poster

Super náhradník

 • USA

  She's the Man

 • Slovensko

  Super náhradník

 • Slovensko

  Ona je on

Komedie / Romantický

USA / Kanada, 2006, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  ****

  Typická americká romantická komedie, která staví na záměně osob, což je hodně využívaný způsob. Zaručeně pobaví, protože sledujete jak se osoba v dané roli zachová, když se dostane do prostředí, které je pro ni cizí. Jde to i bez laciných a nechutných fórků. O fotbal tu šlo ze všeho nejméně. Byl až na druhém místě.(7.10.2009)

 • terunka003
  ***

  Vtipné, mělo to spád, shakespearovské × teenagerovské. Pár vtipných okamžiků tam bylo, motalo se to taky pěkně, prostě takový pohodový film z prostředí mladých američanů, který navíc byl utvořen na námět Večeru tříkrálového od Williama Shakespeara, takže bysme v tom mohli najít i nějakou tu vzdělávací linii. Ale nakonec je to příjemná podívaná, u které nemusíte přemýšlet.(17.9.2009)

 • zdepapepa
  ****

  Mě se to líbilo :-) sice režisér vyžírá klišé až do mrtě, ale je tam fotbal - naše česká kopaná! Už to je tak na 3 hvězdy, pak samozřejmě lifelike charaktery, vtipy ze života, pěkná Amanda (ano, i s krátkými vlasy a kotletami). Jen škoda toho křečovitého happy-endu "už aby to bylo za náma" A Vinnie Jones je samozřejmě borec na n-tou :-)(26.12.2007)

 • Immortal17
  ****

  I přesto, že jsem tenhle film viděla snad miliónkrát, pokaždé se u toho směji jako kdybych ho viděla prvně. :D Čím to bude? Amandě Bynes to jako klukovi vážně sekne, co myslíte. :) Ty hlášky jsou nezapomenutelné. "Odteďka jseš pro mě bůh, vole!" :D A Channing Tatum je maximálně roztomilý. "Taky mám rád Dougu." :D Kdo by se nezamiloval do téhle romantické komedie? :)(15.9.2013)

 • ivishka
  *****

  Možná jsem trapná s tím svým hodnocením :-D. Málokdo se ale do něčeho tak zahledí, že na to kouká třeba 3x denně a pořád se u toho směje. Jenže tohle je přesně můj případ. Super náhradník je asi poslední komedie, kterou jsem přežila v českém dabingu a vlastně mi to ve výsledku tolik nevadilo - do dnes cituji vtipné hlášky z filmu a směji se situaci s Euince s částmi se Sebastianem Hastingsem ( samozřejmě jsem to viděla i v originále ). K tomuto filmu mě kdysi přivedla kamarádka uplnou náhodou a jak se říká náhoda je blbec. Jsem prostě milovníkem Béček a tak miluju i tuhle komedii.(21.9.2012)

 • - Roli Sebastiana (James Kirk) měl původně hrát Jesse McCartney, protože jeho obličej je údajně podobný Amandě Bynes. Bohužel byl v době natáčení na turné. (Lenacia)

 • - Mená filmových dvojičiek Violy (Amanda Bynes) a Sebastiana (James Kirk) sú inšpirované menami dvojčiat z divadelnej hry Williama Shakespearea “Trojkráľový večer alebo Čo len chcete“. (Dado513)

 • - Scéna, kde Viola (Amanda Bynes) chodí po ulici a napodobuje chůzi mužů, byla natočená na skutečné ulici bez herců. (Lenacia)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace