poster

Frank McKlusky

 • USA

  Frank McKlusky, C.I.

 • Slovensko

  Frank McKlusky - likvidátor

Komedie

USA, 2002, 83 min

 • Torision
  ***

  Neskutečná debilita,ale místy dost zábavná.(27.9.2007)

 • dobytek
  ***

  Tenhle film mi docela hodně připomíná Ace Venturu. On i Dave Sheridan měl ve filmu podobný pohyby a gesta jako Jim Carrey. Já jsem se u toho docela nasmál. Celkově film sice působí jako kravina, ale některý scény mě celkem odrovnaly. Jo a taky jsem rád, že ve filmu pořádně zhanobili Dobrodružství Priscilly, královny pouště.(18.11.2006)

 • kingik
  **

  Dave Sheridan zatoužil po hlavní roli, ale film celkově neutáhne. Nijak mu v tom nepomáhají ani herci ve vedlejších rolích a režie i scénář nejsou zrovna výrazné. Moc se u téhle komedie nedá smát protože gagy tu nefungují a Sheridan je daleko lepší jako herec vedlejších rolí.(20.2.2009)

 • MartinNDL
  *

  Řekněme pseudokriminální komedie. Tentokrát jsem ovšem nebyl potěšen. Nejedná se o dobrou zábavu. Několik vtiných náznaků, několik pěkných pohledů a jinak nic. Kaše, kaše kaše a nuda. Natahovaná sračka. Autoři měli pocit, že vymysleli zajímavou zápletku, ale ve skutečnosti vymysleli totální shit.(7.3.2006)

 • sinp
  ***

  Myslete si, že jsem totální cvok, ale mě tahle komedie nadmíru pobavila. Hodně ujetá komedie, která v některých místech vypadá až jako parodie, má několik opravdu vtipných míst a výborné herecké výkony. Krom hlavních hrdinů i tradičně skvělý Kevin Pollak. Na tenhle film se dá pohlížet dvěma způsoby - Buď jako na totální blbost nebo na neobvyklý pokus, který dle mého názoru vyšel. Frank McKlusky mě překvapil.(26.7.2005)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace