poster

Labyrint smrti

 • Španělsko

  La Caja Kovak

 • Velká Británie

  The Kovak Box

Mysteriózní / Thriller / Sci-Fi

Španělsko / Velká Británie, 2006, 102 min

 • SOLOM.
  ***

  V celkovém součtu jde o průměrnou podívanou, která vás zasvětí do tajů lidské mysli a ukáže několik druhů sebevražd. Pro milovníky Španělska je to výborná příležitost se podívat na krásy ostrova Mallorca a urychleně si vybrat zájezd. Pro spisovatelé je to varování, že se může klidně stát jejich kniha, nebo povídka inspirací chorého člověka, který si tak splní svůj tajný sen.(13.5.2010)

 • kingik
  ***

  Na malebnou Mallorcu se většinou jezdí za absolutním relaxem. Pro slavného spisovatele scifi románů se pobyt nestal idylkou, ale stoprocentní noční můrou. Není se co divit. Jen, co se ubytoval, jeho žena nevysvětlitelně vyskočila z okna a řada dalších záhadných úmrtí bude následovat. Zneuznaný starý vědec má se spisovatelem šíleně dábelský plán. Film pokradmu opisuje nápady od slavnějších žánrových předloh, ale to ani tak nepřekáží. Neotřelou režii a herecké obsazení sráží značná absence zdravé logiky. Klady: Námět ze kterého se dalo vytřískat víc, nepříliš okoukaní herci, neotřelá režie, neokoukané lokace, dobré vygradování příběhu. Zápory: chybí nosná logika, častý náběh do ad absurdum, slabší napětí v příběhu, zjevné vykrádání nápadů. Mé hodnocení: 60%(27.1.2013)

 • Ernia
  **

  Zábavný jedině ve smyslu, že se tomu musíte smát. je to jeden z mnoha thrillerů, kde nějaký starý dědek vraždí koho může kvůli nějaký blbosti (většinou jen tak). Tady lidem do těla vmáznou nějaký čipy a vraždí je kvůli nějaký písničce - přesně tak jak to jeden spisovatel popsal ve svém scifi románu. A ten taky má hlavní roli a samozřejmě všechny zachrání, dědka zabije a je konec. Blbost(23.8.2009)

 • Pepinec
  *

  Labyrint změti nesmyslností a ráj hovadin, kde nic nesouvisí s ničím. Na stupnici zbytečnosti od jedné do deseti, kdy desítka znamená zbytečnost největší, má tenhle film bezpečně minimálně dvaadvacítku. Jestli na nás pan Monzón chtěl vybafnout s poselstvím, že tvořit sci-fi je v dnešním sci-fi světě jako nosit dříví do lesa, vymklo se mu to poněkud kontrole. Protože jeho labyrint se díky chaotickému zpracování stal pouhým ztrouchnivělým klackem pohozeným v pangetu vedle lesní cesty.(23.3.2012)

 • carodejb
  ***

  Na technothrillery sa neviem hnevať. Takže som túto... vec v pohode zvládol. Ale k záveru tomu vážne došla šťava a začalo to byť nepríjemne samoúčelné (a absurdné) a ani metamotív spisovateľa, cez ktorý to všetko zdôvodňovali ("Nastražil som to tak, aby ste o tom mohli písať!" - ouuuu...takže je to najnudnejší vražedný LARP na svete?) to nezachránil. Absolútny thrillerový priemer.(10.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace