• castor
  ***

  Jarka, Renda, Lucka.. jak jsem na ně mohl zapomenout? Sympaticky naivní seriál, který prostě oplýval (ostatně jako celá řada jiných té doby) takovou příjemnou bezstarostnou atmosférou.. trio kamarádek, které dospělí neberou příliš vážně, nabídne hned několik slušných dílů.. a skvělé herce ve vedlejších rolích!!(15.9.2011)

 • cariada
  **

  No poměrně nudný seriál,sice se na to občas podívám ,když to běží v tv. Ale nic moc to teda není. Dívčí kapela ,která vezme za čtvrtého člena kluka a tak mu nezbyde než se přestrojit za holku až ho pak začne náký chlápek balit. No co k tomu říci ,prostě slabé. Nejvíc mě lezla na nervi ta zrzka či kdo to byl.(10.1.2008)

 • fleker
  ***

  průměrný seriál plný syntetického veselí, z éry kdy k sehnání bylo absolutně všechno a přesto všichni nosili ty samý hadry, z časů kdy kriminálníkům se říkalo rošťáci a frajer byla ještě nadávka, z doby kdy pedofil byl člověk, co si čistil boty vo cizí rohožky, ÚV filtr povinnou výbavou a sluneční brýle jenom roztmilou hračkou(20.9.2009)

 • MickeyStuma
  ****

  Malá moravská vesnička a tři kamarádky prožívající různé dobrodružství a typické holčičí etudy. Rodinný seriál nemá nijak moc dílů a je to ohromná škoda. Představují se tu moravské písničky, moravský vesnický život a vůbec moravská kultura jako taková. Dnes pro mnohé zcela neznámá. Jedná se tedy o vyjímečný rodinný seriál, které se dnes už bohužel netočí.(11.1.2017)

 • Rousse
  **

  A možná právě proto, že já jsem taky z moravského městečka, vám holky nevěřím ani ň. Pro někoho exoticky znějící nářečí má do skutečnosti sakra daleko a herecké výkony některých dětí...vlastně i některých dospělých... mi obracely vložky v botách...Proto se na mňa, děvčice, nehněvajte, ale já fakt nemožu dat lepší hodnocéní než ty dvě hvězdy.(5.8.2011)

 • - Rodiče Rendy (Monika Flajšingerová) Carmen Mayerová a Petr Kostka jsou ve skutečnosti manželé. (M.B)

 • - Natáčelo se v Mikulově a v Praze Dolních Chrabrech. (M.B)

 • - Renda (Monika Flajšingerová) v seriálu skutečně hraje na kytaru a zpívá. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace