Nemám slov, poplakala jsem si, zasmála se, zamyslela.....Kyu...?^^"(19.2.2011)

Jestli je to pro kluky okolo 13 - 15 let, jsem schizofrenik:D Pěkné, kouzelné, roztomilé, romantické, originální (v rámci možností), mooc hezká hudba (ta vážně stojí za to!), ale uvidím, jak se to rozvine... Já chci taky jezdit do školy lanovkooou! Btw, zajímalo by mě, kde se to má odehrávat, to město vypadá jako mix Paříže, Benátek a Athén.(26.3.2011)

Poměrně zajímavé anime pro (hlavně) mladší diváky. Protože jsem trochu starší než cílová skupina tohoto anime, mám samozřejmě pár výhrad. Daisuke, tento charakter prezentovaný jako hlavní, mohli tvůrci trochu prohloubit, atraktivitu mu bere jeho alter ego Dark. Mnohem zajímavějšími se ukazují být vedlejší postavy. Ačkoliv jsem měl chuť Risu odpálit pár kilometrů do moře (sice roztomilá, ale husa) její sestra Riku je roztomilá a rozumná. Satoshi má nelehký život, navíc jeho alter ego Krad má mnohem méně prostoru, takže ho nevytlačuje. Dark "dobrý" je prostě frajer a Krad "špatný" je taky frajer-úvozovky jsou namístě, protože nic není černobílé. Klady? Tahounem je hudba-výtečná a výborně se hodící k situacím, některé kousky (převážně ty melancholické) poslouchám dodnes. Navíc se najde pár silných scén, které s výtečnou hudbou opravdu potěší. Zápory! Trošku jednodušší děj, pár logických chyb, rozuzlení příběhu trochu chaotické. Možná trochu delší, cca 2-4 díly by šly ubrat. Celkové hodnocení: 8/10.(4.2.2014)

Výborné anime o šestadvaceti dílech. Klidně bych se mohla dívat od začátku znova do konce a znovu a znovu, kdyby mě nezaměstnávaly ostatní anime, které mé oko ještě nespatřilo :-) Silný příběh, pokud necháte působit kouzlo a vstřebáte konec (ovšem s tím, že jste si užili všechny díly předtím) ... Ano, je jasné, kde Daisukeho očko spočine, ale proč nezůstat napjatý do konce? Proč se nebát o něj i Darka? Když můžete a tak krásně... :-) Vážně nevím, čím si mě toto anime získalo, ale je jasné, že to dokázalo. Prostě kouzlo! =o)(29.11.2008)

Sympatické postavy a veľmi zaujímavý a čarovný príbeh. Spokojnosť ale plný počet nedám, pretože poznám lepšie anime navyše tento žáner nie je až tak úplne podľa môjho gusta, takže, že by som išla z toho dáko do kolien to nie. Ale D.N. Angel rozhodne zaujal.(27.5.2013)