poster

David a Lisa (TV film)

 • USA

  David and Lisa

 • Slovensko

  David a Lisa

Drama / Romantický

USA, 1998, 86 min

Režie:

Lloyd Kramer

Scénář:

Eleanor Perry (původní scénář)

Kamera:

James D. Cooper

Scénografie:

Clark Hunter

Kostýmy:

Kathryn Morrison
(další profese)
 • ivishka
  *****

  Takový herecký koncert jsem snad ani neviděla - myslím z psychiatrické léčebny...Síla lidské mysli je nevyzpytatelná a nikdo neví co přesně se v mozku druhého může odehrát. Nechat dva pacienty co si navzájem pomáhají aby navzájem pochopili jejich problémy a naučili se jeden druhému pomáhat je perfektní myšlenka. Brittany se mi tímto opět potvrdila jako herečka, která uměla hrát uplně všechno...nejen narušené malé holky (kterých zahrála hned několik). Jako další takový filmový odkaz beru starší verzi tohoto snímku kterou si také rozhodně pustím.(2.10.2012)

 • Dale
  **

  Nudný TV film, ozdobený výborným hereckým výkonom Brittany Murphy.(17.9.2004)

 • WANDRWALL
  **

  Přátelé se z těch, co se měli zpřátelit nestali. Na oko ano, ale ve skutečnosti? Víc prozrazovat nebudu.(26.4.2011)

 • lucijelucije
  ****

  Tenhle Tv film jsem viděla snad jen jednou. A musím přiznat, že jsem tady měla tu čest, setkat se s opravdivostí. David a Lisa si na nic nehrají. On nemusí být krásný a ona nemusí být génius, aby poznali, jak důležitá je důvěra v jeden druhého. Překrásně zahrané..a ta hloubka tohoto příběhu, vás nenechá chladným. 8/10(23.2.2014)

 • vitekpe
  **

  Dalsi film s mou zamilovanou Brittany. Na tv zalezitost je to docela dobry. minimalne tim, ze si film celkem udrzi Vasi pozornost. Nicmene stale jde o klise "z prostredi psychiatricke lecebny"...ale je to vlastne ve skutecnosti romanticky film. Mozna tomu dopomaha i pomerne kvalitni obsazeni. P.S.: Brittany je bohyne. 2+(6.3.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace