'Star Wars': A Musical Journey (TV film)

Hudební

USA, 2005, 71 min

Tippy Bushkin

Ian McDiarmid

Komentáře uživatelů k TV filmu (17)

Pro fanoušky Star Wars nebo spíš hudby Johna Williamse povinnost.(21.7.2005)

Nadprůměrný bonus OST Epizody III v podobě DVD plného klipů. Koláž záběru ze všech možných dílů sice v některých momentech působí dojmem horké jehly, čemuž bych se ani nedivil, ale kvalitní audio ve spojení s geniálním Williamsem v konečné sumarizaci přebije skoro vše. Škoda jen, že dialogy jsou ve všech hudebních pasážích napevno a proto se poslech nedá nazvat plnohodnotným. I když je možné, že si na to posluchači po čase zvyknou, tak nevidím důvod přistupovat v tomhle byznysu ke kompromisům.(28.6.2005)

Výborné shrnutí Wiliamsovi tvorby skrz celou ságu, který z již tak vynikajícího soundtracku dělá nezapomenutelný zážitek a povinný nákup pro fanouška.(9.8.2006)

Pamatuji se, že klip Hero Falls jsem v neurotických dobách před premiérou Epizody III viděl asi 100x.(9.1.2009)

Když jsem si kdysi koupil soundtrack k Epizodě III, ještě jsem neměl DVD přehrávač a tak mi tenhle bonusový disk byl k ničemu a postupem času jsem na něj úplně zapomněl. Hrůza! Naštěstí ale ne stoprocentní, protože letos jsem si vzpomněl. Sedmdesát minut poskládaných z těch nejhlavnějších motivů doprovází pěkně sestříhané klipy ze všech šesti epizod (to znamená, že klip k Duel Of The Fates se liší od toho, který vznikl čistě pro Epizodu I a v němž byl vidět i John Williams v akci), vše prokládají s mírou použité dialogy, které neruší (a koho ano, ten ať si pustí samostatné soundtracky, že). Jen Ian McDiarmid mi tam připadal trochu navíc... Naštěstí je ale v menu možnost jeho úvody vypnout.(26.11.2015)

Hudební bonusová lahůdka k soundtracku Revenge of the Sith, která potěšila každého fanouška SW na plné čáře! Mám ráda takováto malá překvapení v plastové krabičce, geniální spestření ;-) Vzdouvám se pýchou, že i já jsem poblázněným majitelem už 4 roky....jaká to nostalgie....(29.10.2009)

Skvělý bonus ke skvělému soundtracku, ve kterém si najde každý svůj oblíbený hudební motiv proložený ukázkami z celé ságy Hvězdných válek. Pro fanouška je nutnost mít to doma! Dávám 95%(27.1.2006)

Pro mne jako fanouška filmové hudby(hlavně Williamsovy) něco naprosto úžasného.(2.1.2006)

Nejúžasnější hudba od Johna Williamse provázená Ian McDiarmidem (kancléřem Palpatinem) přes celou ságu geniálně vytvořených STAR WARS(5.10.2007)

Ian McDiarmid je monstrózně geniální. Naprosto geniální.99,5%(9.3.2008)

Nejlepší na tom je, že si to můžete skvěle užít i když nejste fanda SW. Já jsem.(31.1.2011)

Výborná záležitost. Hudbu Johna Williamse doprovází popisem charismatický Ian McDiarmid.(16.11.2015)

Klipové prostřihy všemi díly Star Wars za doprovodu geniální hudby Johna Williamse.(31.3.2010)

May the force be with you...always. Viděla jsem pár videí na youtube a BOMBA! Ian a jeho mluvený doprovod je naprosto úžasný, má tak báječný a okouzlující hlas:). Prostě super. John William je génius a bez jeho nádherné hudby by Star wars vůbec neměly svoje kouzlo. Tohle je povinnost pro každého fanouška SW! 100%. http://www.youtube.com/watch?v=SUirUuPTTso(22.12.2008)

Nejlepší "Musical Journey" v mém životě. Melodie a scény, které znám navzpaměť od svého raného mládí ze šesti kultovních filmů v dokonalém spojení. Nemohl jsem se ubránit husí kůži, pro milovníky SW jasná povinnost, stejně tak pro milovníky dobré filmové hudby.(28.12.2010)

Bomba(4.9.2005)

Hudba Johna Williamse je prokládána záběry ze všech 6 filmů plus komentářem Iana McDiarmida (Darth Sidious). V podstatě se tedy jedná o jeden velký trailer na celou ságu. Spíš doporučuji poslechnout samostatně soundtracky či rovnou zkouknout filmy.(26.4.2009)