poster

Stay Alive

 • Slovensko

  Bathory: Pomsta krvavej grófky

Horor / Thriller

USA, 2006, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RAiken
  *

  Filmek, který je na začátku velice svěží a určitě navnadí spousty počítačových hráčů. Úvodní představení hry Stay Alive je celkem sugestivní a vskutku máte pocit, že protagonisté hrají nějakou poctivou počítačovou akci. S každou další uběhnutou desetiminutovkou ze stopáže se však začínáte čím dál více nudit, až vás naprosto přestane zajímat, cože se to vlastně na plátně odehrává. A nakonec byste nejradši popadli pořádnej joystick, respektive virtuální baseballku a vytvořili byste nejvyšší skóre v rozlousknutí hlaviček tvůrců filmu, kteří vypustili do světa takovou zvadlou filmovou břečku...(22.1.2007)

 • Jordan
  odpad!

  za žiadnych okolností nepozerajte tento horor, lebo zomriete. od nudy a od toho, aké príšerné to je. prekračuje to už aj "zábavnej" príšernosti... kto dáva peniaze na také filmy? a kto vyrába také filmy?! čsfd by mala pre túto kategóriu dať kategóriu ešte horšiu ako odpad... čo je ale najvtipnejšie: amíci si k tomuto hororu požičali grófku alžbetu báthory a urobili z nej američanku... "the game played itself!"... stay away!(10.6.2014)

 • becki_tu
  **

  Myslím, že rodiče teď mají v rukách dobrou zbraň v boji proti nadměrnému vysedávání svých ratolestí u počítače. Ne, teď ale vážně. Stay Alive není kdovíjak objevná záležitost, místy zdatně opisuje od žánrových kolegů a chování postav může občas vyvolávat úsměvy. Na druhou stranu však potěší sympatickým hereckým obsazením, slušným zpracováním a v neposlední řadě jsem si všiml i několika zajímavých nápadů. Je docela škoda, že Stay Alive působí tak hrozně béčkově, čímž je už předem odsouzeno k nízkým hodnocením a předním místům v regálech videopůjčoven hned vedle filmů Uweho Bolla. 50%(21.2.2009)

 • imf
  *

  Arogantní, směšná a naivní hororová břečka, ve které "hráči" nosí ohnuté kšilty, absolutně jim scházejí neurony, které se starají o logické uvažování a používají výhradně počítače od Alienware... jednoduše výsměch pro všechny - od hráčů, přes hororové fandy až po běžné diváky. Pokud nemáte vyloženě náladu se dobře pobavit nad neschopností tvůrců a zoufalou snahou natočit horor v mantinelech PG-13 ratingu, držte se od tohohle počinu dál a... zůstanete naživu.(10.9.2006)

 • Morholt
  *

  Tady to odnesla opět Bathoryovic Bětuše, kterou tentokráte poslali nejen za Atlantik pracovat jako plantážnici, ale rovnou i do videohry, skrze kterou řádila. Občas jsem měl doslova pekelnou potíž pochopit pravidla, kterých se americko-uherská hraběnka drží a podle kterých straší, což platí dvojnásob pro závěrečnou zúčtovačku, která probíhala naprosto bez ladu a skladu. Herci pochopitelně stáli za starou belu a jedinou osobu s talentem, Adama Goldberga, nechali pro jistotu odkrouhnout hned ze začátku, takže ani v tomhle směru Stay Alive nezabodovalo. Dá se vlastně říct, že jediným pozitivem je atmosférický začátek, což bylo poprvé a naposledy, kdy se o atmosféře dalo mluvit, a pak i další záběry ze hry, kterou bych si s chutí rád zapařil. Ale víc nic. 15%(15.1.2015)

 • - Do úlohy Millera bol pôvodne obsadený Steve Zahn, ale na poslednú chvíľu ju nakoniec získal Adam Goldberg. (m.a.t.o.)

 • - Tvorcovia chceli, aby film dostal R-kový rating, no štúdio trvalo na úprave finálnej verzie do takého stavu, aby dostal prístupnejší rating PG-13. (m.a.t.o.)

 • - Posledný film, ktorý sa v New Orleans natáčal predtým, než mesto zasiahol hurikán Katrina. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace