Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gore
  ***

  Oddychovka na nedělní odpoledne. Komedie, která je sice průměrná, ale poměrně vyčuhuje nad ostatními svým specifickým humorem. Některé fórky jsou naprosto úžasný a poměrně originální. Ale to nezachraňuje to, že děj je jeden velký slepenec, kterej pohromadě nedrží. Pro ty, co mají rádi bezduchý komedie, si můžou jednu hvězdu přidat.(3.10.2008)

 • uzzi
  **

  Tak nám zase někdo uvařil instantní klišé, přímo z velkovýrobny. Jen otevřete pytlík s názvem romantická sračka a přidáte stopku humoru, hrst poučení a nějakou tu katarzi. Hlavně nepřivádět do varu, jen tak lehce ohřát a podávat nejlépe na stojáka. Nutno podotknout, že se nejedná o děsný film, jen je zoufale neobjevný a prostě nudný. Herecké obsazení je sporné, Tina Fey je celkem fajn, ovšem její filmová parťačka v podání Amy Poehler, ta svojí roli krávy hraje až moc sugestivně (a nutno podotknout, že v ní zůstává až do konce). Prakticky vše ve filmu působí předvídatelně a postavy jsou od začátku uboze šablonovité (pan pravý, paní vtipná, buran, nahrávač atd.). Takže na televizní dopoledne v pohodě, jinak ruce pryč. 40%(19.12.2008)

 • darkreider
  ***

  Priemerná komédia, miestami dosť uletená(hlavne Steve Martin, ten je fest ujetý :) ). Sú tu veľmi podarené vtipy(kedy som sa naozaj dobre zasmial), ale sem-tam aj nechutné alebo trápne vtipy, ktoré patria do odpadných vôd teen-paródie. Našťastie ich tam nie je moc, takže to zostáva vtipné a pozretie Vám neublíži.(30.8.2008)

 • Soweek
  *

  Dax Shepard a Steve Martin zachraňujou tenhle počin od čistého odpadu. Tina Fey nepatří na velké plátno, myslím, že účinkování v 30 Rock je pro ní až až a Amy Poehler prostě patří po bok Willa Ferrella či Adama Sandlera, romantická komedie není její parketa. Navíc je film zcela čitelný už od začátku a obě, jak romantická, tak komediální složka, prostě chybí.(4.9.2008)

 • Olík
  ***

  Čtu tady nějaké komentáře o jakési orientaci na ženy - tak to tedy pardon, ale jako čelní představitel mužského pokolení můžu zodpovědně prohlásit, že jsem celkem slušně bavil. To spíše hodím svou parafu pod oficiální text distributora, ve kterém se píše o setkání velkých komediálních talentů. Zastávám názor, že Tina Fey je v současnosti jednou nejžhavějších kandidátek na neobsazený trůn ženské komediální královny. A Amy Poehler? Ta si sice kráčí po trochu béčkovější cestě, ale ani o ní nemám strach. Přidáme-li nahrávače zvučných jmen jako Martin, Taylor, Kinnear, Tierney, Shepard či Weaver, zábavnou zápletku, neurážející humor nebo neškodnou romantickou linku, jde myslím o solidní režisérský debut.(25.1.2012)

 • - První volbou na roli šéfa postavy Tiny Fey byl Richard Gere, ten však odmitl. (Missa08)

 • - Film se natáčel ve Philadelphii. (Missa08)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace