Rock a Doodle aneb jak sluníčko zase vyšlo

• Irsko

Robert Paynter

Robert Folk

Kostýmy:

Maeve Paterson

Podobnost s Elvisem čistě náhodná. Ne fakt, je to moc pěkná pohádka.(27.6.2009)

Infantilní dětská podívaná, ale dost chytlavá dětská podívaná. Vraťte se nazpět do svých mladistvých let (vyplivněte dudlíka z pusy, položte si sunar na poličku, odhoďte pokecaný bryndák na zem a bez jakéhokoli přemýšlení si vychutnejte tento sice jednoduchý, ale o to víc legračnědojemný filmík. 50%(2.2.2009)

Moja najmilšia rozprávka z detstva :) vždy ma zahreje pri srdci keď si spomeniem na malého Edmonda ako hrdinského kocúrika.. a tak isto si vždy rád spomeniem aká bola ta hlavná zlá sova strašidelná! :) keď raz budem mať deti, toto bude na nedeľnom poriadku.:)(3.1.2012)

Ked som bol maly tak som to žral ale teraz mi to už nema čo ponuknuť: A viac menej som sa nudil. Animacia tiež nie žiadny zázrak. Rozprávka je určena predovšetkym detom.(3.1.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $11,657,385Tržby Celosvetovo $-║ Animačne to je pekné, len škoda toho priamočiarého nijak moc zvláštneho príbehu. /55%/(19.9.2009)