• honajz

Skutečně velmi nevtipné fantasy moderního francouzského stylu (což není pochvala), kde takový budižkničemu prožívá život v současné Paříži, kde se mu nic nedaří a chová se jako ňouma, ale také se propadá do jiného světa, kde se stane vládcem a spasitelem, jenž má všechno vyřešit. Ani tady se nechová nijak chytře. A koukat skoro dvě hodiny na ňoumu, to je fakt opruz. Je zde sice slušná kamera, lokace a triky, ale chybí jakýkoliv napínavější nebo nosnější příběh, který by ke všemu jen neklouzal po povrchu.(31.10.2016)

• dasl

Maškaráda ktorá nemá hlavu ani pätu . Ani komédia ani fantasy, taká blbosť. Vhodné sledovať v čakárni u zubára keď vás zavolajú do vnútra tak sa asi aj potešíte že to nemusíte pozerať do konca.(8.2.2019)

• Lavinia

Totálně nekomická komedie s hlavním hrdinou všedního vzezření bez jakéhokoli talentu, který stále kmitá mezi dnešní Paříží a jakýmsi cizím světem, v obou světech se chová jako idiot a teoreticky se vyvíjí z nejistého trouby v hrdinu pevných nervů. K umření.(23.12.2013)

Rozpočet €18miliónovTržby Celosvetovo $9,139,095(4.7.2010)

Kmitalo mi to mezi jednou a třemi, k těm slabším třem hvězdičkám jsem se přiklonil až ve chvíli, kdy ten prvobytný kmen zvedal sochu svého Osvoboditele. Podobnost čistě náhodná, optal jsem se... A taky jsem se párkrát ze srdce zasmál, jinak to ovšem byla dost násilně udělaná fantasmagorie. Hlavně taky že v ní nechyběl ideově výchovný prvek genderu - to hochy tmavé pleti v současnosti beru, ale proč byl jeden nebo dva také v tom pravěkém kmeni, to jsem nepochopil.(28.11.2018)