Teenage Zombies

Horor / Sci-Fi

USA, 1960, 73 min

Jerry Warren
  • Oktavianus

Velká, nudná a neskutečně dlouhá debilita. Ani zdaleka nejde o žádné zombíky, ale o nervový plyn. Zápletka vykonstruovaná na maximálně vratkém základu, mizerně natočená, špatně zahraná a s očekávaným, a tedy idiotským rozuzlením. Když přemýšlím, jaké bych na tomto filmu našel pozitivum, tak snad jen to, že existují i horší filmy. A to je strašně málo.(26.6.2014)

• Dexter1

No takto...slovo zombie v názve filmu je pomerne zavádzajúce. Nemŕtvy v akomkoľvek svetle tam nie je. Sú tam len "otroci" pod vplyvom nervového plynu, ktorí si pochodujú ako tí osvedčení. Nič to však nemení na tom, že všetci žijú a existuje samozrejme aj nejaká tá protilátka. Ostrov, na ktorom stroskotá skupinka teenagerov vyzerá akoby u vás v najbližšom parčíku a celkovo je to dosť strašné. O hereckých výkonoch, či snáď o nejakom filmárskom kumšte nemôže snáď byť ani reč. Obrovská béčková nuda, ktorá miestami rozosmeje, hlavne gorila v suteréne. Každopádne aj na rok vzniku pomerná strata času.(28.1.2016)

• MM_Ramone

Skupinka štyroch amerických teenagerov - Reg, Skip, Julie a Pam - zablúdi počas plavby na loďke na neznámy ostrov. Onedhlo zisťujú, že na ňom nie sú sami. Svoje tajné sídlo tam má doktorka Myra, ktorá pracuje na vývoji nervových plynov. Zajme ich a uväzní, aby mohla na nich skúšať svoje experimenty. Neuveriteľne nudná, stará sprostosť pri ktorej som mal čo robiť, aby som to vôbec dopozeral do konca. Nenechajte sa zmýliť názvom, pretože žiadne zombie, či oživlé mŕtvoly sa tam neobjavia ani náznakom. Odpad!(20.10.2009)