poster

Penny se bojí

 • USA

  Penny Dreadful

 • Slovensko

  Penny sa bojí

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2006, 92 min

Režie:

Richard Brandes

Kamera:

Joplin Wu
(další profese)

Diskuze k filmu (3)

  • 5.7.2012  03:25
  Mayers
  (hodnocení, komentáře)

  Fun_kyGirl: no o nic si nepřišla...poslední část filmu totální propadák, tak pěkně se to vyvíjelo a point mohlo být plno ale nakonec to zapadlo do šedi podprůměru. Ten závěr totálně zpackanej. Nevysvětlilo se vlastně vůbec nic a konec zůstal dá se říct otevřený. Víc toho neřeknu páč za prvé nechci spoilerovat a za druhé mě ten konec tak vytočil že ani nemám chuť se o tom rozepisovat.

  • 5.5.2011  15:49
  Silvana
  (hodnocení, komentáře)

  Toto bolo čo? Celé sa to odohrávalo v totálnej tme, takže miestami som ani nevidela, čo sa tam deje. A hlavná hrdinka stále dookola pišťala "pomóc, pomôžte mi, bojím sa, zachráňte ma." Takto si teda horor rozhodne nepredstavujem. Teda, "horor". Toto bol tak horor pre malé deti, a bolo to akože od 18 rokov. (???). Tie štyri vraždy, čo sa tam odohrali, by kľudne mohol vidieť aj 15 ročný teenager, odchovaný na SAW. Ten zabiják ma skôr rozosmial ako vystrašil... a ten koniec? no...hlavná hrdinka zápasila so zabijákom na ceste, potom ho posotila do idúceho auta, šofér toho auta jej pomohol nastúpiť a pozeral, či ten zabiják žije či čo sa mu stalo...a potom sa to skončilo.. totálne o ničom.

  • 12.3.2011  21:30
  Fun_kyGirl
  (hodnocení, komentáře)

  Prosím jaký byl konec? Jednou jsem to viděla po část asi když umře Jimbo nebo jak se jmenoval ryšavý mohutnější borec z dílny, a pak jsem musela odejít, a i když to byla celkem blbost tak mě zajímá jestli to mělo aspoň nějaký zajímavý konec. Nějakou pointu, myšlenku, proč ohyzný stopař zabíjel a proč si ji nechal jako poslední... jak a jestli přežila... proč v té vesnici nebo co to mělo být nikdo nebyl atd atd.