Dramatický príbeh podľa rovnomennej knihy Petra Holku. Príbeh teenagera, ktorý sa zamiluje do drogovo závislej kamarátky. Snaží sa jej pomôcť, no nepriamo sa stane závislým aj on, lebo začne kvôli jej drogám kradnúť najprv doma, začne kšeftovať a stráca súdnosť, len, aby jej zabezpečil drogy. Láska k dievčaťu, ktoré nevie prestať byť závislou, ho napokon stojí vlastný život. (STV)

anderson

Príbeh je o dospievajúcom mladikovi, ktorý sa zaľúbi do istej krásky. Dotyčná je ale narkomanka a mladík zaslepený láskou jej zháňa prachy na fet a ničí si aj svoj vlastný život. V konečnom dôsledku to nie je "normálny cvok" ale obyčajný idiot. (6.1.2011) ()

retroslovak

Mňa tento film uchvátil. Musím vyzdvihnúť najmä vynikajúci herecký výkon pre mňa dodnes neznámej Libuše Blahovej. Aj ostatné herecké výkony boli veľmi slušné. Celý film sprevádzala aj vynikajúca hudba. Samozrejme všetko je to aj zásluha vynikajúcej prelohy, knihy Petra Holku, ktorá poslúžila ako námet. ()

mira007

Dnes neznámý slovenský tv film o chalanovi, který z léčebny vzpomíná na románek se srzkou feťačkou, která z něj z hodného sportovce udělala zlodějskou fetku . Na jednu stranu strašně jednoduchý a předvídatelný film s pomalým tempem vyprávění, na druhou stranu nadprůměrný film, s tematikou, které se dnes ani netočí. Poměr naháču muži vs. ženy 20:1, ale ta jedna herečka dvou rolí Libuše Bláhová jako femme fatale naprosto famózní nejen tím šla po hlavě do velmi odvážných milostných scén ( na česko-slovenské poměry nezvyklé ), ale i hereckým projevem. Film spíše pro milovníky historie tv tvorby. ()