Rock a Doodle aneb jak sluníčko zase vyšlo

• Irsko

Robert Paynter

Robert Folk

Kostýmy:

Maeve Paterson

Rozpočet $-miliónovTržby USA $11,657,385Tržby Celosvetovo $-║ Animačne to je pekné, len škoda toho priamočiarého nijak moc zvláštneho príbehu. /55%/(19.9.2009)

Tuhle pohádku jsem jako malá milovala, hlavně díky písním, které po shlédnutí nedostanete z hlavy, i když se o to snažíte sebevíce, takže jsem si ráda pohádku připomněla. Je pravda, že se nejedná o nějak zvlášť dokonalý a promyšlený příběh, ale je to krásně zpracované, má to mravní ponaučení a odehrává se to celé díky dětské fantazii, která je nepřekonatelná a proto se mi ta pohádka tak líbí.(25.8.2017)

Podobnost s Elvisem čistě náhodná. Ne fakt, je to moc pěkná pohádka.(27.6.2009)

Infantilní dětská podívaná, ale dost chytlavá dětská podívaná. Vraťte se nazpět do svých mladistvých let (vyplivněte dudlíka z pusy, položte si sunar na poličku, odhoďte pokecaný bryndák na zem a bez jakéhokoli přemýšlení si vychutnejte tento sice jednoduchý, ale o to víc legračnědojemný filmík. 50%(2.2.2009)

Asi nejhorší pohádka Dona Blutha. Naštěstí si ale udržuje svůj styl. Ale prostě narozdíl od Secret of NIMH nebo Charlie tomu něco chybý.(3.8.2009)