I přesto, že jsem tenhle film viděla snad miliónkrát, pokaždé se u toho směji jako kdybych ho viděla prvně. :D Čím to bude? Amandě Bynes to jako klukovi vážně sekne, co myslíte. :) Ty hlášky jsou nezapomenutelné. "Odteďka jseš pro mě bůh, vole!" :D A Channing Tatum je maximálně roztomilý. "Taky mám rád Dougu." :D Kdo by se nezamiloval do téhle romantické komedie? :)(15.9.2013)

Vtipné, mělo to spád, shakespearovské × teenagerovské. Pár vtipných okamžiků tam bylo, motalo se to taky pěkně, prostě takový pohodový film z prostředí mladých američanů, který navíc byl utvořen na námět Večeru tříkrálového od Williama Shakespeara, takže bysme v tom mohli najít i nějakou tu vzdělávací linii. Ale nakonec je to příjemná podívaná, u které nemusíte přemýšlet.(17.9.2009)

Možná jsem trapná s tím svým hodnocením :-D. Málokdo se ale do něčeho tak zahledí, že na to kouká třeba 3x denně a pořád se u toho směje. Jenže tohle je přesně můj případ. Super náhradník je asi poslední komedie, kterou jsem přežila v českém dabingu a vlastně mi to ve výsledku tolik nevadilo - do dnes cituji vtipné hlášky z filmu a směji se situaci s Euince s částmi se Sebastianem Hastingsem ( samozřejmě jsem to viděla i v originále ). K tomuto filmu mě kdysi přivedla kamarádka uplnou náhodou a jak se říká náhoda je blbec. Jsem prostě milovníkem Béček a tak miluju i tuhle komedii.(21.9.2012)

Přesladká roztomiloučká hovadinka s krásným happyendem. Film je určen pro náctileté dívky, které touží po nedobytném chlapci a místo Amandy si představují samy sebe. V kině si pěkně popláčou, zasmějou se a jsou spokojený. Ale kluci, pokud hrajete fotbal, tak se na to opravdu nedívejte, mohlo by vás to položit. Jinak příjemná zábava, i když se herci trochu dost nepřirozeně ksichtí, slušná oddechovka. Ale ten ředitel byl fakt trapnej.(12.11.2006)

No jooo, byla to hovadinka a herci strašně přehrávali...ale když já jsem se u toho tak bavila. Navíc, tolik pěkných mužských objektů najednou, kterou holku by to neoslovilo, že? Nemůžu za to, prostě mě něco nutí dát ty 4* a omlouvám se všem, které to nějak irituje. Jo a prosím vás, nedávejte už do podobných filmů scény, kdy se pohledný černošský fotbalista zamiluje do ošklivé slečny s rovnátky, tohle už začíná být vážně trapné.(15.2.2009)

• - Během fotbalových scén Amandu Bynes zastupovala dablérka Shannon McDonald. (Dlee)

• - Amanda Bynes byla kvůli roli Violy v tomto fimu poslána na dva měsíce na intenzivní kurz fotbalu, aby se naučila základy tohoto sportu. (Lenacia)

• - Vinnie Jones, herec, který ztvárnil trenéra Dinklage, je ve skutečnosti profesionální fotbalový hráč (Lenacia)