poster

Zabijáci osamělých srdcí

 • USA

  Lonely Hearts

 • Německo

  Lonely Hearts Killers

 • Slovensko

  Zabijaci osamelých sŕdc

Krimi / Drama / Thriller

USA / Německo, 2006, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jojinecko
  **

  Je to štýlové a dobre sa na to pozerá, Salma je poriadna mrcha a osudy tých dvoch maniakov sú zaujímavé. Nepochybujem o tom, že na papieri vyzeral tento film veľmi dobre (napriek niektorým logickým medzerám), najväčší problém vidím v réžii. Robinson má napozerané množstvo filmov a snaží sa to najlepšie z nich aplikovať v praxi (aspoň ja som v tom našiel množstvo odkazov na iné filmy, pričom niekedy by sa dalo hovoriť o kopírovaní..ale možno je to len môj pocit:) a tým pádom je to taký miš-maš, všetko a nič. Celkove mi Lonely Hearts príde ako potenciálny príbeh zabitý menej potenciálnym režisérom. Druholigová, miestami poriadne nudná gangsterka...(28.7.2008)

 • IceQueen
  ***

  V skutočnosti Martha Beck nebola ani zďaleka taká krásna ako Salma. Vojak, ktorý jej pomohol k prvému dieťaťu sa radšej pokúsil o samovraždu, než by si ju mal vziať. Druhé dieťa porodila vodičovi autobusu, ten s ňou v nedobrovoľnom manželstve vydržal až šesť (pre neho dlhých) mesiacov. Martha totiž vážila vyše sto kíl a nepatrila medzi najatraktívnejšie ženy a podľa toho, čo porobila neskôr, ani čistotou ducha asi netrpela. Svojich detí sa zbavila (iba opustila, nezabila) na žiadosť Fernandeza, iba tak mohla s ním ostať po tom, čo ho vysliedila v New Yorku. To bola jeho podmienka. Pôvodne patrila medzi Fernandezove obete, ale zúfalá túžba po živote ako z červenej knižnice ju donútila ho vyhľadať, plniť všetky jeho priania a starať sa o jeho blaho. Fernandez praktikoval voodoo rituály (znalosti z basy) a bol presvedčený, že má mystickú moc nad ženami. Okolo ich prípadu bol veľký poprask v médiách a novinári si dosť výdatne zgustli na Marthinom vzhľade, čo ju poburovalo a urážalo (tiež má city a je ľudská bytosť, vravela). Popravili ich v ten istý deň. Fernandez hystericky vyčíňal, Martha bola pokojná a takmer sa nevošla do elektrického kresla.(3.7.2008)

 • Vodny
  ***

  Pomalu se rozjíždějící začátek může někoho odradit od dalšího sledování, ale byla by chyba tento film minout. Především bych vyzdvihl výkon Salmy Hayek, která se vám v tomto psycho/dramatu předvede jako neskutečná mrcha a veškeré lichotky o jejím krásném dekoltu jsou ta tam. Její partner, Jay Leto je na tom podobně a oba dostanou co si po právu zaslouží. Travolta spolu s Gandolfinim jsou správná dvojka a oba ví, jak se co sluší a patří. Postupná gradace napětí je tvořena dramatickými scénami, které se s ubývajícím časem stávají brutálnějšími a nikdo by neřekl kam až se může člověk díky lásce dostat - na elektrické křeslo. 70%(10.4.2007)

 • Beky
  ***

  ..tohle je prostě typická promarněná šance!!!..né, že by byl příbeh extrémě zajímavý a vhodný pro gigantický velkofilm, ale podle toho všeho co měl režisér k dispozic ( zejména špičkové herecké vybavení ), měl film dopadnout rozhodně lépe!!! Největší chybou je fakt, že fakt:) často nudí....zejména v jeho první polovině!!!...žádné z postav se nevěnujem dostatečné, všechno je roztříštěno.....skáčeme z jednoho místa na druhý!!! nicméně, nemůžu upřít atmosféru, typickou pro noir film, kterým se také Osamělé srdce snaží být ( žádná z postav neni kladná )..dále stojí za řeč výprava filmu, která si pravda velké plátno zaslouží!!!!..a teď něco pro silné žaludky, tento film je opravdu velmi,velmi drsný..teď se to netýká jenom scén, ale pocitů které se dostaví..víte, všichni jsou ve filmu postiženi minulostí, která neni růžová a zabývají se případem, který by zvednul ze židle nejedno Osamělé srdce.....!!!..60%!! Jednou větou: Film doporučuju přesto všema deseti, některé chování lidí nesmí totiž poznat nidky omluvu!!!(18.11.2007)

 • sedm.1
  ***

  Hlavním problém Zabijáků je jeho naprostá dějová průhlednost.Prakticky od prvních minut každý ví,o čem bude zbytek filmu,čímž se automaticky vytrácí jakékoliv napětí.Sledujem tak pouze sled předvídatelných událostí,které vedou k již prozrazenému z úvodu.Atmosféru tak tvoří jedině dobově stylové ražení filmu.Zkrátka kriminálku,u které víme všechno hned od začátku nezachrání před nudou nic,ani kvalitní obsazení,ani příjemné retro.(5.1.2008)

 • - Dopravné lietadlo, ktorým sa po území USA presúva duo detektívov, je Lockheed Model 10 Electra. (MikaelSVK)

 • - Příběh film je založen na skutečných událostech z roku 1940, které se udály dvojici detektivů z oddělení vražd, kteří pronásledovali Marthu Beck a Raymonda Fernandeze, vraždící pár známý jako "Vrazi Osamělých Srdcí". (Terva)

 • - Film bol venovaný zosnulému policajtovi Elmerovi C. Robinsonovi, ktorý sa zaoberal práve týmto známym prípadom. Nie je teda veľkou náhodou, že režisér filmu Todd Robinson je jeho vnukom. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace