poster

Klikaři

 • Velká Británie

  Lucky Break

 • Německo

  Lucky Break - Rein oder raus

 • Slovensko

  Bláznivý útek

Komedie / Krimi

Velká Británie / Německo, 2001, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bernau84
  ***

  tři zvezdy je možná málo protože jsem poslední dobou neviděl moc lepších komedií, ale nemůžu tomuto dílku upřít jistou rozplizlost a trošičku i nudnost. Kdyby tam nehrál skvělý Nesbitt tak je to o hvězdu horší. On to opravdu zachraňuje a ve scénách kde nefiguruje začíná převažovat opruz. Jinak je to příjemný film který si na moc nehraje a alespoň není trapný jak se čím dál tím více stává u komedií a to bohužel i britských.(26.10.2009)

 • Faidra
  ****

  Nesbitt je třída a o tom, že Stephen Fry také, pochybuje málokdo. Typicky britský humor a typicky britské oscilování mezi žánry, v tomhle případě mezi komedií, milostným příběhem a vězeňsko-psychologickým dramatem, filmu dodávají ten správný šmrnc. Ano, není to dokonalé, ale žije to. Na rozdíl od jedné z postav, což mě zasáhlo víc než podobné osudy v profláknutějších dílech.(6.8.2007)

 • MarsVl
  *****

  Po dlouhé době napíši i k mému 5* hodnocení také komentář. Tento film pro mě velmi znamená , jelikož jsem ho vyděl už tolikrát, že si pamatuji každou sekundu. Za prvé herci. Tady není o čem mluvit, bezchybné obsazení, jinak to snad ani nešlo. James Nesbitt je herec kterého jediné moc neznám, pouze z pár britských sitcomů, kde jsme mu popravdě řečeno nevěnoval pozornost, tady ovšem skvěle sedl a líbil se mi. Herečku hodnotit nebudu líbila se mi ale s výkonem nevím, Lucky Break zůstává jediný film, kde jsem jí viděl hrát. Na řadu přichází ovšem největší hvězda Timothy Spall, hraje tu velmi procítěně, řekl bych celkem obtížnou roli a vypořádává se s ní výborně, tak jak bych to představoval. Dalším a posledním kterého zhodnotím je Bill Nighy, které mě asi nejvíce rozesmál, nebyl až tak hlavní postavou , v druhé polovině byl ovšem víc vidět a také to pomohlo kvalitě filmu. Teď muzika. Byla perfektní, písničky už mám tak zafixované, že si je pamatuji ať chci nebo ne. Vzdal bych hold za Sunny od Timotyho Spalla, nádherný píseň. Čili 5* tečka konec. Jen mě mrzí to modré hodnocení.(12.7.2010)

 • zputnik
  ****

  Jednoduchá a milá komedie, která mě příjemně překvapila, mile pobavila, párkrát pořádně rozesmála, ale především zahřála u srdíčka. Nejde sice o nic světoborného a převratného, ale uznejte: proč pořád vymýšlet neokoukané a neomšelé nápady/záběry, když nám k tomu našemu filmovému štěstí mnohdy stačí tak málo. Toto je pro mě přesně ten typ filmů, na které se (když běží v TV) rád dívám s mou milou. U nich si zas a znova stvrzujeme staré pravdy, že s "láskou má svět naději" a že "láska, ta nás stále ještě drží nad hladinou". ;o) No, shrnuto a podtrženo: I zputnik rád (jednou za čas) romantické komedie – a na tuto se rád znovu podívám. Poznámka: Olivia Williams (ŠESTÝ SMYSL etc.) byla i tentokrát velmi roztomilá.(26.2.2004)

 • Splasher
  ****

  V HMP Dartmoor jsem byl. Teda ne vevnitř, že bych si tam něco odsedával. Ale i z venku je to docela ponurá podívaná. Je tam ale nádherná příroda. A velký lom, ve kterém vězni těžili granit. Jo, a samozřejmě pršelo. A byla mlha. Ale žádnýho velkýho psa jsem tam neviděl. Za to tam mají hodně poníků. Divoce žijících poníků. Takže až budete příště utíkat, vykašlete se na letadlo a ochočte si poníka.(12.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace