Srbská černá komedie se skládá ze sedmi povídek na téma sedmi smrtelných hříchů. Vypráví o každodenním životě lidí v současném Novém Bělehradu. Antihrdinové filmu jakoby ztratili vlivem války a společenského rozkladu sebekontrolu a smysl pro společenský řád. Potácejí se ve svých vášních, slabostech a pokřivené morálce, které film ukazuje jako podmíněné, ale dává jim i univerzální přesah. Snímek se sarkastickým pohledem buduje obraz stavu srbské společnosti v postmiloševičovské éře. Pojmenovává přetrvávající vlivy nacionalismu a mýty o srbské výlučnosti. (oficiální text distributora)

hygienik

Jebiga, to je bomba! Slzy mi tiekli od smiechu a padal som zo stoličky. Netuším, čím to je, ale film mi geniálne sadol. Tie postavy loserov, ich hlášky, tá avantgardná výstava. No diamant! Krásny film o ľudských slabostiach. ()

Dan9K

Hodně vtipný film složený ze sedmi povídek z prostředí poválečného Srbska na motivy sedmi smrtelných hříchů s řádnou dávkou černého humoru, cynismu a absurdity. Narozdíl od velkého množství povídkových filmů se zde celkem povedlo ukočírovat všechny části tak, aby některé zbytečně neshazovaly celý film ( i když v případě vcelku pro mě průměrných povídek Obžerství (to mělo ale zase výraznou pointu) a Závist se to skoro povedlo). Zbylých pět je ovšem lahůdka a obzvláště po skončení povídky Pýcha se mi v hlavě převalovala myšlenka o plném hodnocení, ke kterému to rozhodně nemělo daleko. ()

BuryGol

Nemůžu si pomoct, ale tohle je jeden z TOP srbskejch filmů, co jsem měl možnost vidět. 7 hříchů v jednom filmu s omáčkou z komediálního drama. Člověk by neřek, co se může stát, když chcete vytáhnout prachy z Maradony, myslíte si jak jste chytrej nebo když se jako pedofil vydáváte na netu za malou holku co hledá kamarády. Ten, kdo to vymyslel, musí bejt génius. Tohle chci vidět znova, drazí přátelé... ()

Fr

„TOHLE JE TRAGICKÝ PŘÍBĚH O MUŽI ŽIJÍCÍM V TRAGICKÉ ZEMI…“ /// Co hřích, to povídka zakončená chytrou pointou. Taková anekdota, která nedopne dobře (teda – jak pro koho…). Pointy, zakončující příběhy jsou jednoduchý, což nevadí, páč v jednoduchosti je síla a tady se navíc nastavuje zrcadlo … prostě zrcadlo. Něco se povedlo, něco míň, fajn je, že mi je často z těch looserů špatně. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Furt řeším, kdy sere správnej kulturista. 2.) V klubu věříme, že pedofilie bude jednou legální. 3.) Thx za titule „Yusek“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne ()