Sexy Pistols

Sexi pištoľníčky

Akční / Komedie / Krimi / Western

Francie / Mexiko / USA, 2006, 90 min

• BadoXXII

Western pre ženy. Hlavná dvojka je krásna a ono im to v sedle aj sluší, ale podobné vzkriesenia westernového žánru ma akosi urážajú. Výprava je pekná, humor občas úsmevný, ale príbeh za veľa nestojí. Samozrejme je celý film s minimom krvi. Jediná zaujímavá akčná scéna, je tá spomalená prestrelka vo vlaku (ešte aj tá je neprehľadná). Toto sa proste pravému fanúšikovi westernov nemôže páčiť. 45%(24.1.2009)

• mat.ilda

No jo, další slaboduchý výlisek sjel z pásu. Je složen hlavně z laciných triků, z nichž nejlacinějším se zdá být obsazení dvou hispánských krasavic, zaručený to magnet na diváka mužského rodu. Netroufám si odhadnout jeho návštěvnost v kinech, já osobně bych ho však umístila nanejvýš na nosič DVD, sekce bonusy, podsekce vystřižené scény. Celý.(1.3.2009)

Toto bol naozaj sexy film a zo sexuality vyťažil najviac ako mohol popri dodržaní určitých medzí. Vôbec to podľa mňa nebolo vtipné, ale herečky hrali napriek tomu skvelo a presvedčivo, hispánky ako sa patrí. Napriek naivným a komerčným veciam to malo dynamiku a dalo sa na to pozerať a určite nie len kvôli naozaj až neskutočne sexy scénkam, pre ktoré by som si veľmi rád vymenil úlohu s hercom Steveom Zahnom. V celku to bolo obstojné.(20.6.2012)

Zopakovať úspech MAVERICKA skúšali viacerí (napr. WWW), dokázali to máloktorí (SHANGHAI KID). Bandidas sa však o nič nepokúšajú, ani nedokazujú, chcú len pobaviť - čiastočne svojou hlúposťou, čiastočne roztomilosťou. Pozerá sa na to dobre, divák dostáva to, na čo je už od Bessona producenta/scenáristu zvyknutý...(20.12.2007)

• jojinecko

Nevtipná, "akože westernová rozprávka" pre masy, ktorá by zapadla medzi večernú Tv produkciu. Ešteže chlapské oko poteší diablica Salma, najmä v sexi oblečku, pretože Penelope nepomohlo ani to a stále na mňa pôsobí absolútne asexuálne+ten jej príšerný hlas, brrrrrrrrrrrrrr...Luc Besson opäť riadne prestrelil a ani dvaja režiséri jeho príbeh bohvieako nezachraňujú...Tento film nefunguje u mňa ani ako "oddychovka" a skoro som sa unudil k smrti... 1,5*/5(31.3.2006)

• Salma Hayek

• - Snímek natáčeli ve slavné mexické lokalitě Durango, kde vznikly klasické westerny jako El Topo (1970), či Pat Garrett a Billy the Kid (1973). Mnohé z filmových kulis, které tam byly postaveny za víc jak sto let filmování, tvůrci využívají dodnes. (imro)

• - Původně měl mít film premiéru ke konci roku 2005, která se musela odložit na začátek roku 2006. Nakonec to ani tehdy nevyšlo a film spatřil světlo světa až v září 2006. (KucC)

• - Film se natáčel v okolí horského města Real De Catorce, ke kterému existuje pouze jediný přístup, a to přes tunel. Salma Hayek a Penélope Cruz mu daly přezdívku "město duchů". (lesumir)