poster

Posedlá

 • Velká Británie

  Blessed

 • Slovensko

  Posadnutá

 • USA

  Samantha's Child

Drama / Horor / Thriller

Velká Británie / Rumunsko, 2004, 91 min

 • Karja
  ***

  Z pohledu béčkových filmů docela dobré, průměrné, nenásilné. Určitě to ale není horor, není se tam čeho bát, až na pár momentů, kdy vás možná vyděsí pes a jeden muž v černém s kapucí na hlavě. Celkem i zajímavé, s milým, leč úsměvným koncem. Taková krásná děťátka z toho vzešla, ještě růžky na hlavu jim dát… :-) 50 %(1.12.2009)

 • Faustka
  *

  Úpím nad „znesvěcením“ tohoto specifického námětu, ze kterého by se dalo vytvořit dílo hodné obdivu. Jen kdyby se to umělo!! Scenáristé evidentně tápali a snažíc se vylepšit linii příběhu vršili jednu nelogickou hloupost za druhou. Sami sobě si tím protiřečili(klonovat ano, ale pouze ty schopné). Herci si nebyli zcela jistí, jak se vypořádat s polohou své postavy, tudíž se v tom plácali, jako ryby vyhozené na slunce. Andy Serkis se naproti tomu snažil až příliš, že by byl schopen vzplát i bez pomocí triků. Takto Blessed nabral jen rozpačitý patvar a to jsem ještě velmi umírněná.-))(6.7.2010)

 • Shit
  **

  Slabej pokus o nějakýho stana, celých 98 minut se toho uděje asi tolik kolik by se vešlo do jedný novácký reklamy, to je sice na reklamu slušnej náklad, ale na film to fakt nedostačuje. Taky se v podstatě po celou dobu filmu nesetkáme s žádnými zvláštními ukázy, který by nějak extra naznačovaly něco o malých satanech, jen na konci se konečně dočkáme, ale to je trochu málo, i když docela slušná scéna to je, to se musí nechat, ale takových podobných scén už jsem viděl taky několik(26.9.2006)

 • d-corso
  *

  Mix Rosemary má děťátko, Omen, Deváté brány a mnoha dalších, podobných, filmů. Není to ale ani horor, ani thriller a není to ani drama. Není to dokonce ani komedie, i když Andy Serkis coby tajný katolický fanatik, kněz, jenž ve volných chvílích, či kvůli krytí svého skutečného poslání, vyrábí podrážky...to už je smrtící koktejl. Smrtící natolik, že to odnesl chudák David Hammings a potom, co si uvědomil v čem vlastně hraje, dostal infarkt a odebral se na slávu boží. Posedlá je jeho posledním filmem. A to je škoda.(3.10.2006)

 • valheru
  **

  Mno, co na tohle napsat. Film se dlouze vleče, co se vleče, neuteče. Kdyby se aspon reziser drzel jednoho tématu. Chce zfilmovat dílko o dítěti z pekla? nebo o psychicky narušenym andym serkisovi? Konec je moc velkej matlajs a pokud se chteli filmari drzet tohohle konce, meli zmenit film pred nim. (PS:škola svaté Rosemary?nebocototambylo?aspon u neceho sem se zasmal)(30.1.2006)

 • - V priebehu natáčania zomrel na infarkt David Hemmings (Earl Sydney). Tento film sa tak stal jeho posledným. (Jello Biafra)

 • - Některé scény byly natočeny v interiérech Marriott Grand Hotelu v Bukurešti. (ijacobo)