Sk8aři

Jane Moran

Kostýmy:

Sally Sharpe

• Olík

Bandička tří spolužáků a jejich skejťácký trip na závody Beach Bowl na jehož konci čeká sám velký Tony Hawk. Čekal jsem poctivé drama z sk8 prostředí a dostalo se mi přihlouplé dětské pohádky s mizernými herci, dialogy a vlastně vším. Možná, že znalci ocení prkýnkářské triky a účast Mr.Hawka, ale pravdou zůstává, že pokud se chcete podívat na pořádný skejtový film vložte do přehrávače Legendy z Dogtownu.(24.9.2010)

• Phobia

Pokud je vám tak 9 až 11 let, právě jste přestali snít o kariéře popeláře, protože vám rodiče koupili prkýnko na kolečkách, jste už schopní na něm ujet celých 15 metrů bez pádu a rozhodli jste se tedy stát profesionálním skejťákem, pak jste cílová skupina a nejspíš vám nebude nijak překážet prostoduchý příběh, dětinskost, toporné dialogy a mizerné filmové řemeslo. Jste-li ovšem starší, nedejbože dospělí a svéprávní, oceníte možná různé fígle a blbinky na skejtu, ale jinak budete trpět jak jeptiška na koncertě Black Sabbath. 31%(21.5.2011)

• Webb

Dávám pouze jednu hvězdu a to za triky a Tonyho Hawka. Jinak je to neuvěřitelný filmový paskvil.(18.1.2009)

3 hvězdy jsou dostačující pro tenhle slabší bláznivý nápad na komedie třech spolužáku.(4.9.2018)

• FFilipCZ

Dvě hvězdy. A to jen proto, že skateboarding mám fakt rád.(20.1.2013)

Traja kamoši čo dokážu naozaj rozpáliť kolieska na skejtoch sú celkom presvedčivý a ná ich triky sa dá pozerať(s otvorenými ústami:).(10.8.2008)

• Jello Biafra

Puberťácký humor, nesympatickí (ne)herci a hromada trapnosti.(19.10.2014)

Děj byl opravdu chatrný, ale za konec s Tony Hawkem přihodím hvězdičku navíc(15.10.2008)

tenhle film mě pobavil myslel jsem si že budou dělat nějaký težší triky , ale i tak mě to přišlo dobrý , aspon tam dal dark slide. A je skvělý že v tomhle hraje nejlepší skateboardista na světě Tony Hawk.(3.1.2014)

• Indy21

Nuda, nuda a nuda. Pro mě se nefandí skateboardu to moc nenadchne.(6.3.2014)

3 hvězdy pro Tonyho Hawka :)(22.2.2015)

Mě se film líbil. Už jen kvůli tomu že je jeden z mála který je "jen" o skateboardu. Vtipné scény a některé triky (jak sk8, tak filmové) jsou velmi povedené. Dávám 5 ode mne zasloužených hvězd!(30.10.2008)

• Tominko12

Veľmi slabučký dej, ktorý zaujme fakt iba skaterov. Pre ostatných nezaujímavá podívaná.(23.7.2012)

• sheepman

Hádanka: Chcelo to byť drsné, chcelo to byť vtipné, chcelo to byť napínavé, chcelo to byť poučné. No nič z toho sa nestalo. Čo je to? PSI NA DOSKÁCH(5.11.2012)

Každý má nějaký ten Guilty Pleasure. No... Tak tohle je ten můj(2.3.2017)