Zabijáci osamělých srdcí

Lonely Hearts Killers

Zabijaci osamelých sŕdc

Krimi / Drama / Thriller

USA / Německo, 2006, 103 min

..tohle je prostě typická promarněná šance!!!..né, že by byl příbeh extrémě zajímavý a vhodný pro gigantický velkofilm, ale podle toho všeho co měl režisér k dispozic ( zejména špičkové herecké vybavení ), měl film dopadnout rozhodně lépe!!! Největší chybou je fakt, že fakt:) často nudí....zejména v jeho první polovině!!!...žádné z postav se nevěnujem dostatečné, všechno je roztříštěno.....skáčeme z jednoho místa na druhý!!! nicméně, nemůžu upřít atmosféru, typickou pro noir film, kterým se také Osamělé srdce snaží být ( žádná z postav neni kladná )..dále stojí za řeč výprava filmu, která si pravda velké plátno zaslouží!!!!..a teď něco pro silné žaludky, tento film je opravdu velmi,velmi drsný..teď se to netýká jenom scén, ale pocitů které se dostaví..víte, všichni jsou ve filmu postiženi minulostí, která neni růžová a zabývají se případem, který by zvednul ze židle nejedno Osamělé srdce.....!!!..60%!! Jednou větou: Film doporučuju přesto všema deseti, některé chování lidí nesmí totiž poznat nidky omluvu!!!(18.11.2007)

Takovýhle sviňě by měli trestat jinak než smrtí. Měly by až do smrti dřít za to, co udělali. Já jsem o tomhle případu četl v časopise a některé pasáže byli fakt odporné, když popisovali úmrtí těch nevinných lidí. Ale tenhle film patří do červené barvy. Hayek + Leto považuji za jednu z nejlepších padoušských dvojic. Oni to ztvárnili dokonale. Kdyby mi byli sympatičtí i vyšetřovatelé, což bohužel nebyli, tak by to bylo i za 5*. Travolta, čím je starší tím míň mě baví. Scénář + temně děštivá atmosféra filmu dělali pěknou kulisu v honu za "Vrahy osamělých srdcí", kteří byli odpornější než mnoho jiných záporáků. 80%(7.8.2011)

Zápletka a příběh samotný sami o sobě zrovna nic moc, nic objevného originálního nebo něco, co tu už stokrát nebylo. Tuhle stránku hodně zachraňuje herecke obsazení prakticky všech hlavních a několika vedlejších postav. Tohle je hlavní tahák filmu. Dost mě ale zklamal poměrně rychlý a jednoduchý závěr, čekal jsem nějaké záživnější vyvrcholení.(26.9.2016)

Takovej jakoby neonoir, celkem slusne obsazenej...ale presto, jakoby slo o nekolik ruznych filmu zmotanych dohromady. Hlavne tedy myslim provedenim, tempem, naladou...nebo jak to rict. Dokoukat to lze, ale ze bych si to nekdy pustil znova....tezko. Skoda. V podstate to vse vyjadril celkem presne ve svem komentari kolega Shushika... 3-(11.1.2018)

Skvelá kriminálka, ktorá ma upútala hneď od začiatku. Skvelý herecký výkon podala najmä Salma Hayek v podaní bezcitnej vrahyne Marthy, ktorá spolu s jej "telesným" komplicom tesne unikajú pred detektívmi Elmerom C. Robinsonom (John Travolta) a Charlesom Hildebrandtom (James Gandolfini). No pred spravodlivosťou nikto neutečie a tak je dvojica zločincov lapená a za činy, ktoré spáchali si odpikávajú trest smrti na elektrickom kresle. Priaznivcom Krimi môžem len doporučiť.(21.3.2007)

• - Film bol venovaný zosnulému policajtovi Elmerovi C. Robinsonovi, ktorý sa zaoberal práve týmto známym prípadom. Nie je teda veľkou náhodou, že režisér filmu Todd Robinson je jeho vnukom. (MikaelSVK)

• - Herec Wes Bentley byl vyhozen z natáčení kvůli nespolehlivosti. (lucius789)

• - Natáčelo se také na historických místech Jacksonville na Floridě. (Terva)