Dobrodruh

Dobrodruh

Válečný / Drama

Itálie, 1967, 103 min

• Martin741

Uz vyslovene slabe, Anthony Quinn posobi akokeby sa mudo toho ani nechcelo ..... je skor len lakadlom /slavna tvar/aby sa ludia chytili. ked tak rozmyslam, pravom to zapadlo a pravom na to sada prach : 40 %(26.5.2020)

• anderson

ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = 5.8.1989 - réžia českého znenia (ČST Praha) = MIROSLAV KRATOCHVÍL (30.5.2009)(30.5.2009)

• JohnSmith

Úvodní proražení blokády bylo pěkně natočené a říkal jsem si, že to bude zajímavý film. Pak se ale musela zachránit bláznivá dívčina, rozjet se nudná konverzace, která skončila podivným koncem na moři.(18.11.2015)

Romantický, místy tajemný nebo i napínavý film, který však mé srdce nijak nezasáhl, ale zase mě nenudil... Přirovnala bych ho k Angelikám. Natočený je pěkně, ale hloubky moc nepobral.(11.11.2008)

Starý poctivý biják. Anthony Quinn jako pirát v nedobrovolné službě francouzských revolucionářů, který měl být obětován jako návnada. Protože však přežil, musí se skrývat před "občany" u starý Hayworthový a její trhlé snachy. Časem se sblíží, jenže přijede poctivý revolucionář a snachu mu přebere. Nic naplat, Quinn - starý mořský vlk se vydá na vratké bárce, kterou si mezitím opravil na moře, které ho stejně pořád přitahovalo víc než klín cvaklé ženštiny. Vztříct britskému kapitánovi, kterého již párkrát na vodě obelstil, jisté smrti.(11.6.2008)

• - Film se natáčel ve francouzském městě Toulon. (Cucina_Rc)