No jooo, byla to hovadinka a herci strašně přehrávali...ale když já jsem se u toho tak bavila. Navíc, tolik pěkných mužských objektů najednou, kterou holku by to neoslovilo, že? Nemůžu za to, prostě mě něco nutí dát ty 4* a omlouvám se všem, které to nějak irituje. Jo a prosím vás, nedávejte už do podobných filmů scény, kdy se pohledný černošský fotbalista zamiluje do ošklivé slečny s rovnátky, tohle už začíná být vážně trapné.(15.2.2009)

• anais

Nic debilnějšího v kině jen tak nepotkáte. Trapně nevtipné, až se tomu člověk musí smát. Amatérské. Naprosto otřesný výkon hlavní představitelky. Je tu tolik scén, které asi mohli být vtipné, ale končí jejím podivným xichtěním, až je člověku líto že tahle teenagerská pitomost není aspoň o píď lepší. Od začátku do konce jsem byl v nejistotě zda to tvůrci myslí vážně nebo parodují, co se dá. Vzhledem k nekonečnému, přesladkému konci, to asi mysleli vážně.(11.9.2006)

a možno sa o futbale dobrý film ani natočiť nedá.. Vedel som, že jedného dňa príde film a túto vetu sfúkne ako malinu, že jedného pekného dňa proste zhliadnem perfektný film o futbale. A JE TO TU. Chválou netreba šetriť. : )) Musím najprv upozorniť, tento film nieje o futbale... Je to romanitcká komédia... Futbal je len "zámienka". Možno preto, že futbal je len na okraje záujmu, možno práve preto, že sa mu nedostáva toľko príliežitostí. Proste tento film sa stavia k futbalu citlivo, nedegraduje futbal. Nejdem hovoriť o filme, idem hovoriť o futbale: Tréningy, parádne prepracované, Viola Hastings nieje nejaký futbalový boss, je to len veľmi talentovaná futbalistka, so svojimi muchami, ktorá sa musí stále zlepšovať, na ihrisku nepôsobí ako keby hrala o 10 líg vyššiu súťaž. Zápas (mám na mysli ten finálový, vlastne jediný zápas v celom filme) pôsobí docela realisticky, niesú v ňom nejaké úchvatné superfinty, nenormálne strely. Proste futbal. Tréner pôsobí ako keby to ani nebol herec, ale tréner. Paráda. Teraz o veciach s ktorými spokojný z futbalového hľadiska určite niesom. Tréner vyberá hráčov do prvého teamu, bez toho aby ich videl hrať jediný zápas, na základe nejakého kondičáku. (ale to sa dá ešte prekúsnuť). Klasicky, ako to už býva vo filmoch, bitka dvoch hráčov ostane nepotrestaná (pán rozhodca, to je jednoznačne červená karta, niet o čom diskutovať). To jedno autové vhadzovanie (to sa nedalo prekúsnuť) salto mortale pri autovom vhadzovaní ?!!? (akože keby to už niekto predviedol, čo nieje až také nereálne, musí rozhodca jednoznačne nechať opakovať aut, a napomenúť vhadzujúceho za nešportové správanie).. (pán režisér: bolo to nutné?) A teraz k najzávažnejšej chybe... Hrozne slabí brankári.. Tí chalani nevedia chytať Pozor Spoiler: 1. finálový gól padol do stredu brány nad ruky brankára... (tam sa nedá dať gól : )) ) nuž išlo o prekvapivú strelu, taký nečakaný akrobatický kop, ktorý vždy vie prekvapiť brankára.. Vyrovnávajúci gól padol takmer do stredu brány popod telo padajúceho brankára... (ja byť obranca, tak ho vyťahám za uši : )) ) Potom opäť nasleduje svetlý moment zápasu... podrazenie v pokutovom území, zaslúžená ČK a nariadený PK... Brankár znervózňuje útočníka rečami.. (klasika).. Brankár robinsonádou vyrazí strelu smerujúcu do lavého horného rohu... Parádny zákror... Ale ako môže nejaký brankár vyraziť strelu na hranicu pokutového územia ?!? Po takom parádnom zákroku nasleduje hrubka dňa.... Ja byť tréner toho brankára už v živote nepostavím... tú penaltu mal ukludiť na roh, prípadne do bezpečia k rohovej zástvke, a nie na hranicu pokutového územia... Otras, tak slabý brankár...Koniec spoilerom: Teraz sa vrátim opäť k filmu... Viola prezlečená za chlapa, je v českom dabingu tak nemožná a trápna, že je to až dokonale komické, až sa mi ježili chlpy na nohách, na rukách a mal chuť toho malého fagana čo sa hrá na veľkého chlapa poriadne nakopať. Podľa mňa to bol buď parádny herecký výkon, alebo nenormálne zlý herecký výkon, ale s určitosťou môžem povedať: lepšie to zahrať už nevedela... Za túto roľu by som ju kľudne nominoval na ženský herecký výkon v hlavnej role... Pre mňa jednoznačne paráda... Nuž prečo 5? Nemôžem dať 5 len za futbal... Veď ten film o futbale v podstate nieje... Ale futbal je s prižmúrením oka bezchybný.. Zápletka, herecké výkony, všetko veľmi pôsobivé. Vtipy na úrovni... Pre mňa je tento film veľké prekvapenie...(16.8.2007)

Není to ani přesládlé, není v tom žádné lepidlo místo lubrikačního gelu, nežvýkají se tu psí výkaly, happyend je sice extra sentimentální, ale je okořeněný vtipným momentem. Je to vůbec teenagerovská komedie? Je, ale nesází na tak laciné ingredience jakou jsou fekální vtípky. Kultivovanější humor a příjemné herecké obsazení vyváží i nepříliš originální zápletku. Podle mě, jedna z mála nadprůměrných komedií pro mladé.(12.2.2007)

Soundtrack Nathan Wang: 1. Invincible_ OK GO 2. The School Cut Our Team_ Nathan Wang 3. Somebody_ Slightly Stoopid 4. 4Ever_The Veronicas 5. Talking To Your Brother_ Nathan Wang 6. Let Go_ Dave Lichens 7. Wrong The Right_ The F-Ups 8. Good Girl, Bad Boy_ Junior Senior 9. She IS The Man_ Nathan Wang 10. Spun_ Flipsyde 11. Side 2_Dressy Bessy 12. Treat You As An Equal?_ Nathan Wang 13. Wasteland_ Matt White 14. Kissing Booth Makeout_ Nathan Wang 15. Put It Down_ Spiderbait 16. Inda_ The Ken Oak Band 17. Runway Kiss_ Nathan Wang 18. Love is All Around_ The Tea Queens(14.5.2011)

• - Hádka v autě mezi Violou a Paulem, když Viola přijíždí první den do školy, byla celá improvizovaná herci. (Dlee)

• - Roli Sebastiana (James Kirk) měl původně hrát Jesse McCartney, protože jeho obličej je údajně podobný Amandě Bynes. Bohužel byl v době natáčení na turné. (Lenacia)

• - Scéna, kde Viola (Amanda Bynes) chodí po ulici a napodobuje chůzi mužů, byla natočená na skutečné ulici bez herců. (Lenacia)