

  Veľký záťah

Komedie / Akční / Thriller / Krimi

USA, 1998, 91 min

Komentáře uživatelů k filmu (210)

 • golfista
  ****

  Překvapivě dobrý film. Ujetý, drsný, akční, zábavný, výborně natočený a sestříhaný. Má to spád a vtip (možná ne pro každého :)(17.10.2003)

 • Lima
  ****

  Místama velmi vtipná akční komedie.Akčních momentů (jako je úvodní strhující scéna) tu mohlo být klidně více, ale přesto se člověk rozhodně nenudí. Některé gagy jsou skutečně podařené a některé přímo smrtící (viz. zdařilá pointa s pilným zákazníkem videopůjčovny :o) Z herců tu kraluje Lou Diamond Phillips, Wahlberg je překvapivě nevýrazný.(11.5.2003)

 • Gemini
  ****

  Je to ujetost, ale se skvělými akčními scénami, s rozumnou mírou přehánění (je to přece jen komedie, že ano), s nesmělým nájemným vrahem Markem Wahlbergem, se kterým všichni včetně jeho snoubenky a milenky (přesně takováhle mrcha by vyrostla z Melounka, vítej zpět Kelly Bundová :)) vytírají jak se jim zlíbí. Tenhle typ lidí nesnáším, ale nakonec je to na pohodu...(10.2.2003)

 • Radyo
  ****

  Naprosto nečekaný skutečný "big hit". Ani ve snu mě nenapadlo, že se u tohoto filmu budu tak skvěle bavit. Každý, kdo má rád takové ty krimikomedie, kde dochází k nečekaným zvratům a kdy se hrdinové (z nichž nikdo není vyložený klaďas) občas chovají, jako by neměli všech pět pohromadě, by si tento film měl půjčit na videu a podívat se na něj. Nedosahuje sice kvalit např. Sbal prachy a vypadni, ale stejně je to dobrý nářez.(23.7.2002)

 • Djkoma
  ****

  Dost ujetá věcička o jedné kazetě, pár týpkách, menší honičce a vážně ujetosti každého okénka :). Avšak pobaví :)(2.10.2004)

 • T2
  ***

  Rozpočet $13miliónovTržby USA $27,007,143Tržby Celosvetovo $27,038,143║ Bláznivá uletená akcia, v podstate štýl filmu ktorý môžem, len keby to nekolísalo v úrovni všetkými smermi a nabralo to aj na nejakom výraznejšom charaktere postáv, veru nedokázal som sa pri tom až tak zabaviť ako napríklad pri Shoot 'Em Up. /50%/(8.12.2008)

 • gouryella
  ***

  Slusny akcni narez, ktery v mnoha okamzicich evokuje atmosferu asijskych akcnich trhaku.(1.8.2002)

 • Anthony
  *****

  Mistrovská akce, ale hlavně mistrovská komedie. Někdy je ta kombinace akce a humoru až kouzelně absurdní - viz skvělá scéna s blijícím Elliottem Gouldem během přestřelky.(12.6.2003)

 • Superpero
  ****

  Fajn akční komedie se sympaťákem Wahlbergem.(14.2.2005)

 • mandes
  *****

  rozpočet : ? tržby americke : $27,007,143(11.6.2007)

 • Fr
  ****

  RETRO Je pochopitelný, že dokonce i pro ty co žijou mimo zákon existují určitý zásady, který se musí dodržovat. Jinak vypukne anarchie.…. Úvodní akční scéna, obohacená střelbou z ,,breaku“ a jinými akrobatickými kousky připomíná videohry. Každej tu má nějakou úchylku nebo poruchu osobnosti, proti čemuž je prkotinou zjištění, že rušička rušičky rušičky je k ničemu. Nádhera! Všichni zažijou a někteří i přežijou neuvěřitelný věci. Bláznivá černohumorná akční komedie, která se dá vidět víckrát. Sednout, vypnout (mozek) a bavit se. A je škoda, že tý akce není víc! PŘÍBĚH **** HUMOR *** AKCE *** NAPĚTÍ ne(20.11.2009)

 • tron
  ****

  Na pomilovanie šialená originálna zábavka z produkcie Johna Woo, Wesleyho Snipesa a Terencea Changa. V besnom hongkonskom duchu za americký peniaz nakrútený sitkomový akčniak. Celý zástup neuveriteľných scén (plnenie kurčaťa ako predohra k sexu), krásne bláznivých nápadov (harakiri, KING KONG ŽIJE) v čele s perfektným hereckým obsadením, vrátane Loua Diamonda Phillipsa v odviazanej úlohe, v akej ho už asi nikdy neuvidíme. Nie je to určené každému, ale ak sa naladíte na správnu vlnu...(27.4.2005)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Já miluji tyhle devadesátkové čerhohumorné akční thrillery. Skvělá zábava od začátku do konce s naprosto ujetou a překvapivě i originální zápletkou, je zde spousta pamětihodných situací, nikomu se nedá věřit, každý vyjebává s každým + skvělý mladý Wahlberg a nechybí i slušná dávka akce. Stojí za zhlédnutí. 75%(1.4.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Schopní a slušně vychovaní mladí lidé by neměli svůj talent ničit v prospěch zločinecké organizace, ale měli by zabíjet na vlastní pěst. A Melvinovi to zabíjení opravdu jde, takže bych mu doporučil založit si eseróčko a v rámci natočení prezentace své práce sejmout svou přítelkyni i svou milenku. Jenže Melvin je zvyklý pracovat v kolektivu a já to respektuji, neboť z toho vznikla velmi povedená taškařice plná střelby, únosu, zrady, košer jídla a hlavně jedné včas nevrácené videokazety. Já se tedy bavil skvěle již v roce zrození tohoto snímku a po zhruba deseti projekcích mohu konstatovat, že tuhle ujetou pitomost mám tak nějak rád.(2.2.2014)

 • Shit
  *****

  Prostě akční řežba, ve kerým exceluje Mark Wahlberg (mimochodem tohle je jeden z mála filmů, kam mi Wahlberg vyloženě sednul) a celý to je naprosto exceletně zábavný(10.2.2005)

 • choze
  **

  Ultratrapný sitcom se skvělou HK úvodní a závěrečnou akcí, otravným hrdinou a ženskými (na které se ale aspoň dobře kouká) a famózním Lou Diamondem Phillipsem, který prostě jede.(14.1.2008)

 • xxmartinxx
  ***

  Mark Wahlberg není vhodný kandidát na komediální role - tady se mi to opět potvrdilo. Krom toho je ale ten film přeplněný až moc velkými klišé a tolik humoru, kterému bych se zasmál, tu také není. Příjemná oddechovka, toť zhruba vše.(24.11.2010)

 • Gilmour93
  ***

  První, zlevněný prototyp Pain and Gain, co vypadá, jako by sjel z linky Jackieho Chana a v něm matný ryšavec Wahlberg, diamant Phillips přehrávající, jako by vyšňupal tři balíčky Jihlavanky, košer násoska E.Gould, občas nějaká ta akce a humor jak ze sitcomu na Disney Channelu. Jen bych dodal, že osoba odpovědná za výběr kostýmů patři na šibenici / k Armanimu (vyberte si) a taky že je vhodné, aby film, pojednávající o lidech s nízkou inteligencí, projevil větší chytrost než jeho postavy. Scény ze šatny či letmý pohled do galerie naznačují, že se bezpochyby jedná o oblíbený snímek Waylona J. Smitherse..(30.1.2014)

 • kitano
  ****

  Na to, že je to akčňák v hongkongskom štýle je to namňa trochu moc ukecané, s príliš veľkou nadsádzkou, ale za to akcia je výborná a sú tu krásne (a krásne uletené) romantické scény ala milenci na úteku. Vydarené. (7.5/10)(5.1.2009)

 • Kaka
  *

  Tragicky hloupý film. Vtipný sice někdy je, ale je to spíše díky velké porci hlouposti, kterou tento kousek oplývá. Bohužel nejhorší je, že je tato jízda nefunkční i jako akční film. Svižnější scény jsou vyloženě k smíchu - absolutně nepřehledné, tragicky sestříhané, totálně zprasené. Snažil jsem se brát to s nadhledem, ale místy to bylo opravdu neúnosné. Neuvěřitelný sajrajt.(18.5.2008)

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace