poster

Schimanski - Hřích (TV film)

 • Německo

  Schimanski - Sünde

 • Slovensko

  Schimanski - Hriech

Krimi

Německo, 2005, 88 min

 • Kovaja
  *****

  Schimi dal vzpomenout své největší slávě z drsného Duisburgu. Na začátku je Schimiho pokažená oslava většího obnosu peněz z důchodového spoření. Horst vybral trošku nevhodné místo na břehu rybníka a Marie - Claire se trošičku víc nakrkla. Holt romantika ve skládacím stanu se jí nezamlouvala a tak se přesunula do postele Hungerovi. Horst ji tam načapá. :-) Ve filmu Schimi ujíždí policejním zátarasům, sjíždí s autem do potoka, jezdí na starší mašině prostě drsňák jako za stara :-)))(18.11.2015)

 • Fanucci
  **

  Nebylo to úplně špatné, ale zápletka mohla být vyřešena dvakrát tak rychleji, příběh byl zbytečně uměle nastavován nelogičnostmi a honičkami s policií. A ten konec zprostředkovaný schizofrenickým vrahem se také dost nepovedl. Působil až komicky...Na druhou stranu bylo příjemné vidět Shimiho zase v akci:-) Např. když naštvaná přítelkyně na něho řve: "Vyliž mi prdel!" a on na to jen tak pro sebe řekne: "To bych rád":-)(1.7.2005)

 • farmnf
  ***

  Nazval bych to průměrnou detektivkou nevhodnou k archivaci. Příběh je ale zajímavý má krásnou nosnou kostru. George Simenon by z toho udělal bestseller. Němci to moc nezvládli, chvílemi velmi naivní a vykonstruované. Fašisté chtějí za každou cenu udržet tempo. To se jim daří na úkor reality.(3.5.2013)

 • subic
  ***

  Schimanski 13, celkově už 42. Schimi je najednou o 40 tis. Eur "bohatší", když mu vrátí nějaký přeplatek na pojištění nebo tak něco. Jede to oslavit s Marii-Claire do Belgie, jenže ono se to trochu zvrtne. Schimiho svede náhoda k údajnému vrahovi Gaubnerovi, který uteče z vězení a hledá svého syna. Syn se najde a najde se i vrah matky, který s ní měl taky techtle i mechtle. Techtle i mechtle má tentokrát i Hunger s Marií-Claire. Slabší díl. 55%(8.12.2015)

 • Rodriguez
  ***

  Schimi je prostě v podání George nepřekonatelný....(4.8.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace