Sexy Pistols

Sexi pištoľníčky

Akční / Komedie / Krimi / Western

Francie / Mexiko / USA, 2006, 90 min

• HoneyBunny

Uznávám, že někomu může stačit pohled na dvě hispánské krasotinky, které se během patnácti minut bez logického důvodu pětkrát vrhnou po jednom z mužských hrdinů ve snaze mu vytrhnout mandle jazykem a za stejnout dobu se stihnou třikrát poprat mezi sebou ve stylu zápasnic v bahně, ale pokud rádi při filmu udržujete mozek aspoň na poloviční výkon, Sexy Pistols není ten pravý film pro vás.(2.4.2008)

• Lynn

Trochu mi to připomínalo Wild Wild West - asi proto, že i Sexy Pistols jsou z rodu jednoduchých westernových komedií, pro něž by pes neštěknul :-)(17.1.2009)

• salahadin

Penelope a Salma naštěstí nejsou dvě punkerky á la Sex Pistols, bohužel ani Sexy Pistols (to ty pistole, co drží, jsou hezčí). Dvě hašteřivý Maxim girls chtějí vylupovat banky a pomstít lid, s těmito preferencemi by mohly vyhrát komunální volby. Hlavní záporák nevypadá jako odborník na nemovitosti, ale na nemotornosti. Že by babská variace na Reforda s Newmanem? Ať chtěná či nechtěná, jejich role by zahrála líp i škeble rybničná. Jedna má temperamentu, že by rozvášnila i vytesané hlavy amerických prezidentů, druhá má permanentní škytavku a umí s nožem líp jak Steven Seagal...jasně, musí se to brát s nadhledem, ale já toho nadhledu nemám nekonečné množství. A tak upřímná hloupost, jako je tato, toho nadhledu potřebuje koňskou dávku. Mé 2* jdou na vrub faktu, že jsem film viděl v méně vhodnou dobu a v nevhodném rozpoložení k tomuto filmu, které mám v 99% případů. Postelová scéna je trapná a jen pro chlapy...a když čtu zdejší komentáře, bohužel jí to vyšlo.(19.9.2006)

Zopakovať úspech MAVERICKA skúšali viacerí (napr. WWW), dokázali to máloktorí (SHANGHAI KID). Bandidas sa však o nič nepokúšajú, ani nedokazujú, chcú len pobaviť - čiastočne svojou hlúposťou, čiastočne roztomilosťou. Pozerá sa na to dobre, divák dostáva to, na čo je už od Bessona producenta/scenáristu zvyknutý...(20.12.2007)

Když jsem sledoval scénu ve které Salmička a Pené přivažou chlapa k posteli a pak si na něm názorně ukazují jak se má dobře líbat, musel jsem film stopnout a dát si studenou sprchu, abych byl vůbec schopen se na film v mrákotách dodívat. Asi po šestém sprchování se to povedlo. Bohužel jsem se ze samého sprchování nachladil. Nicméně za tu zábavu a za ty dvě ultrasexyholky to stálo.(4.3.2007)

• - Původně měl mít film premiéru ke konci roku 2005, která se musela odložit na začátek roku 2006. Nakonec to ani tehdy nevyšlo a film spatřil světlo světa až v září 2006. (KucC)

• - Quentin (Steve Zahn) používá a mluví o metodě dopadení pachatele pomocí identifikace otisků prstů, tzv. daktyloskopii, bezmála třicet let před jejím prvním použitím v roce 1877 v Indii. (Cheeker)

• - Snímek natáčeli ve slavné mexické lokalitě Durango, kde vznikly klasické westerny jako El Topo (1970), či Pat Garrett a Billy the Kid (1973). Mnohé z filmových kulis, které tam byly postaveny za víc jak sto let filmování, tvůrci využívají dodnes. (imro)