Frank McKlusky

Frank McKlusky, C.I.

Frank McKlusky - likvidátor

Komedie

USA, 2002, 83 min

Neskutečná debilita,ale místy dost zábavná.(27.9.2007)

Tenhle film mi docela hodně připomíná Ace Venturu. On i Dave Sheridan měl ve filmu podobný pohyby a gesta jako Jim Carrey. Já jsem se u toho docela nasmál. Celkově film sice působí jako kravina, ale některý scény mě celkem odrovnaly. Jo a taky jsem rád, že ve filmu pořádně zhanobili Dobrodružství Priscilly, královny pouště.(18.11.2006)

• kingik

Dave Sheridan zatoužil po hlavní roli, ale film celkově neutáhne. Nijak mu v tom nepomáhají ani herci ve vedlejších rolích a režie i scénář nejsou zrovna výrazné. Moc se u téhle komedie nedá smát protože gagy tu nefungují a Sheridan je daleko lepší jako herec vedlejších rolí.(20.2.2009)

• MartinNDL

Řekněme pseudokriminální komedie. Tentokrát jsem ovšem nebyl potěšen. Nejedná se o dobrou zábavu. Několik vtiných náznaků, několik pěkných pohledů a jinak nic. Kaše, kaše kaše a nuda. Natahovaná sračka. Autoři měli pocit, že vymysleli zajímavou zápletku, ale ve skutečnosti vymysleli totální shit.(7.3.2006)

Myslete si, že jsem totální cvok, ale mě tahle komedie nadmíru pobavila. Hodně ujetá komedie, která v některých místech vypadá až jako parodie, má několik opravdu vtipných míst a výborné herecké výkony. Krom hlavních hrdinů i tradičně skvělý Kevin Pollak. Na tenhle film se dá pohlížet dvěma způsoby - Buď jako na totální blbost nebo na neobvyklý pokus, který dle mého názoru vyšel. Frank McKlusky mě překvapil.(26.7.2005)