Super náhradník

Ona je on

Komedie / Romantický

USA / Kanada, 2006, 100 min

• choze

Někdo by už měl Amandě Bynes vysvětlit, že její trapné přehrávání opravdu není vtipné. Ale na ni jako takovou se kouká dobře, to jo. Pokud tedy není většinu času převlečená za kluka jako tady.(16.2.2009)

Nenáročná oddychovka především asi pro teenagery. Příběh jakkoli je neoriginální slušně šlape a nenudí. Škoda jen toho přehnaného konce. Solidní průměr, pokud se práve potřebujete odreagovat.(14.1.2007)

• WANDRWALL

Zoufalé předělávání klasických her. Dělají to jak Britové, tak Francouzi. Ale někdy na tokoukám, abych si tu trapárnu užil. A někdy žasnu, co je možné vymyslet, jak klasický kus je do dnešní podoby, na dnešní realitu - v obou zemích - přetvářen.(1.9.2010)

• SLOTH

vinnie jones vybornej amanda bynes je nejhorsi herecka a hracka fotbalu pod sluncem 40 minut do konce jsme porad koukal na cas ....a ne proto ze by men zajimalo kolik jeste zbyva toho uzasenho filmu(23.7.2008)

nemôžem si pomôcť, mňa tento film baví ... :-)(10.9.2013)

• - Během fotbalových scén Amandu Bynes zastupovala dablérka Shannon McDonald. (Dlee)

• - Scéna, kde Viola (Amanda Bynes) chodí po ulici a napodobuje chůzi mužů, byla natočená na skutečné ulici bez herců. (Lenacia)

• - Roli Sebastiana (James Kirk) měl původně hrát Jesse McCartney, protože jeho obličej je údajně podobný Amandě Bynes. Bohužel byl v době natáčení na turné. (Lenacia)