Sexy Pistols

Sexi Pistols

Sexi pištoľníčky

Akční / Komedie / Krimi / Western

Francie / Mexiko / USA, 2006, 90 min

Když jsem sledoval scénu ve které Salmička a Pené přivažou chlapa k posteli a pak si na něm názorně ukazují jak se má dobře líbat, musel jsem film stopnout a dát si studenou sprchu, abych byl vůbec schopen se na film v mrákotách dodívat. Asi po šestém sprchování se to povedlo. Bohužel jsem se ze samého sprchování nachladil. Nicméně za tu zábavu a za ty dvě ultrasexyholky to stálo.(4.3.2007)

Tak podívejte, vážení milí kamarádi. Strčte si vaše kritikou nabitý kolty hezky v klídku zpátky za opasek, já tenhle duel prohrát nehodlám. Jsem obyčejnej mužskej, kterej slyší, co chce slyšet, kterej vidí, co chce vidět, a kterej hodnotí, co hodnotit chce. A kterej by taky dal cokoli za to, aby mohl bejt koltem kterýkoli ze zde přítomnejch slečinek a nechat se osahávat jejich šikovnejma ručičkama. Šmankote, tohle bylo tak sexy, až jsem z toho zapomněl spisovnou mluvu...(15.5.2012)

• BadoXXII

Western pre ženy. Hlavná dvojka je krásna a ono im to v sedle aj sluší, ale podobné vzkriesenia westernového žánru ma akosi urážajú. Výprava je pekná, humor občas úsmevný, ale príbeh za veľa nestojí. Samozrejme je celý film s minimom krvi. Jediná zaujímavá akčná scéna, je tá spomalená prestrelka vo vlaku (ešte aj tá je neprehľadná). Toto sa proste pravému fanúšikovi westernov nemôže páčiť. 45%(24.1.2009)

Tři hvězdy jsou fakt maximum a to hlavně za neuvěřitelný krásky Cruz a Hayek, nehráli špatně... Film jinak nic nenabídl jenom kamera mě zaujala, hlavně zpomalená scéna ve vagonu když Salma hází nože a všichni po sobě střílej. Nejde tady ani tak o scénu jako o kameru, to podle mě bylo naprosto skvěle natočený, i když obsah byl pěkně na prd. Jinak hroznej výmaz!(29.3.2008)

• jojinecko

Nevtipná, "akože westernová rozprávka" pre masy, ktorá by zapadla medzi večernú Tv produkciu. Ešteže chlapské oko poteší diablica Salma, najmä v sexi oblečku, pretože Penelope nepomohlo ani to a stále na mňa pôsobí absolútne asexuálne+ten jej príšerný hlas, brrrrrrrrrrrrrr...Luc Besson opäť riadne prestrelil a ani dvaja režiséri jeho príbeh bohvieako nezachraňujú...Tento film nefunguje u mňa ani ako "oddychovka" a skoro som sa unudil k smrti... 1,5*/5(31.3.2006)

• - Quentin (Steve Zahn) používá a mluví o metodě dopadení pachatele pomocí identifikace otisků prstů, tzv. daktyloskopii, bezmála třicet let před jejím prvním použitím v roce 1877 v Indii. (Cheeker)

• - Steve Zahn se s oběma herečkami v hlavních rolích už setkal na natáčení jiných filmů. S Penélope Cruz mají za sebou Saharu (2005) a se Salmou Hayek Řetěz bláznů (2000). (imro)

• - Příběh filmu je zasazen do roku 1848. Když se Sara (Salma Hayek) snaží vyloupit banku, brouká si melodii "An Den Schonen Blauen Donau". Tuto skladbu zkomponoval Johan Strauss v roce 1867, tedy téměř o dvacet let později. (Cheeker)