Nastala chyba při přehrávání videa.
 • milka
  ***

  Nevim ani proč, ale mě se tahle romantická komedie opravdu hodně moc líbila. Vím, že jsme to všechno už někde viděli, ale mě to zde opravdu bavilo a ani na chvilku jsem se nenudil. Amanda Bynes je správně roztomilá, Vinnie Jones má pěknou roličku, no celý to na poměry romantické komedie skvěle funguje(2.9.2007)

 • tom88
  **

  Na mňa až moc naivná komédia, ktorá má aký taký vtip a nepôsobí až tak trápne, aj keď mnohé scénky boli pod úroveň. Viola sa na Sebastiana nepodobala takmer vôbec, takže mini-katastrofa. Herecky a dejovo je to mierny podpriemer, ale je to milá komédia, na víkendové doobedie postačí. Trojku, ale nedám, to je už moc. 45%(4.8.2008)

 • kingik
  ****

  Kvalitních komedií není nikdy dost a tahle mě dost překvapila. Převlekové komedie vždycky měly něco do sebe a tahle není výjimkou. Amanda Bynes sice není nějaký extra talent, její herecký projev je i celkem toporný, ale umí dobře kulit oči a je vzhledově zajímavá, a jako kluk byla i pěkně ošklivá. Ovšem humornými situacemi se tu v žádném případě nešetří a navíc jsou tu herci, kteří snímek oživují velmi výrazně. Třeba sympatický Channing Tatum, kráska Laura Ramsey nebo skvělý trenér Vnnie Jones. Dost jsem se u téhle nenáročné komedie pobavil a je ideální pro zlepšení nálady. A komedie přece jsou od toho.(17.1.2009)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Jednou takhle kolem čtvrté hodiny ranní, kdy senzory mého nijak zvlášť vybroušeného vkusu definitivně usnuly, se do mého DVD dosud nezjištěnou cestou vloudil Super náhradník. Věděl, že nemá žádné ambice u mě uspět, ale evidentně se nehodlal smířit se svou pozicí nástroje k zabití času do konce pracovní doby. Místo nudného příběhu, o holce převlékající se za kluka, jsem dostal všemi směry se koulející oči Amandy Bynes, pár neotřelých mezipohlavních vtípků, jednoho skvěle hláškujícího ředitele školy a famózní kopy Channinga Tatuma, který by z pěti metrů v pohodě překopl Sears Tower. Možná to byla jen momentální trefa do mé nálady, ale nasmál jsem se dost na to, abych ze čtyř hvězd neslevil.(20.8.2011)

 • imf
  ***

  Nudná převleková zápletka kořeněná Shakespearem asi dnešní publikum neohromí, ale Andy Fickman si po slabším rozjezdu pohlídal všechny důležité atributy, takže jeho komedie nevrže a Amanda Bynes umí být i docela roztomilá. Nebýt křečovitého happyendu, možná by snímek dotáhla až na poctivé tři hvězdičky. Možná... (5/10)(26.7.2006)

 • - Ve scéně s koupelnou, kdy Duke (Channing Tatum) trefí Malcolma (James Snyder) ručníkem, ho opravdu zasáhl do oka. Jamesova reakce je tedy skutečná reakce na bolest. (Lenacia)

 • - Roli Sebastiana (James Kirk) měl původně hrát Jesse McCartney, protože jeho obličej je údajně podobný Amandě Bynes. Bohužel byl v době natáčení na turné. (Lenacia)

 • - Vinnie Jones, herec, který ztvárnil trenéra Dinklage, je ve skutečnosti profesionální fotbalový hráč (Lenacia)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace