Nad Antarktidou dojde po střetu amerických a sovětských letadel k jadernému výbuchu, který probudí k životu Gammeru, obří želvu ukrytou hluboko pod ledem.Ta se následně díky svému tryskovému pohonu vydává po celé Zemi, aby nakonec zaútočila na Tokio. Do boje s ní se vydávají armády celého světa v čele s profesorem Hidakou, který byl svědkem jejího probuzení a zná i její slabiny. (fisus)

Bláža

Toporné herecké výkony, stokrát recyklovaný příběh (to je výtka k filmu, ale i k současnosti), praštěné dialogy, samotné monstrum, které mohl stvořit jen scénárista-šílenec, triky, finále Všechno vypadá naprosto humpolácky a narychlo, ale není právě tohle to, co máme tak rádi? Ve své zábavnosti je nakonec tenhle film vítězem. ()

fisus

Další perlička z AXN Player.Pořád jsem odkládal podívat se na nějaký film s Gappou,Godžirou nebo jinými japonskými prehistorickými příšerami.Až nakonec mi pod ruku přišla tahle obrovská želva s raketovým pohonem!Těšil jsem se na všechny ty "závratné trikové efekty" a rozhodně jsem nebyl zklamaný.Je to prostě sranda a tak by se to mělo taky brát!!!! ()

MerlinPolcic

Myslím, že pri pomenovávaní USA verzie filmov Daikaidžú Gamera (1965) a Daikaidžú Varan (1958) došlo k chybe a nemali by sa americké verzie volať tak ako sa volajú, ale Gammera The Unbelievable a Varan The Invincible, pretože Gameru tu bolo vidieť (ani raz nebola neviditeľná alebo niečo podobné) a celý film bol napínavý rovnako ako originál, ktorý je vlastne prerobený Godzilla. Čiže zrodí sa nové monštrum, ľudia premýšľajú ako ho zneškodniť, následne napadne Japonsko a až potom sa nájde spôsob, ako sa ho zbaviť. Jediné, nad čím som ohŕňal nos, je že scény americkými hercami do deja filmu moc nepasovali. 100% ()