poster

Mr. Fix It

Komedie / Romantický

USA, 2006, 93 min

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • FeatherBoy
  *

  Tak moc "umělý" film už jsem dlouho neviděl... radši koukněte na Australii...(24.5.2009)

 • Crowen
  ***

  I pro mě z nepochopitelných důvodů, mám pro tento filmový žánr (nesmyslný pytloviny) slabost. Asi je ve mě zakopanej romantik nebo co :)). Ale ten konec.....všechno špatně!(17.4.2008)

 • josieaddms
  odpad!

  Úplná pitomost na kterou jsem koukala jenom kvůli Boreanazovi. Hloupé, nevtipné, levné, umělé, ubohé, nezáživné, prohlédnutelné, nudné, místy trapné, slabé... Nemám k tomu víc co dodat. Takových blbostí už spousta bylo, a spousta taky bude. Vždycky se najdou chudáci diváci kteří se na to podívají, a už je pak na nich jak to zhodnotí. Mě je jen jasné, že kdyby existovali jen filmy jako je tohle, zavrhla bych herectví, televizi, a film sám o sobě. Snímek s IQ nula, a s nápaditostí umělohmotného kelímku. Láska je celkem inspirativní téma, jenže ve filmu z toho skoro pokaždé udělají nechutnou frašku. Brr.(4.9.2012)

 • Cheyenee
  ***

  Námětem mi připomněl Hitche, ovšem do něj má docela daleko. U některých scén (tedy především u jedné) mi bylo trapně za herce. Film měl ovšem i své světlejší chvilky. Film tak na 2 hvězdičky, jednu navíc si vysloužil za Davida Boreanaze ;-)(13.3.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace