Příběh vychází ze stejnojmenné povídky Roberta Louise Stevensona. Po tragické smrti manželky Henry Joyce (David Morrissey) ztrácí vůli k životu a tak se dostává do tajemného společenství The Suicide Club řízeného boháčem Bournem (Jonathan Pryce). V klubu se sdružují ti členové britské dekadentní smetánky, kteří už netouží po životě, a náplní kroužku je splnit si poslední přání před pohodlným a nenápadným odchodem na věčnost. Poté, co Henry v klubu potká Saru Wolvertonovou (Catherine Siggins), začne litovat svého rozhodnutí odejít z tohoto světa, ale jak se dostat zpět? (Morien)

Heroine

Zajímavý, a silně ponurý film, s elegantně brutální tématikou. Jak to dopadne, když skupina gentlemanů dobrovolně podepíše smlouvu na vlastní smrt, a uvědomí si to až pozdě? Suicide Club, i když se film ve skutečnosti jmenuje Death Card, má příjemně tajemnou atmosféru britské detektivky. David Morrissey mne osobně nebaví, a zbytečně tím jeho role přišla o charakter. Paul Bettany ovšem dal výkon zcela vynikající, jako obvykle. ()