Priemerná komédia, miestami dosť uletená(hlavne Steve Martin, ten je fest ujetý :) ). Sú tu veľmi podarené vtipy(kedy som sa naozaj dobre zasmial), ale sem-tam aj nechutné alebo trápne vtipy, ktoré patria do odpadných vôd teen-paródie. Našťastie ich tam nie je moc, takže to zostáva vtipné a pozretie Vám neublíži.(30.8.2008)

Pohodová komedie, ne ani tolik výrazná a už vůbec ne bůhví jak perfektní. To nejlepší, co jí ale potkalo, je Steve Martin, kterej toho ředitele hraje naprosto perfektně. Jinak je to přesně ten typ komedie, který chcete vidět, když v neděli odpoledne sněží, prší, bouří se nebo je prostě hnusně a Vy nevíte s čím, kam, kde, píchnout.(1.10.2011)

Čtu tady nějaké komentáře o jakési orientaci na ženy - tak to tedy pardon, ale jako čelní představitel mužského pokolení můžu zodpovědně prohlásit, že jsem celkem slušně bavil. To spíše hodím svou parafu pod oficiální text distributora, ve kterém se píše o setkání velkých komediálních talentů. Zastávám názor, že Tina Fey je v současnosti jednou nejžhavějších kandidátek na neobsazený trůn ženské komediální královny. A Amy Poehler? Ta si sice kráčí po trochu béčkovější cestě, ale ani o ní nemám strach. Přidáme-li nahrávače zvučných jmen jako Martin, Taylor, Kinnear, Tierney, Shepard či Weaver, zábavnou zápletku, neurážející humor nebo neškodnou romantickou linku, jde myslím o solidní režisérský debut.(25.1.2012)

Tina a Amy jsou naprosto skvělá kombinace hereček, ale zásadní chyba tohohle filmu je scénář, který jednoduše není dobrý. Vtipy jsou a opravdu povedené, ale příběh celkově není zrovna šťastný. Opakované téma, možná by bylo lepší, kdyby se tam nepřipletlo "předstírané těhotenství." Ale tahle herecká dvojka zachŕaňuje, co se dá a vtipem Baby Mama jen srší, takže tomu můžu dát aspoň tři hvězdičky s klidným srdcem.(21.9.2015)

Ten lepší průměr, který může továrna na sny nabídnout. McCullers si svůj debut hlídá na všech frontách a bezproblémově se mu daří kresat nezávaznou srandu, v čemž mu hodně pomáhá Tina Fey, která vlastně nehraje nic jiného než další Liz Lemon z 30 Rock. S Amy Poehler už to tak slavné není a občas je trochu problém ji vystát, ale ve výsledku je tahle dvojka schopná držet docela slušný (jen jako obvykle dost předvídatelný) scénář nad vodou po celou stopáž. Fajn jsou i Kinnear nebo Martin a vůbec mám pocit, že dopadla Baby Mama na své poměry velice slušně. Neříkám, že není zaměnitelná s tuctem podobných hollywoodských komedií, ale míchá dobře známé ingredience v lehce stravitelném poměru, takže si ji užijete celkem bez problémů. 6/10 P.S. Pro fandy Tiny Fey samozřejmě povinnost. Yay...(26.8.2008)

• - První volbou na roli šéfa postavy Tiny Fey byl Richard Gere, ten však odmitl. (Missa08)

• - Film se natáčel ve Philadelphii. (Missa08)